856 Shares 8606 views

Symulator ludzkiego życia na PC: lista gier

Ludzkość od dawna zanurzył się w grze na PC. Gry – Symulacje życia – przejdźmy drugą szansę i budować „swoje” przeznaczenie jak chce. Istnieje wiele szeroki wachlarz zastosowań, które pozwalają nam poczuć się jak inna osoba, a czasami Boga.

Sims

W rzeczywistości, ta gra nie trzeba przedstawiać. Legendarna seria z różnymi dodatkami, które odbywają się poza rozsądnym zakresie. Będziesz mógł stworzyć rodzinę i zarządzać wszystkimi aspektami swojego życia, od pracy i szkoły, a kończąc na wakacje, komunikacji i śmierci. Zdasz pełną ścieżkę w życiu, zbudować swój wymarzony dom, pozostawiając dziedzica i nadal odgrywają już dla nich. I, jeśli masz szczęście, twoja rodzina będzie żyć bardzo długo.

W rzeczywistości, jeśli ktoś zapytać osoby symulatorem życia na PC, 99%, otrzymujemy odpowiedź jest ta gra. Więc dzisiaj dodamy więcej opcji w tej grze w swoim czasie wolnym.

Gildia

Gra jest przeznaczona do średniowiecza. Dokładna data wprowadzenia – 1400. Będziesz prowadzić rodzinę, wybierz jeden z zawodów, i śmiało poruszać się po drabinie kariery. Jednak proces ten nie jest ograniczony do gier. Ten symulator ludzkiego życia na PC pozwoli Ci zmienić wygląd całego miasta i intryg.

W 2016 roku pojawiła się nowa trzecia część serii. Zapowiada się hit. W nim będzie można zarządzać tylko swój własny charakter, ale świat będzie dynamiczna i zmienia się co sekundę. Od budynków będzie zależeć od okolicznych budynków.

dobre życie

Ta gra – symulator ludzkiego życia na PC – może wydawać się dość przyzwoity, jeśli nie nieograniczone zasoby. Otrzymasz dziedziczenia i idź cieszyć się życiem na odległej tropikalnej wyspie. Pełne życie nie jest nazwą własną, ale dowiesz się cały urok życia sybarite. Pływać na jachtach, nurkowanie, zwiedzanie wyspy i zakup nieruchomości.

dorosły

W rzeczywistości, ludzkie życie symulator na PC – wielką rzadkość. Jednak, aby znaleźć grę, która odzwierciedla przynajmniej niektóre aspekty, o wiele łatwiejsze. prawdziwy gatunek „gry dla dorosłych” Takie projekty. Obejmuje ona wiele aspektów społecznych, takich jak komunikacja, praca, życie … Ale Celem gry jest przygodą o charakterze seksualnym, a nie gra jest taka sama, „The Sims”.

Wtedy twoja uwaga jest zaproszony do następujących wniosków. Dwie części singli. Wyróżniają się one tym, że są one uproszczoną wersją znanej na całym świecie serii. Interesującą rzeczą jest to, że celem gry – osiągnięcie intymną relację między żyjących pod jednym dachem pary. Dlaczego żyją razem – nie jest znane. W ogóle, to jest dość monotonna, ale wciągająca symulacja ludzkiego życia na PC.

7 Sins – stary symulator 2005 release. Jak sama nazwa wskazuje, będzie musiał poddać się wielu grzechów. Przygody erotyczne, flirtuje z żoną sąsiada, beskulturschina i rozpustę. Coś w rodzaju prawdziwym życiu, ale z przesadą negatywnych aspektów.

w Internecie

Nawet w świecie symulatorów życia można znaleźć projekty internetowe. Główną zaletą będzie to, że trzeba będzie komunikować się nie z zaprogramowanym sztucznej inteligencji, ale z prawdziwymi ludźmi. Te gry będzie dobrym pomoc dla tych, którzy są w prawdziwym życiu, boją się przyjść i mówić pierwszy.

Ogólnie rzecz biorąc, oba projekty mogą być zidentyfikowane – „House 3” i LoveCity 3d. Nie bój nazwy pierwszej części gry. Od znanego telewizyjnych nie ma śladu. Musisz rozwijać stan swojej postaci wśród innych graczy w ogromnym mieście. W drugim przypadku, staniesz się prawdziwym projektanci gry. Gra pozwala na wdrożenie własnego rozwoju i projektów, a wypoczynek jest organizowany przez samych graczy. Podobnie jak w prawdziwym życiu.

„Bóg”

Chcesz poczuć się jak bóg? gatunek gra „bóg symulator życia”, są dość rzadkie. Nie, w opisie tu i tam, i poślizgu wzmianki o tym, że w odtwarzaczu – bogiem. Ale w większości przypadków, jest ograniczona, a wszystko, ale gra nie różni się od tego samego Age of Empires i jest strategia. Jednak nadal można wybrać wiele projektów, które najbardziej ściśle dopasowane swój pomysł na taki symulator.

Spore – świetna gra strategiczna. Głównym powodem, dla którego dodaliśmy go tutaj, jest fakt, że można stworzyć swój własny wyścig. I co jeszcze do czynienia z bóstwem podczas stworzenia świata?

Age of Mythology. Nie możemy powiedzieć, że jest to symulator życia. Jednak w tej strategii, rola Boga ściąga na 100%. Możesz kontrolować swoje wojska, jak w każdej innej podobnej gry, ale jednocześnie masz imieniu, niezależnie i rozwijający się w zależności od wybranego bóstwa.

Skyforge. Ten MMORPG pozwoli Ci stać się prawdziwym bóstwem dla ludzi. Ta gra może być nazywany bogiem wojny symulatora życia. Trzeba będzie opracować swój własny kult, budować świątynie i walczyć o ich zwolenników. W tym celu będą one „przynieść” Ci więcej pewności siebie, które można wykorzystać jako źródło siły.