524 Shares 3632 views

Lek „Streptocide” (proszek) aplikacji, przeciwwskazania, ograniczenie

Przygotowanie „Streptocide” (proszek), których zastosowanie w medycynie sprawdził czas jest stosowany do miejscowego leczenia ran, oparzeń, róży, trądzik, czyraki, czyraki różne i migdałków. Materiał ten dotyczy sulfonamidy i posiada silną aktywność przeciwbakteryjną. Lek „Streptocide” jest dostarczany do aptek w kilku formach dawkowania – tabletki, 0,3 i 0,5 g proszku oraz mazidła (5%), maści (10%).

Preparat „tabletki Streptocide” może być zalecane, aby otrzymać jelit, zapalenie pęcherza moczowego, pielitah, jak również chorób skóry i błon śluzowych wywołanych przez infekcję bakteryjną. Dopuszczalna dzienna dawka dla dorosłych – 6 g, praca – nie więcej niż 1,2 g Te dzieci 3-6 lat jest zwykle przepisywany w dawce 300 mg raz i 6-12 lat – nie więcej niż 600 mg. Miejscowo stosowane leki „streptocidal maść” i „Streptocide” proszku. Zastosowanie tej ostatniej może być zalecane i pozajelitowo (domięśniowo, podskórnie lub dożylnie) jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Lek jest przepisywany w kompleksowym leczeniu głębokich ran. W ten sposób lek „Streptocide” (proszek), których stosowanie ma na ogół daje dobre rezultaty, jest wprowadzana do komory rany. Jednocześnie pacjent jest przypisany odbiorcze przeciwdrobnoustrojowych. Choroby skóry są traktowane jak pocieranie maści (mazidła) i poudrage.

Preparat „Streptocide” (proszek), których zastosowanie może być pokazane w ostrego i przewlekłego nieżytu nosa, zamówionej wycofanie się do wnętrza nosa podczas wdychania lub wstrzykuje w zagłębieniu za pomocą specjalnego narzędzia, w mieszaninie z penicyliny, efedryna norsulfazola. Jednakże, ze względu na niedogodności takiego leczenia dla pacjenta jest obecnie najczęściej używane środki „Sunoref” – maść składa się niemal identyczne: obejmuje streptocid, sulfadimezin, norsulfazol i efedrynę. Medycyna „Sunoref” smarowane błony śluzowej nosa trzy razy dziennie – to nie tylko działanie przeciwdrobnoustrojowe, ale także przeciwzapalne i zwężające naczynia.

Preparat „Streptocide” (proszek) stosowane w dusznicy bolesnej następująco: uzyskanie małej ilości na czystą, suchą łopatki i wylewa ostrożnie na migdałków. Następnie trzeba wypróbować kilka minut, aby zrobić połykania ruchy. Medycyna tabletki „Streptocide” po prostu rozwiązuje 2-3 razy dziennie, zaraz po płukania. Stosując preparat „Streptocide” dławica piersiowa, można uzyskać dobry efekt terapeutyczny, ale dzisiaj, wraz z pojawieniem się nowych antybiotyków o szerokim spektrum działania, zabieg ten stosowany jest coraz mniej.

Należy zauważyć, że dyskusja na temat stosowności „Streptocide” leku w konkretnej postaci dawkowania trwa już wystarczająco długo. Dzisiaj, jego zakres jest znacznie zawężony i korzystanie z tego narzędzia w wielu przypadkach uznane nierozsądne. W tym samym czasie, na różnych forach można znaleźć historie na internautów, w jaki lek pomógł im skutecznie i szybko leczyć różne choroby. Niektórzy nawet twierdzą, że wydalenie leku „Streptocide” nowej generacji antybiotyków – nie ten drugi, jako dzieło firm farmaceutycznych, które nie jest rentowna obecność na rynku jest tak wydajny, a więc tańszych leków.

Ale nie należy zapominać, że w czasie stosowania środków, jak również większość leków sulfonamidy, na możliwość wystąpienia poważnych skutków ubocznych. Należą do nich – nudności, wymioty, ciężka biegunka, bóle głowy, leukopenia, agranulocytoza. Lek może powodować reakcje alergiczne, aż do skóry. Z tego powodu lek „Streptocide” w każdej postaci dawkowania nie może być stosowany w leczeniu dzieci poniżej 3 roku życia oraz kobiet w ciąży i karmiących. jest zabronione do stosowania w chorobach układu tarczycy, nerki, krew i krwiotwórczych. W przypadku długotrwałego użytkowania jest okresowe badanie krwi, w celu uniknięcia możliwych komplikacji. Dlatego większość ekspertów nadal dokonuje wyboru na korzyść nowoczesnych leków przeciwbakteryjnych, choć ostateczna decyzja oczywiście należy do pacjenta.