756 Shares 7494 views

Rover "Trom": opis, model, opis, cechy i recenzje

Jeśli sprzęt nie radzą sobie z zadaniami, i zgromadził wiele skarg, nowy quad „Trom” – jest to urządzenie, które eliminuje pytanie o drożności lub niezawodności. Imponująca moc silnika, niska waga konstrukcji i podwójnym marginesu pływalności – to cechy możliwość cieszyć się jego panem na wodzie i na lądzie.


Cechy konstrukcyjne modele

Unikalne zawieszenie zebrano i bardzo niski nacisk na podłoże zapewniają buggy bagna ścieżkę bez barier: koła quad przechodzić na każdą, nawet najbardziej niekorzystny powierzchni – czy to cienki lód, złamać maszynę lub nieprzekraczalny śnieg, a nawet suchy piasek lub bagienne wrzosowiska – to wszystko nie jest przeszkodą dla quad.

W żadnym innym podobnym urządzeniu, nawet jeden z tych przeszkód – jest to poważna przeszkoda, a zatem sytuacja nadzwyczajna może się zatrzymać, podczas gdy specyfikacje techniczne uniwersalny quad „Trom 8” pozwalają kierowcy pokonać wszystkie rekordy dla każdego terenu biegowego.

Wady istniejących modeli

Sądząc po licznych opinie właścicieli, wiele quady superprohodimye mają pewne braki w jednym lub kilku obszarach stosowania. Jeżeli operator organizuje moc silnika i kompletności, zużycie paliwa jest nadmierne dla torebce. Napraw i konserwacji Koszty takiego specjalistycznego sprzętu jest bardzo tanie, ponieważ częste złamania może być również negatywna lub tego typu quad.

Ogólny obraz nie jest tak różowo, jak chcielibyśmy: znaczne ograniczenia na objazd okolicy obszar wzdłuż z wykorzystaniem pojazdu terenowego tylko w określonej porze roku – to nie jest to, co można oczekiwać od dobrej techniki.

Czasami inżynierowie zbyt mądry o połowę z zarządzaniem, i aby w pełni obsługiwać działania quad, potrzebna jest druga osoba. Może ona również zawierać niski poziom komfortu kabiny operatora: szumu tła, wody i zanieczyszczeń z wejściem do komory. Wszystkie te czynniki wpływają na ogólną wydajność pojazdów terenowych i wydajność w szczególności.

Każdy kupujący chce zakupić za pomocą coś naprawdę godnego, ciekawe i niepowtarzalne. To tylko taka technika i może stać quad „Trom 8”. Cena tego modelu w tym zakresie jest dopuszczalne i wynosi około 3 mln rubli, podczas gdy zachodnie odpowiedniki znaleźć tańsze niż 5.000.000 fail, dobrze, jeśli masz szczęście, nie jest wyraźnie coś nie tak ze sprzętem.

nowa generacja

Wszystkie powyższe braki mogą należeć do dowolnej technice, ale pojazd terenowy „Trom” ich nie ma. Dziś to lekki i bezpretensjonalny samochód czuje się dobrze w trudnym terenie, wzdłuż trasy, a na przejściach terenowych.

Ze względu na znaczne zwiększenie współczynnika przyczepności do każdej powierzchni i niskie ciśnienie w opony „Throm” o zaskakującej zdolności adaptacji i elegancji rozciąga niebezpieczny bagnistych zalane śruby Floodland miejscach.

cechy wyróżniające

SUV „trom” efektu niewielkie części ciała, masę ciała i cała struktura jako całość, ma najmniejszy współczynnik niskim ciśnieniu określonym na powierzchni zanieczyszczeń. Tu można dodać łatwość montażu korpusu w kategoriach, usuwania i drobnych napraw.

Podwojenie pływalność pozwala rover całkowicie czuć na każdej powierzchni jak ryba w wodzie. Choć niektóre opinie użytkowników i zauważyć niski poziom ruchu na powierzchni wody (4-5 km / h), ale mimo to quad „Trom” wciąż nie daje o podstawowych parametrach innych konkurencyjnych produktów w swojej klasie zachodnich marek.

Maszyna bezpiecznie zejść na mulistym dnie lub na przybrzeżnych torfowisk, bagiennych i pływającym powierzchni i różnych wyspach. Rover „Trom 8”, którego właściwości pozwalają bezpiecznie przechodzić takie miejsca mogą przylgnąć do prędkości powierzchniowej ogniwami lub wyważony na kołach (1500h600 mm), popychając i popychanie do przodu swoje oświadczenie do celu.

Jeśli zanim technologia dostaje zadanie, aby wspiąć się na strome, lub innego łagodnego wzrostu, na przykład brzegi rzeki lub jeziora, nawet taki cel nie może być uważana za poważną przeszkodę dla niego – quad „Trom” nie zawiedzie łatwo przezwyciężyć pozornie niedostępnych wysokości.

Korzyści z 8 produktów

Nie ma znaczenia, co dokładnie zrobić: prac badawczych, Przynoszenie posiłków do hard-to- obszarach osiągnie bądź komunikacji usług w głębokim gąszczu – trzeba godnej i niezawodny asystent w tej trudnej materii, która jest ciepły zimą, wyciągnął z bagna i przekazać prawie każdą przeszkodę.

Poniżej znajduje się lista głównych zalet tego modelu:

  • flotacji na każdej powierzchni o każdej porze roku;
  • bezpieczne i stosunkowo szybki bariery zwycięskich rzeka;
  • z powodu cech konstrukcyjnych o bardzo dużej prędkości transmisji;
  • Koło wymienialność śledzone włoki;
  • Ruch na pokrytych śniegiem powierzchni wyklucza zniszczenie gotowych śladów;
  • Drożność wolno działać na leśnej surowego profil (geometryczne przeszkody);
  • możliwość przemieszczania się na czterech kołach z ośmiu;
  • znaczne oszczędności paliwa ze względu na budowę masy i elektrowni.

Rover „Trom 8” przeznaczony jest do pracy w dzikiej tajdze i na dalekiej północy, gdzie nieprzejezdne bagna, łęgi i inne „uroki” tundry zwykłym i zwykłym zdarzeniem. Koła maszyny są wykonane z wysokiej jakości i innowacyjnego materiału, który eliminuje otwory lub uszkodzony podczas logowania, a gdy pojazd terenowy rozpoczyna poruszanie się po wodzie, zamieniają się w polulopasti podobnego statku kołowego.

Między tarczami potężne pojazdy kołowe biegania film, który chroni przed brudem, rzucanie i ściskając go z powrotem, nie pozwalając, aby zmienić wzór bieżnika na gorsze. Koła Otchischennye zawsze mają najlepszą przyczepność na drodze lub innej powierzchni, dzięki czemu można swobodnie wziąć samochód na bez utknięcie w bagna, podziemnych strumieni lub jezior interpermafrost wraz z gleb tiksotropowych.

wymiary

„Troma” projekt rozmiar pasuje do kontroli przepisów ruchu drogowego, który pozwala na transport quad na zwykłych trasach bez żadnych dodatkowych zezwoleń lub zgód odpowiednich organów. Wyjątkowość technologii „Trom” zdobył wiele pozytywnych opinii na wyspecjalizowanych portalach i rozsądny koszt takich maszyn można również uznać linia zaletą.

cena

Pokonać cenę pojazdu terenowego (około 3 mln), w stanie każdej gospodarki lub firmy, tym bardziej, że takiej analogowej, jak „Trom”, ze wszystkimi jego zaletami, jest w stanie zaoferować żadnej producentem specjalistycznego sprzętu.