589 Shares 6390 views

Aktorzy filmu „Gloom-rzeka”, opis serii

W 1968 roku na ekrany radzieckich na zewnątrz obraz Jaropolk Lapshin „Gloom-rzeka”. W tym filmie, grana przez aktorów, późniejszy legendy krajowego kina i artystów, których nazwiska są już zapomniane. Tragiczna śmierć czołowego aktora jest często związane z pracą w tym filmie. Jak losy filmu „Gloom-rzeka”?


prehistoria

Gorączka złota na Syberii (druga połowa XIX wieku) była podstawą fabuły powieści Wiaczesław Shishkov. Pisarz dokonał kilku wypraw do odległych, bogatej i tajemniczej terenu. W 1928 roku opublikował książkę Shishkov „Gloom-rzeka”. Być może, podczas pisania tej pracy użył historię, że kiedyś słyszałem od mieszkańców Syberii. Ale najprawdopodobniej oparty fiction powieść.

film

Pisarze próbował nie odbiegają od źródła literackiego. Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby wybrać aktorów filmu „Gloom-rzeka”, jest nieznany. Warto zauważyć, że wiodący człowiek w jakiś sposób taki sam los jak jego bohater. Jaki obraz „Gloom-rzeki?”. Film, aktorzy, które są przedstawione poniżej, z wydarzeniami z początku XX wieku. Główny bohater – bogaty syberyjski. W grze fabuła – historia rodziny Thundering.

Aktorzy filmu "Gloom-rzeka" – George Epifantsev Wiktor Chekmarev, Atanazy Kochetkov. Grali trzy pokolenia rodziny grzmiący – syn, ojciec, dziadek. Pokazuje wydarzenia z początku XX wieku, a pod koniec XIX.

Po Daniel Gromow (dziadek bohatera) wzrosła bogate w grabieży. Przed śmiercią powiedział o pochodzeniu jego fortuny do syna. On mnoży bogactwo ojca, ale w sposób uczciwy. Teraz dorósł, dorastali najmłodszy z grzmiącym – Prohor. Główny bohater – uczciwy człowiek, moralnym. Ale za grzechy Daniel Gromow zmuszeni do płacenia swoich potomków. W życiu nie ma Prochor jeden wstrząs po drugim. Pracuje ciężko, ale kłopoty życiowe doprowadziły go do popełnienia samobójstwa. Film ten opowiada smutną historię „Gloom-rzeka”.

Aktorzy i role

Prokhor Gromow grał Gerogy Epifantsev. Jego ojciec – Wiktor Chekmarev. Rola dziadka villain grać Atanazy Kochetkov. Inni aktorzy filmu „Gloom-rzeka”:

  • Valentin Vladimirov.
  • Lyudmila Chursina.
  • Paul Makhotin.
  • Władimir Yemelyanov.
  • Givi Tohadze.
  • Alexander Demyanenko.
  • Valentina Telegin.

Aktorzy filmu "Gloom-rzeka", grał drobne znaki: Jewgienij Vesnik Ivan Ryzhov, Anatolij Sołowjow Anatolij Toropov Nikolai Badev.

George Epifantsev

Aktorzy filmu „Gloom-rzeka” jest prawie nieznana młodszemu pokoleniu. I pamiętaj o: George Epifantseva coraz częściej w związku z synem – popularny aktor i reżyser Władimir Epifantsev. Ale w filmie Lapshin grał wspaniałych, utalentowanych artystów, a oni zapomnieli niesprawiedliwie.

George Epifantsev wystąpił w wystarczająco filmu. Był przede wszystkim aktorem teatralnym. Przez wiele lat grał w Moskiewskiego Teatru Artystycznego i Teatru Taganka. W latach sześćdziesiątych, został zaproszony do kina. Epifantseva zaczął uczyć się na ulicy, a teraz nie tylko miłośników sztuki teatralnej, ale zwykli widzowie. A po premierze „Gloom-rzeka”, stał się niezwykle popularny.

Był utalentowanym aktorem. Ponadto mężczyźni mieli rzadką urodę. Ale jakoś w latach siedemdziesiątych to mniej zachęcające do kina. Po wydaniu „Gloom-rzeka” współ-gwiazdą nie wolno mu było więcej. Epifantseva publiczność zaczęła stopniowo zapomnieć. Ale on nie rozpaczaj: pisał wiersze, malował obrazy. Pod koniec lat osiemdziesiątych, sytuacja finansowa stała się tak ciężka, że w rodzinie opuścił teatr i poszedł do obrotu na rynku.

Problem polega na tym, że Epifantsev, jak również wielu członków zawodu, stres strzał z alkoholem. Pewnego dnia, wracając do domu, będąc pijany, został potrącony przez pociąg towarowy. Stało się to w 1991 roku. I na długo przed tragicznymi wydarzeniami z jednego z bohaterów „Gloom-rzeka” Prochorow powiedział: „Na początku trzeba będzie dobry, środek – środek i koniec straszne.”

Atanazy Kochetkov

Ten aktor grał wiele ról w filmie. Najbardziej znanym z jego wizerunek – Turgieniew Gerasim. Kochetkov zagrała w filmie aż do ostatnich dni swego życia. W 2005 roku powstał film, w którym grał ważną rolę. Ale aktor już nie żyje. Atanazy Kochetkov zmarł w 2004 roku. Przyczyna śmierci – uraz głowy, pochodzenie, które jest nieznane. W ciągu ośmiu dni przed śmiercią Kochetkov zniknął krewni podniósł alarm. Odkryta aktor był w szpitalu, ale to, co się z nim stało i gdzie zniknął więcej niż tydzień, nie był w stanie wyjaśnić, ze względu na poważne choroby. Trzy dni po hospitalizacji zmarło Kochetkov.

Lyudmila Chursina

Aktorka do roli w filmie, o którym mowa w tym artykule, grał już w kilku bohaterek filmowych. Ale były głównie niewielkie. Rola w filmie „Gloom-rzeka” stał się dla Chursina pierwszą poważną pracę w filmie. Jego los był o wiele bardziej skuteczne niż osobistym i zawodowym życiu Epifantseva. Lyudmila Chursina grał mnóstwo ról, w 1981 roku otrzymał tytuł Artysty Ludowego w filmach do dnia dzisiejszego.

Alexander Demyanenko

Ten aktor nie może powiedzieć. Jego bohater – Szura – jedna z najbardziej znanych postaci kina radzieckiego. Ale oprócz znanych komedii, filmografia Demyanenko dużo pracy. I komedia między nimi nie tak dużo. W obrazie „Gloom-rzeka” aktor zagrał komornika.

Inni aktorzy filmu „Gloom-rzeka”

Zdjęcia bohaterów tym obrazie jest przedstawiony w artykule. Postaci w filmie nie nadążają – ponad dwadzieścia. Warto powiedzieć kilka słów na temat aktorów, którzy grali drobne znaki. Wiktor Chekmarev filmowane dużo w latach siedemdziesiątych. Ale publiczność pamięta się głównie na dwóch filmach: „Dni turbin” „Gloom-rzeka”,

Valentina Telegin, który grał w filmie Lapshin kucharz Varvara, powiedział kiedyś: „Ja zawsze grać tylko jedną rolę – rolę prostego rosyjskiej kobiety.” I rzeczywiście, ze względu na ogromną ilość aktorki pracy. Ale wszystkie jej charakteru mają coś wspólnego, ale w tym samym czas jasny i interesujący. Jej bohaterowie odznaczają się ciepło, autentyczności.

Jedną z ról w filmie grany przez Eugene Vesnik. Aktor osiemdziesiąt ról w filmach i wyrażona przez ponad stu filmów zagranicznych bohaterów. Vesnik głos mówi i Shary Kingpin – jeden z bohaterów „Gloom-rzeka”. Grał dobrze to bohater Anatolij Sołowjow – „gwiazda” z legendarnego filmu telewizyjnego „cień w południe” i innych filmach radzieckich.