708 Shares 9014 views

„Toyota Rumion”: opis i specyfikacje japońskiego kompaktowy minivan

Od 1966 roku, w świetle opuszcza japoński samochód kompaktowy, znany jako Toyota Corolla. Jest to wyjątkowy samochód. Po tym wszystkim, to ona w 1974 roku dostał się do Księgi Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie. Od tego czasu dużo światła przyszedł modele Corolla. A jeden z nich był „Toyota Rumion”. To o niej i chcieliby powiedzieć.

Krótko o modelu

"Toyota Rumion" został opublikowany w 2007 roku. Model ten jest interesująca, że został zbudowany na platformie kompaktowego minivana drugiej generacji Scion xb. To było dostarczane na rynki wielu krajów. W tym Australii, gdzie samochód ten był znany jako Toyota Rukus. W rzeczywistości, produkcja tej kompaktowej i atrakcyjnej minivan wciąż trwa.

Długość wzoru ma 4210 mm, szerokości 1760 mm, wysokość – około 1630 mm. Prześwit dla naszych drogach zbyt małych (13,5 cm), ale w Rosji „Toyota-Corolla-Rumion” i nie dostarczają. Jednak, aby spełnić ten model jest możliwe. Ona przyszła do głowy, tak że prawdziwi kierowcy znaleźć sposoby, aby dostać „Toyota”, i niech kierownicą po prawej stronie. Dowiedz może poluvzglyada. Zwraca uwagę kanciasty kształt ciała, cienką linię osłony chłodnicy, skromną powierzchnię przeszklenia w kolorze nadwozia obudowy lusterka drzwi z klamkami. A główną „atrakcją” – Optyka forma wyraziste. Od tego spektakularnego modelu może zyskać popularność i rozjazd zakupiony.

salon

Wewnątrz „Toyota Rumion” wygląda prosty, ale atrakcyjny. Wnętrze wygląda ciasno przez podniesionym dolnym wierszu lusterkach bocznych. Decyzja ta jest również praktyczny, ponieważ w ten sposób projektanci zdołali zabezpieczyć wewnętrzną przestrzeń. To nie może się nie udać, aby przyciągnąć uwagę i panel przedni. W swoim pierwotnym projekcie łączy poziome linie i zaokrąglone. Wydaje się, że jeśli panel składa się z trzech stref ergonomii. I każdy z nich, oczywiście, przeznaczone do różnych funkcji.

Pomimo faktu, że „Toyota Rumion” wykonana jest z tyłu minivan, nie było miejsca dla trzeciego rzędu siedzeń. Jednakże, nie jest zaskakujące, jeśli przypomnimy sobie, długość 4,2 metrów. Ale w drugim rzędzie może pomieścić 2-3 osób. Wszystkie fotele posiadają mechanizmy regulacji i może być zadowolony z obecności bocznej i przedniej przestrzeni pasażerskiej. Bezpieczeństwo zapewnia 8 poduszek powietrznych, oraz wygodne prowadzenie samochodu wyposażonego w komputer pokładowy, klimatyzację, alarm, immobiliser oraz asystent hamowania awaryjnego.

Co pod maską?

To ostatnia rzecz, chciałbym zwrócić uwagę na uwagę, mówiąc o tym samochodzie jako „Toyota Rumion”. Dane techniczne tego urządzenia są imponujące. Wybór potencjalnych nabywców oferowane kilka silników. Szczególnie popularne 1,8-litrowy 136 KM. Pracował w tandemie z biegów CVT i zainstalowany tylko w modelach z napędem na wszystkie koła kaptur. Był to silnik ekonomiczny. 100 km zużywał tylko 6.7 litra paliwa w cyklu kombinowanym. Jednakże, nie było innego popularne montaż, lecz generowany tylko 110 „konie” w objętości 1,5 litra. i został on umieszczony pod maską przednią wersjach napędowych kół.

Wszystkie wersje Toyota Corolla Rumion otrzymała pozytywną opinię od prostych entuzjastów samochodowych i sędziów zawodowych. A fakt, że Rosjanie zamówił te minivany z ojczyzny, jest kolejnym potwierdzeniem jakości.