899 Shares 5017 views

"Sultan Palace" (pracownicy tekstylne): recenzje

Wschód nigdy nie wychodzi z mody. Luksusowe nieruchomości sułtanów pobudza wyobraźnię i piękno, które ukrywa haremy, rozpala wyobraźnię. Elegancki dekor orientalne pałace zainspirować projektantów, architektów i restauratorów. Dziś będziemy mówić o takim ciekawym instytucji, restauracji „Sultan Palace”.

pałac obecnego sułtana

W Moskwie, w pobliżu stacji metra „pracownicy włókiennicza” otworzył nową instytucję, budynek, który widać z daleka, gdyż świeci, mieni i zdecydowanie przyciąga uwagę. Ale nie jest to zaskakujące, ponieważ pałac sułtana ma być w ten sposób – chwytliwe, bogaci i prawdziwie luksusowy i restauracja „Sultan Palace” ( „pracownicy tekstylne”) takie.

Dwa piętra restauracji. Głównym jadalnia znajduje się na parterze. W wystroju dużą ilością drewna, zabytkowej biżuterii, wyszukanych urządzeń. Dim światła tworzy kameralną atmosferę, gdzie wszystko jest wykonane, aby poczuć się jak na przyjęciu u sułtana.

Na drugim piętrze znajduje się sala bankietowa, która może pomieścić do 280 osób.

Wnętrze w stylu Wschodzie

Styl pasuje projektowaniu sal Sala sułtanów Imperium Osmańskiego – są dywany z skomplikowanych wzorów, wzory na ścianach, meble są również w odpowiednim stylu. Nawiasem mówiąc, sala bankietowa instytucji, jak w restauracji „Sultan Palace” w robotników tekstylnych, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia do uroczystości z maksymalnie trzystu gości. Lumiere, profesjonalny sprzęt audio, obecność karaoke i ogromny parkiet pozwalają organizować tu święta i uroczystości praktycznie dowolnej wielkości – od urodzin do wesela lub rocznicę.

Oprócz dużej sali bankietowej, restauracja posiada również cztery sale dla różnych działań, które mogą pomieścić od dwudziestu do stu osób.

Konkretne szczegóły dotyczące sytuacji

Osobliwością tej restauracji w tym że nie są pięknie urządzone przy użyciu łóżko podświetlenie ślubu. Ponadto, nie jest wspaniały wodospadu, która przepływa wzdłuż muru z piętra do pierwszego.

bankietu są również rozpoznawalny design, jest szczególnie piękne rzeźby w orientalnym stylu na drewnianych paneli, które są ozdobione pomieszczeń restauracyjnych.

Pewnie już przewidując początek całej tej niesamowitej urody wnętrza restauracji, jako „Sultan Palace” w „robotników tekstylnych”, zdjęcie, które można łatwo znaleźć instytucje internetowych, i to jest w tym artykule.

Pomijając fakt, że restauracja organizuje biesiady, bankiety, możliwe jest tylko na obiad.

Adres i kuchnia

Restauracja „Sultan Palace” ( „pracownicy”) Tekstylia menu jest wybrane spośród najlepszych kuchni europejskiej i rosyjskiej i azerskiej podkreślić instytucji w kierunku wschodnim. Jest to również dobry wybór win i kart alkoholowych i fajki.

Restauracja „Sultan Palace” w „robotników tekstylnych”, którego adres jest Moskwa, ulica Graivoronovsky, d 12, 2, stacja metra „pracownicy włókiennicza” – .. To miejsce jest na pewno warto odwiedzić, jeśli tylko zobaczyć na własne oczy bogaty wystrój orientalny przypomina pałaców sułtanów osmańskich.

Co jest oferowane w menu?

Menu restauracji można znaleźć wiele wyśmienite dania rosyjskiej kuchni europejskiej i azerskiej, które zostały przygotowane przez profesjonalnych kucharzy z wysokiej jakości produktów. Głównie tradycyjnych receptur, każdy gość restauracji z pewnością wykryje ulubione danie w menu.

Na przykład, od zimnych przekąsek w restauracji „Sultan Palace” oferuje spróbować przekąskę mięsa (basturma, języka wołowiny, zwojach szynki, kiełbasy), ryby przekąski (solonego łososia, jesiotra gorące i zimne wędzony, różne ryby, czerwony kawior) , przekąski, warzywa i grzyby. W menu jest ogromny wybór sałatek: z mięsem, owocami morza, warzywami, nowoczesnych receptur i starych, znanych, jak i nowości Oliviera.

szaszłyki Saj i kebaby

W menu, wiele różnych serów, które można zamówić w postaci cięć. Gorące przekąski są również dostępne – to julienne, omlety, jajecznica, naleśniki, kutaby, Khachapuri i wiele innych.

Gorących potraw w restauracji „Sultan Palace” służy jagnięcinę, cielęcinę, ryby, drób, wieprzowina, gotowane przez najlepszych receptur, sprawdzone, a oryginalny autora. Również w menu wiele rodzajów grillem i kebab-Saj. Dla fanów pierwszych dań w menu znajduje się bogaty wybór zup. Istnieje również wybór makaronów włoskich receptur i znaczna różnorodność dań.

Dobrym rozwiązaniem dla restauracji został zawarty w karcie menu specjalną sekcję z dania bezmięsne – to całkowicie dania wegetariańskie, które mogą być wykorzystane dla tych, którzy zajmują stanowiska czy tylko wegetariańskie.

Posiłki na rezerwację

W menu znajduje się również kategoria środków spożywczych, które wymagają pre-order. Takie dania są przygotowywane przez długi czas, ponieważ mają one znaczną wagę. Najczęściej są one zakupione na święta lub dla dużych firm. Na przykład, istnieje pilaw „Sultan Palace”, o wadze 5 kg i kosztuje 9500 rubli, pieczone jagnię lub pieczone jesiotra i inne pracochłonne w przygotowaniu, ale bardzo smaczne, bez którego trudno wyobrazić sobie dobry posiłek.

Z deserów w „pałacu sułtana” przygotować różne wypieki, ciasta. Tutaj można zamówić różne owoce i lody, sałatki owocowe, a nawet fondue.

Oczywiście, w takiej luksusowej restauracji wielkich rzeczy i wina, i alkoholu. Duży wybór napojów alkoholowych i koktajli – niezbędny rzeczą dla wszystkich zgromadzeń, a nawet bardziej, na święto lub bankiet.

Restauracja „Sultan Palace” działa tryb dostarczania. A jeśli zamówić jedzenie w restauracji na 1500 rubli, masz pół litra lemoniady za darmo.

Jeśli chcesz odwiedzić restaurację „Sultan Palace” ( „pracownicy tekstylne”), jak się tam dostać? Restauracja znajduje się w pobliżu stacji metra „robotników tekstylnych”, więc należy po prostu wysiąść na stacji i chodzić kilkadziesiąt metrów w kierunku restauracji. Jest to najwygodniejszy sposób.

Co ludzie mówią o restauracji?

Na takim miejscu, jak w restauracji „Sultan Palace” ( „włókniarzy”) opinie w internecie są różne. Wielu odwiedzających miejscach pochwalił lokalnej kuchni, która charakteryzuje się różnorodnością. Duża liczba odwiedzających przyjść do smaku stylu smaku potraw, ich smak i przyjazną postawę etatów.

Obchodzi piękny letni taras i miejsce do grillowania supersochnye, dla którego chcesz przyjść ponownie. Niektórzy goście restauracji wskazuje na niewielki negatywny – brak wi-fi. Ale to tylko kwestia czasu, problem jest łatwo wyeliminować, tym bardziej, że inne wady są praktycznie nie ma.

Bankiet w restauracji

Ci, którzy nakazał bankiet w „pałacu sułtana”, i nie zawiedliśmy się. Zadowolony dekoracja sali bankietowej – Wybór kolorów w aranżacji wnętrz nie zawsze jest widoczne. Podobnie jak w przypadku cen w danej instytucji, które różnią się akceptowalność, a pracownicy restauracji zawsze przyjdzie na ratunek. Na przykład, gdy była taka sytuacja, że zamówił tort na bankiecie było trochę zepsute, ale kucharz „Sultan Palace” szybko „naprawić”, a festiwal kontynuowane.

ślub obchodzony tu chwalić kelnerzy, którzy wykonują swoją pracę dyskretnie, nie zapominając się uśmiechnąć, a menedżerowie restauracji zawsze pomoże w organizacji tej uroczystości, i nie tylko.

Można znaleźć opinie, że restauracja jest bardzo czyste i wygodne, rozrywkę na najwyższym poziomie, a personel jest bardzo profesjonalny i kompetentny w swojej dziedzinie. Na przykład, kelnerzy są dobrze zorientowany w menu i lista win, administracja zawsze pomaga przy organizacji bankietów i różnych uroczystości.

bajkowy pałac

Wielu gości z restauracji „Sultan Palace” opisać, jak wspaniałe jest to miejsce, bo tutaj wszystko jest naprawdę przypomina kolorowe orientalnej baśni, od dekoracji wnętrz i wykończenia niezwykle piękne dania obsługujących. W kuchni z restauracji, wiele osób uważa jeden z najlepszych kiedykolwiek jadłem.

Jest dobrze ugotowane mięso, ryż, kebaby i desery. Wszystko jest świeże i gotowane z duszą. Zwłaszcza kucharze zarządzać orientalnych potraw, ale także rosyjsko-europejska zawsze iść z hukiem. Wakacje są tu przekształcony prawdziwych świąt wschód – z pilaw, dzbanki wina, muzyki i tańca orientalnego.

Jeśli chcesz dostać się do baśni, przyjść do restauracji „Sultan Palace”, a lepiej i zrobić ucztę tutaj. Obchody w „pałacu sułtana,” będziesz nigdy nie zapomnę!