446 Shares 9881 views

Jak sprawić, by alpejskie wzgórze z rękami: Zalecenia

Jeśli mówimy o tym, jak uczynić alpejskiego wzgórza z rąk, należy najpierw rozważyć swoje poglądy. Ten element dekoracyjny może być pozioma lub pionowa, to wszystko zależy od rodzaju terenu na danym obszarze. W zależności od rośliny są wybierane do sadzenia, aby odróżnić tych typów skalnych:

– styl japoński, który kładzie nacisk na piękno kamienia, a obecność roślin powinny być minimalne;

– Europejski styl, który łączy w sobie ozdobne i rośliny kwitnące, zastępując siebie w sezonie, zapewniając atrakcyjną kompozycję stale;

– stylu angielskim, gdzie preferuje się piołunu, traw i drzew iglastych.

Mówiąc o tym, jak uczynić alpejskiego wzgórza z rękami, należy zauważyć znaczenie prawidłowej pozycji. Najbardziej udany wariant – naturalny wzgórze na swoim domku letniskowym lub działce. Jeżeli tak nie jest to możliwe, trzeba będzie ręcznie utworzyć chropowatości. Wybór lokalizacji powinna opierać się na następujących zasadach. Witryna powinna być dostępna w ciągu dnia słońce, co oznacza, że powinna ona być tak jasne, czy miejsce jest zacienione, liczba roślin, które mogą rosnąć w takim środowisku będzie bardzo ograniczona. Mówiąc o tym, jak zrobić slajd Alpine, należy zauważyć, że to będzie złe spojrzenie na tle ogrodzenia. Najlepiej tła są drzewa i krzewy. Ta sama zasada odnosi się do umieszczenia na ścianie domu. To nie jest udany i sąsiedztwo z dużym drzewem, jak na tle tych olbrzymich roślin w kompozycji będzie wydawać się zbyt małe.

Mówiąc dalej o tym, jak uczynić alpejskiego wzgórza z rąk, chcemy podkreślić, że nawet przy bardzo skromnych wymiarach bramkowe nie kosztują tyle kompozycji skromnych rozmiarów. Jeśli chodzi o dopasowanie kamieni, to tutaj ważne jest, że są one identyczne pod względem struktury i pochodzenia, inaczej dostaniesz Muzeum Geologiczne. Nadaje się do różnych celów różnych kamieni. ich wielkość nie powinna być taka sama, aby sam wzgórze Alpine, konieczne jest, aby umieścić te duże na niższych poziomach, podczas gdy mniejsze stosowane powyżej.

W alpejskiego wzgórza jest zwykle używany do różnych grup roślin. Można użyć liściastych krzewów iglastych. W tym przypadku, korzystne jest, aby dać rośliny nisko rośnie, mając niewielki wzrost. Elementy te są objęte kompozycje. Poniższe ważnymi przedstawicielami są zielne byliny, które są podobne w wyglądzie do gornorastuschimi. Objętość kompozycji może być wypełniona rośliny okrywowe. Warto wybrać odmiany, nie traci swój urok, nawet po kwitnieniu. Mówiąc o tym, jak uczynić ze wzgórza alpine z rękami, konieczne było, aby podkreślić znaczenie z roślin cebulowych. Te kwiaty przyciągnie jego rozkwit w pierwszych ciepłych dni wiosny. Powinny one zostać wprowadzone wraz z członkami naziemnych pokrycie patrzeć harmonijną kompozycję.

Gdy wszystko jest wybrany, nie będzie stanowić jedynie jego alpejskim Hill, który przez wiele lat może dać swoją świetność.