601 Shares 3330 views

Najzabawniejsze bajki dla dzieci i dorosłych

Trudno sobie wyobrazić, cartoon, co w pewnym stopniu nie zawiera humor lub śmieszne. Tych prac przypomnieć tylko „Jeżyk we mgle” – dziecko wydawał się niezwykle smutny. Inne filmy animowane mają tendencję spadkową do zabawy i bardzo zabawnych kreskówek. Po tym wszystkim, to jest ich zadaniem – aby nieść radość ludziom.

Najzabawniejsze kreskówki: krajowy

Wśród krajowej produkcji animowanych, zwłaszcza dla ludzi, którzy dorastali w czasach sowieckich, numer jeden jest zawsze „Tylko poczekaj!”. Nie „Tom i Jerry”, a niektóre nie kłamie. Co ciekawe, dzieci jednakowo jak wilk i zając – tak urocze ujemną, w rzeczywistości charakter. I prosi powiedzieć – tak nie robić! Ale nie mogę – nowy serial animowany „Masza i Niedźwiedź” jest po prostu rozkosz. Rodzice z małymi dziećmi już dał kreskówki i oglądać go z rodziną. Szczególnie dużo zabawy i dobrych karykatur publikowanych w czasach sowieckich, takich jak „Kubuś Puchatek”, „Brownie Kuzya”, „Ośmiorniczka”, „wakacje w Maślanka”, a najlepsze z nich – „Nie raz był pies” I pamiętaj, aby spojrzeć na arcydzieło animacji – „zeszłoroczny śnieg padał”

Najzabawniejsze kreskówki: obcy

Oni są nieskończone: to „Mikki Maus” – wesoła mysz z grupą znajomych, a „SpongeBob” z całej firmy życia morskiego i „Tom i Jerry” – jak najwięcej o nich, nie mów! I nie, nie można zapomnieć o niespokojnych królik Bugs, najlepsze ratowników – Chip i Dale, wesoły Tygrys i Kubuś niezręczne. kreskówki obce często niesłusznie krytykowane – oskarżył ich o daremności, brutalności i prymitywizmu. To nie fair, że nie mogą być zmieszane w jednym stosie: nie straszne taśmy, w tym krajowe, ale nie jest to dobry rodzaj zabawnych kreskówek. I nie ma znaczenia, w którym kraju zostały one wykonane, co najważniejsze, że są kochane przez miliony widzów.

Najzabawniejsze kreskówki dla dorosłych

Tutaj prowadzą zagraniczną taśmę „The Simpsons” i „Futurama”. Oddzielnie, możemy zauważyć, że ten rysunek jest dla osób dorosłych, nie dla dzieci. Dziecko wystającym z tych serii, albo nie rozumie lub nie akceptuje je jako rzeczywistość. Ale dorosły traktuje je jako niezbędne: „The Simpsons” – błyskotliwej satyry na amerykański sposób życia, który jednocześnie rejestruje wszystkie ważne wydarzenia zachodzące w świecie rzeczywistym. A „Futurama” – parodia ekscytującej przyszłości, w której można znaleźć wiele zabawnych momentów.

Najzabawniejsze kreskówki: pełnometrażowy

Dziś są one popularne jak nigdy dotąd. A widzowie uwielbiają oglądać „Epoka lodowcowa”, „Shrek”, „Roszpunka”, „Ratatouille” i inne bajki. I twórcy filmów animowanych rosyjskich nie zadowolony nas z serii o każdym z trzech bohaterów. Najlepszy z nich – pierwszy – „Alosza Popowicz Tugarin Serpent”. Zagranicznego może polecić kreskówki „Wallace & Gromit” – śmieszne przygody psa i jego właściciela. I „Dolina” – wspaniała opowieść o najbardziej romantycznego robota.

Jest to obecnie trudno wyobrazić sobie, jak żyliśmy bez takich zjawisk jak kreskówek. Najbardziej śmieszne z nich są często najbardziej ukochany. I nie jest tak miło się razem jako rodzina i przeglądu najlepszych i najbardziej zabawnych kreskówek razem.