110 Shares 1451 views

Opera nie działa, co robić?

Nie możemy powiedzieć, że problem, który przeniósł się do tytułu artykułu jest bardzo pilna, myślę, że wielu zgodzi się, że Opera – dość stabilna przeglądarka ma wiele uznanych zalet. Ale jeśli to się stało, że Opera nie działa, co robić w takim przypadku, jak naprawić narzędzia niezbędne do pracy w Internecie? Staramy się zrozumieć niektóre z najczęstszych wariantów niepowodzeń przeglądarce.


Tak więc, jeśli nie otworzyć operę, co robić, jak rozwiązać ten niepowodzenie? Przede wszystkim należy zauważyć, że w odniesieniu do tego, co programy Twoja przeglądarka nie działa, to się dzieje podczas połączenia sieciowego lub gdy jesteś offline. Należy również zauważyć, że jeśli program ponownie, a jak to jest uruchomiona.

W przypadku korzystania z takiego programu „brute force”, które potencjalnie mogłyby zakłócać prawidłowe działanie przeglądarki, nie jesteś w stanie określić przyczyny, konieczne jest, aby zrozumieć problem głębiej. Aby to zrobić, przejdź do Menedżera zadań i zauważ, czy komputer opera.exe proces jest uruchomiony. W takim przypadku, jeśli proces jest uruchomiony, wyłącz go, zatrzymać i spróbować uruchomić przeglądarkę w tym trybie. To się czasem zdarza, kiedy oprogramowanie jest wyłączone, a proces jest uruchomiony.

Zdarza się sytuacja, gdy hamulce Opera. Co zrobić w tym przypadku? Co do zasady, to objawia się w tym, że użytkownik nie jest w stanie otworzyć swój profil w kliencie poczty, czy nie otworzyć (lub otwierany bardzo powoli) stron na konkretnych środków, takich jak sieci społeczne. W tym przypadku problem można rozwiązać w prosty sposób, który został użyty wielokrotnie. Jego zaletą jest to, że może on być stosowany na praktycznie wszystkie systemy operacyjne i jest przeznaczony dla użytkowników systemu Windows XP, jak i dla tych, którzy preferują system Windows 7. Podczas rozwiązywania błąd jest ważne, aby zwracać szczególną uwagę na kolejność operacji. Istota tego problemu jest właściwie oczyścić folderu tymczasowego sodezhaschie błąd z powodu których Opera nie działa. Co robić w tej sprawie – mówi sama logika błędy – potrzebę znalezienia foldery tymczasowe i wyeliminować błędne plik z nich. Aby to zrobić, należy skonfigurować tryb wyświetlania folderu w Panelu sterowania na przycisk „Pokaż ukryte pliki i foldery” i je znaleźć (jest to folder TEMP, Prefetch i jako AppData) na dysku twardym, na którym chcesz zainstalować system Windows. Do ich czyszczenia należy użyć dostępny na dowolnego zasobu usług systemu operacyjnego „Oczyszczanie dysku”.

Po czyszczeniu należy usunąć zaznaczenie. Aby to zrobić, przejdź do folderu użytkownika (Users nazwa użytkownika) i znajdź folder, Opera. Jeśli nadal jest obecny – usunąć je ręcznie. Również usunąć folder z zainstalowanym programem, znajduje się w katalogu C: Users nazwa_użytkownika AppData Roaming Opera. Jeśli nadal opera nie działa, co robić dalej? Znajdź folderu Prefetch i usunąć z niego wszystkich, bez wyjątku, pliki, które zawierają w tytule nazwę przeglądarki, ich nazwy mogą wyglądać następująco: C: WINDOWS Prefetch OPERA.EXE-6DB9CDD6.pf. Po tych manipulacjach, usunąć program z menu Start systemu Windows, uruchom ponownie komputer i zainstalować go ponownie. Zwykle po takich „zabiegów” przeglądarka jest stabilne i wolne od błędów.

Teraz program jest aktualizowany bardzo szybko, nie pozostają w tyle za tym trendem i twórców popularnej przeglądarki. Dlatego dość często jesteśmy zapraszani do zainstalowania dodatkowych usług i gadżetów przeznaczonych do pracy przy użyciu Opery łatwiejsze i bardziej wydajne. Podczas instalowania tych aplikacji, ponieważ mogą pojawić się błędy, co prowadzi do awarii programu. Jeśli ustawisz gadżet lub stosowania programu, a jak wynika z Operą nie działa – co zrobić w tym przypadku? To powinno być łatwe, aby usunąć aktualizację i spróbuj uruchomić aplikację bez Opery. W takim przypadku, jeśli przeglądarka będzie działać prawidłowo, można spróbować ponownie zainstalować go lub nadal korzystać z przeglądarki bez „kapryśną” aplikacji.