150 Shares 9243 views

Najbardziej skuteczne zasady, ujawnia tajemnice jak spać

W naszym tętniącego życiem świata, ludzie doświadczają stałe uczucie zmęczenia, które nie uratuje nawet dobry sen. Ale rzadko myślą o tym, jak prawidłowo łóżka rano spojrzeć wypoczęty, odświeżony i poczuć przypływ siły.


W rzeczywistości, jakość odpoczynku podczas snu zależy od wielu czynników zewnętrznych, które powinny być brane pod uwagę. Na przykład, aby organizm jest zrelaksowany i wypoczęty przez całą noc, należy przyjąć prawidłową postawę. Istnieją 3 standardowe postawy snu:

ü na brzuchu

ü Na stronie

ü Na odwrocie

Lekarze nie znaleziono żadnych przeciwwskazań spać na brzuchu. Ale taka postawa wymaga kolej na głowę, tak że nie jest uwięziony przez tętnicę lub lewej lub prawej stronie szyi. W związku z tym, przepływ krwi do mózgu znacznie zmniejszona i nasyca się tlenem. Dlatego należy się spodziewać, że uczucie wesołości.

Idealna postawa snu jest pozycja na plecach. Ale w tym przypadku powinien jasno wiedzieć, jak spać na poduszce i jak go wybrać. Najlepiej jest kupić specjalną poduszkę ortopedyczną, która następuje po krzywej kręgu szyjnego i zapewnia kompletne rozluźnienie ciała. Jeżeli poduszka była zbyt niska lub zbyt wysoka, to znacznie zwiększa obciążenie kręgosłupa i rano można spodziewać się ból w całym ciele.

Niektórzy eksperci nie zalecają spać na lewym boku, a tam jest dodatkowe obciążenie dla serca. Jednak twierdzenie to nie zostało potwierdzone faktami naukowymi, więc liczyć na to, czy nie – wybór każdego człowieka. Kiedy osoba śpi w pozie „zarodek”, możemy stwierdzić, że organizm jest bardzo przepracowany i czas snu powinna zostać zwiększona.

W celu zapewnienia relaksujący i zdrowy sen, trzeba wiedzieć, jak iść spać. Przede wszystkim, człowiek do rekreacji potrzebuje świeżego powietrza, dlatego konieczne jest, aby przewietrzyć sypialnię co najmniej pół godziny przed snem. Ponadto, nie będzie zbędnych regularne spacery wieczorne. Myśląc o tym, jak spać, należy opracować na dobór wygodnym łóżkiem i odpowiednie poduszki, jak te elementy zależy głównie od dobrego samopoczucia fizycznego po śnie.

Jeżeli dana osoba cierpi z powodu bezsenności lub naruszenie reżimu, to pytanie: jak spać, można odpowiedzieć jednym słowem – aromaterapii. Wiadomym jest, że zapach lub zdolne tonowanie ciała i stymulować ruch lub relaksujący i kojący. Tylko w ubiegłym wpływ ma zapach lawendy.

Jest to ogólnie przyjęta zasada, że zaleca przed pójściem do łóżka, aby marzyć o czymś przyjemnym. Ta manipulacja może opóźnić proces przygotowania do spania na podłodze w nocy, co automatycznie pozbawia osobę chwili dobrego wypoczynku. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby zmaksymalizować uwolnienie umysłu od wszystkich myśli, to lepiej na godzinę przed snem, aby zapewnić spokojną atmosferę, która nie wymaga aktywnego aktywność mózgu. W naszym kraju większość ludności woli zasnąć przy dźwiękach programów telewizyjnych. To jest zabronione, ponieważ w nocy podświadomość przetwarza otrzymane informacje, a więc osoba widzi niepokojące sny, po czym budzi się chmurzy umysłu.

Równie ważnym aspektem wpływającym na zdrowy sen jest kultura jedzenie. Jest to najlepiej zorganizować swoją dietę tak, że różnica między ostatnim posiłkiem i przed snem przekraczać 4 godzin. Od spać z pełnym żołądkiem nie jest silny, ciało nie spoczywa, bo jest on zmuszony do przetwarzania odebranych kalorii w energię.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany w odpowiedzi na pytanie, jak spać, te proste przepisy, aby pomóc sen – prawdziwy urlop.