321 Shares 5507 views

Dniepropietrowsk Medical College: specjalność i opinie

Dniepropietrowsk Medical School – jedna z najlepszych instytucji edukacyjnych miasta i regionu. Absolwenci mają wysoki poziom wiedzy i umiejętności do pracy w najlepszych placówek medycznych w kraju.


historia

Dniepropietrowsk Medical School powstała na podstawie miejscowego szpitala powiatowego na początku października 1870 r. Szkoła otrzymała wykształcenie przyszłych asystentów medycznych. Pierwsze wydanie ekspertów odbyło się w 1872 roku, 16 uczniów otrzymało dyplom cztery. W 1900 roku liczba studentów osiągnęła 96 osób.

Po reformie edukacyjnej, która miała miejsce w 1910 roku, Dniepropietrowsk Medical School zaczął się kurs na kobiety, która była całkowita liczba 11 osób w 1913 roku. Od momentu powstania aż do rewolucji i sanitariusz szkoły wydała 604 ratowników i 11 położnych.

Od 1930 roku szkoła zmieniła swój status – w okresie od 1931 do 1935 roku była ona o nazwie szkoły medycznej, a w 1936 roku – położniczy i paramedyczne College. Program nauczania szkolenia został dostarczony przez asystenta medycznego, położnictwa, pielęgniarstwa, sanitarnych i medycznych zawodów asystenta. Od 1940 do 1954 roku była instytucją o statusie szkoły położnych.

nowoczesność

Podczas wojny szkoła została zamknięta, operacje wojskowe oraz naloty zniszczony budynek. Proces edukacyjny został przywrócony dopiero w 1943 roku – w pomieszczeniach, przebudowany przez uczniów i nauczycieli. Obecnie budynek ten jest City Hospital numer 10. Pierwsze studenci kursu składała się z 270 osób. W 1948 roku, Dniepropietrowsk Medical School przyjmuje studentów na oddziale – położnicze, asystenta medycznego, pielęgniarek i techników laboratoryjnych medycznych.

Nowy budynek szkoły został przebudowany w 1963 roku. Było tam uroczyście Dniepropietrowsk Medical College został przeniesiony. Str. Bohaterów Stalingradu, 23 i teraz jest stały adres dla wielu studentów. Dziś autostrady, gdzie szkoła nazywa się Avenue Bogdana Hmelnitskogo, a instytucja nazywa „Dnipro Podstawowe Medical College”.

opis

W 2010 roku Dniepropietrowsk Medical School obchodził 140-lecie od jego otwarcia. Na obecnym etapie w ścianach instytucji są specjalizacja ponad 1 tysiąc studentów. Dualistyczny system edukacji przygotowuje kwalifikacje personelu medycznego „młodszy specjalista”. Studenci wybierają kierunek studiów – dzień lub wieczorem, na zasadzie budżetowej lub umownej. Studenci z innych miast i regionów przewidzianych w schronisku.

Nauczanie personel składa się z 123 nauczycieli, program szkolenia jest przeprowadzany w czterech obszarach specjalizacji. Proces edukacyjny jest wyposażony w nowoczesną bazą techniczną, która obejmuje pracownie komputerowe ze specjalistycznym oprogramowaniem, laboratorium, fantomowych trenażerów, modeli, instrumentów medycznych, pomocy dydaktycznych i programów nauczania. Dla studentów otwartej bazy danych drogą elektroniczną programy szkoleniowe, podręczniki, biblioteki, muzeum anatomicznego i tak dalej.

Dniepropietrowsk Medical School jest podstawową instytucją edukacyjną dla 9 szkołach miasta i czterech szkół wyższych pierwszego i drugiego poziomu akredytacji. Uczniowie i nauczyciele mają możliwość podniesienia poziomu wiedzy i doświadczenia na podstawie Dniepropietrowsk Akademii Medycznej. W wolnym czasie dla studentów możliwość otwartego dialogu na interesy – W kręgach amatorskich występów, zespół KVN, boisk i tak dalej.

perspektywy

Aby zdobyć wykształcenie w kilku dziedzinach medycyny oferuje Dniepropietrowsk Medical School. Specjały nauczane w szkole, w zapotrzebowanie rynku pracy oraz absolwentom szybko znaleźć żądane miejsce pracy.

Dla wielu szkoły – jest tworzenie wyjściowy do dalszego kształcenia w szkołach medycznych wyższych. Wnioskodawcy wprowadzić instytucję edukacyjną po 9 lub 11 klasy szkoły średniej.

Edukacja na podstawie 9 klas

Dla zmotywowany i chętny do podjęcia pracy na początku lub planuje nadal otrzymywać specjalistycznego kształcenia w uczelni medycznej lub akademii otwartą możliwość przychodów po dziewięciu latach nauki w liceum.

Dniepropietrowsk szkoły medycznej po 9 klasie odbywa specjalizację:

 • Medycyna. Wykształcenie jest przeznaczony dla 4 lata w pełnym wymiarze czasu wydziału. Specjaliści są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy, opieki zdrowotnej, opieki w nagłych wypadkach w ostrych warunkach. Studiował asystenta medycznego biznesu, absolwenci otrzymują kwalifikacje do prowadzenia usługi Ratownik medyczny w szpitalach.
 • Pielęgniarstwo. Czas trwania kursu – 4 lata w ciągu dnia lub wieczorem wydziału. Uczniowie otrzymują edukację specjalistyczną w dziedzinie opieki nad chorymi w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej lub w domu pacjenta pobytu.
 • Medycyna pracy i profilaktyka. pełny okres przedmiotów – 3,5 roku. Wydział przygotowuje lekarz asystentów epidemiologów lub sannadzora Absolwenci posiadają umiejętności i specjalistycznej edukacji dezynfekcyjnych, anty-epidemii zapobiegawczych środków nadzoru, badania laboratoryjne.

Edukacja na podstawie 11 klas

Po ukończeniu szkoły średniej, pełny kurs z uczestników uczelni są w stanie opanować wszystkie specjalności instytucji, czas trwania procesu uczenia się, w tym przypadku jest ograniczona. Kształcenie w specjalności „Pielęgniarka”, daje absolwentom prawo do zatrudnienia w innych krajach bez potrzeby przechodzenia dodatkowych egzaminów.

Dniepropietrowsk szkoły medycznej po 11 klasie trwa studentów na specjalności:

 • Pielęgniarstwo. Czas trwania – 3 lata, szkolenia prowadzone są w dzień lub wieczorem wydziału.
 • Medycyna. Dlitelnost- 3 lata, szkolenie jest prowadzone tylko w dzień studentów dziennych.
 • Położnictwo. Preparat skierowany jest do absolwentów medycznych i profilaktycznych placówek medycznych uczestniczących w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Nauczanie jest w pełnym wymiarze godzin, czas trwania procesu uczenia się – 2,5 roku.

dostawa

Na uczestników kwitów egzaminów wstępnych w dyscyplinach:

 • Biologia (9 i 11), profil klasy podlega.
 • język ukraiński (klasa 9).
 • Ukraiński język i literatura (11th grade).

Minimalny wynik do udziału w konkursie w dziedzinie to:

 • Medyczne i profilaktyczne biznes – 4 punkty.
 • Pielęgniarstwo – 5 punktów.
 • Medycyna – 5 punktów.

Aby wziąć udział w badaniu i konkurencji są akceptowane wnioskodawcy otrzymają pełne wykształcenie zasadnicze liceum na 9 lub 11 klas. Wnioskodawcy mogą dowiedzieć się z budżetu państwa lub ze środków osobowych na podstawie umowy handlowej.

Czesne

Liczba wolnych miejsc dla edukacji maleje z każdym rokiem. W 2017 roku, tworzą porządek państwowy, co następuje:

 • Medycyna. Całkowita liczba miejsc – 90 z nich za darmo na podstawie 9 klas szkoły średniej – 60, na podstawie 11 klas wolnych miejsc nie jest przewidziane.
 • Pielęgniarstwo. Całkowita liczba miejsc – 210 za darmo na podstawie 9 klas – 150, na podstawie 11 klas wolnych miejsc tam.
 • Medycyna pracy i profilaktyka. Całkowita liczba miejsc – 60, wykształcenie jest za dodatkową opłatą.
 • Położnictwo. Szkoła może przyjąć 90 studentów po 11 klasie, z czego 30 z bezpłatnej nauki.

Większość studentów uczy się na podstawie umów handlowych. Koszt jednego roku studiów w 2017 roku wynosi 11 tysięcy hrywien w dowolnym kierunku specjalizacji.

schronisko

Jednym z miasta i regionu jest Dniepropietrowsk Medical School of prestiżowych instytucji edukacyjnych. Schronisko jest przeznaczony dla studentów nierezydentów i znajduje się obok budynku akademickiego przy avenue Bogdana Hmelnitskogo (dawniej ul. Bohaterów Stalingradu), struktura 23A. Dziewięć-kondygnacyjny budynek wyposażony jest we wszystkie niezbędne do nauki i rekreacji. Na każdym piętrze znajdują się toalety, pomieszczenia higieny i dwie kuchnie. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę.

Na dwóch piętrach (7 i 9) są salony, gdzie można oglądać telewizję na przytulnej kanapie. Na piątym piętrze znajduje się pokój rekreacyjny, a na szóstym – uczyć się z pokoju. Problemy zdrowotne mogą być rozwiązane w stacji sanitariusz, na specjalne okazje jest wyposażonych izolatora, w pobliżu schroniska i uczelni jest City Hospital № 15.

Inne szkoły medyczne

Dniepropietrowsk Medical School of Medicine Tradycyjne został otwarty w 1995 roku. Instytucja kształci specjalistów w dziedzinie medycyny tradycyjnej i alternatywnej drugiego poziomu akredytacji następujących obszarach:

 • Pielęgniarstwo. Na rozdzieleniu kandydatów są przyjmowane po 9 lub 11 klasie. Poziom umiejętności – pielęgniarka.
 • Medycyna. Zakład produkuje sanitariusze, szkolenie jest prowadzone na podstawie 9 i 11 klas gimnazjum.

W szkole, oprócz kursów na tradycyjnych metodach leczenia, badanie tradycji i doświadczenia tradycyjnych uzdrowicieli.

Dniepropietrowsk Medical School Dniepru kolejowej szkoli specjalistów drugiego stopnia akredytacji – ratowników medycznych i pielęgniarek. wykształcenie podstawowe – dziewięć lub jedenaście lat szkoły średniej. W tej chwili, szkoła stała się częścią procesu edukacyjnego Dniepropietrowsk Akademii Medycznej.

opinie

Przez ponad 140 lat działalności szkoła opracowała plejada specjalistów pracujących w dziedzinie medycyny w różnych miastach Ukrainy, większość z nich chwalić Dniepropietrowsk Medical School. Po uczniowie klas 11th nauczyć 2,5-3 lat, nauki medyczne lub położnictwo. W przeglądzie Dyskusja na temat nauki szkolnej trudności związane z dużą ilością otrzymanej wiedzy, wymagających nauczycieli, co w efekcie korzystne dla dalszej pracy w warunkach rzeczywistych klinikach.

Studenci mówią, że pragnienie i ciężka praca są nagradzani hojnie w okresie studiów zakończonego powodzeniem sesje, a podczas pracy – szacunek współpracowników i pacjentów. Wielu przyjeżdża w Dniepropietrowsku szkoły medycznej po 9 klasie. Recenzje tej części studentów wypełniony także z wdzięcznością dla nauczycieli i ścisłym statucie życia studenckiego.

Negatywna ocena mówi o tym, że żaden dodatkowy materiał Dzięki trudno przekazać pewne tematy, ale nikt nie narzekał na jakość kadry dydaktycznej lub luk w programach nauczania. Jest możliwe, że uczniowie poświęcają się całkowicie na rozwoju trudnych dziedzin medycyny, nauczania przedmiotów i pomyślnie przejść sesję, opierając się wyłącznie na własnej wiedzy, a ci, którzy preferują różnorodne wakacje, trudności w sprawdzianach i pracach.