574 Shares 8091 views

Unchecky – co ten program jest i co to jest za?

Obecnie jest to bardzo trudne do ustalenia programu i nie dostać się do wszelkiego rodzaju dodatków zawarte w instalatorze. Niektóre firmy nadal mają tendencję do paszy user-His bezużyteczne i często bardzo buggy aplikacji. Znamiennym przykładem takiej spółki – „Yandex”. I urząd ten realizuje swoje oprogramowanie prawie każdy narzędziowy instalatora darmo. Mail.ru również nie pozostaje w tyle. Jej towarzysze, przeglądarek i więcej i starają się zablokować komputer użytkownika. Przez długi czas było niefortunne nick tylko jedno – aby być bardzo ostrożnym podczas instalacji programu. Ale nasi ludzie nie rodzą się wczoraj. Jednym z bardzo zdolny programista z Rosji stworzyła program, który pozwoli zaoszczędzić użytkownikom konieczności złapać niechcianego oprogramowania. Zbawienie jest nazywany Unchecky. Czym jest ten program? Kwestia ta zostanie omówiona poniżej.


Co jest niechciane oprogramowanie?

Prawdopodobnie każdy z nas w obliczu takiej sytuacji podczas instalowania darmowego oprogramowania: uruchomić instalatora, należy nacisnąć przycisk „Dalej”, a następnie oprócz żądanego programu z innego nedoprilozheny samochodowym „Yandex” lub Mail.ru. Nie tylko, że absolutnie nie trzeba, więc są one również niemożliwe, aby załadować komputer, jeśli jest zainstalowany. Takie zastosowania obejmują w szczególności „Yandex Browser”. Nie ma sensu, ponieważ jest to dokładna kopia Google Chrome. Tylko z jeszcze gorszym optymalizacji.

Mail.ru Group, też cierpi z takich programów. Z jej miotu mają naprawdę nigdzie iść. Nedobrauzery wszelkiego rodzaju „Amigo” satelitów „Meyl.ru”, „koledzy”, „Gry”. Już nie ma siły. A jeśli wziąć pod uwagę, że dane aplikacji jest ładowany z systemu, to na ogół strażnik. Klasa ta powinna zawierać i natrętne propozycji ustanowienia „Yandex” lub „Mail” jako strony startowej w przeglądarce.

Dlatego musimy Unchecky programu – bezwzględnie powstrzymać agresywną PR te skrupułów firm. I muszę powiedzieć, że program zadaniem radzi sobie z hukiem. Teraz omówimy je bardziej szczegółowo.

Jakie programy często zawierają „prezenty”?

Zwykle jest to darmowy program, przeznaczony dla segmentu masowego. To właśnie w tych narzędzi „Yandex” jest najbardziej korzystne wprowadzenie ich rzemiosła. Absolutnie obecność koni trojańskich w instalatorze uTorrent, Skype i AIMP. Ponadto, inwestycje takie nie są rzadkością w programach pobranych z torrentami trackerów. Zwłaszcza ten grzech niektórzy autorzy zapakować. Za dodatkową opłatą, są one wprowadzenie do ich instalatorów żużla z „Yandex” i „Mayle”. I zwykli użytkownicy potem cierpieć.

Podatne na takie choroby, a popularne internetowych (QIP, środek Mail.ru i in.). W ogóle, prezenty są dostępne w programie, że instalatorzy są pobierane najczęściej. Pomaga firmom zdecydowane wspieranie ich aplikacji, a autorzy – Making, podpisując wątpliwe transakcje z tych złoczyńców. Wygrać walkę przeciwko tej hydry niemożliwe. Ale można użyć programu do ratowania życia. Unchecky – jeden z nich.

Co jest Unchecky?

Jest to program przeznaczony dla użytkowników zbawienia od stałej uwagi na naprężenia podczas instalowania darmowego oprogramowania. Z grubsza rzecz biorąc, będzie ona usunąć zaznaczenie z niechcianym oprogramowaniem. Hamując tym samym ich instalację. Chociaż narzędzia i małe, ale to jest zupełnie w stanie poradzić sobie z niemal wszystkich instalatorów. Jego lekkość i niewymagających do zasobów systemowych pozwala mu ciągle wiszą w zasobniku. Wydajność komputera w tym samym czasie nie będzie cierpieć.

Unchecky oprogramowanie blokujące powinny być dostępne dla każdego. To – nieodzownym narzędziem w przypadku, jeśli jesteś fanem darmowych programów. Bo to jest w ich instalatorów sterty śmieci przez Mail.ru Group i „Yandex”. W ostatnim czasie, nie można myśleć o takiej dominacji pasożytów. A tu – proszę. To wzrosła skokowo. jest wymagane To karaluchy dichlorfosu. W roli dichlorfosu działa Unchecky. Ale karaluchy – przebiegły. Pomyśl o czymś innym. Ale mamy nadzieję, że narzędzia programistyczne nie drzemie, aw czasie zniechęci tych encroachments.

Najciekawsze, że musimy, to narzędzie tylko dla użytkowników siedzących na niezwykłym systemem operacyjnym od Billa Gatesa i jego firmy. Ani Linux lub Mac nie jest podatny na inwazji szkodliwych programów. „Yandex” i „Meyl.ru” nie chce wydać własne siły. Za to, że cześć i chwała. Dlatego program posiada jedną wersję – na „wiatr”.

Zasada działania

Blocker niechciane aplikacje działają na zasadzie zapory. Oczywiście, w tym przypadku jest to konieczne, aby zapewnić pewne prawa. Aby uruchomić program jako administrator, bo to po prostu nie może pracować. Unchecky skanuje i działa instalator sprawdza dla niechcianych aplikacji. Program wykorzystuje wbudowany w bibliotece, która zawiera prawie wszystkie śmieci, dany nam przez troskliwego „przez Yandex” (i nie tylko).

Blokada programu Unchecky choć niewielki, ale zdolny do skanowania w poszukiwaniu niepożądanych aplikacji dowolnego instalatora. Oczywiście, ona niewypałów zdarzyć, ale okazuje się bardzo rzadko. Czy to robi jakąś niestandardową aplikację. Jednak z dodatkowych programów z instalatora uTorrent, Skype i innych narzędzi mechanicznych masa Unchecky radzi sobie z hukiem. Ten softiny nie ma sobie równych. Zasada zapory skanuje i usuwa niechciane instalatorzy zaznaczyć podczas instalacji.

Jak działa program jest śmiesznie proste, ale bardzo skuteczne. Narzędzie nie jest w stanie poradzić sobie tylko z niechcianych aplikacji, które pojawiły się w ostatnim czasie. Oni po prostu nie są w bazie danych. Jednak z uaktualnionej wersji tych braków będą uwzględniane i poprawione. Na szczęście autor nie wyrzucił ich potomstwo, i nadal go udoskonalić. Wydaje się, że powodem tego – listów od wdzięcznych użytkowników. W ich oczach, deweloper tego narzędzia – prawie Prometeusza.

Pobieranie i instalowanie

Pobierz Unchecky w rosyjskim może być wszędzie. Ale lepiej jest zwrócić się do oficjalnej stronie internetowej dewelopera. Dla niego to jest najnowsza wersja. Ponadto, nie będzie absolutnie żadnych rodzaju użytkowych zanieczyszczeń. Najnowszą wersję tej chwili nazywa Unchecky 0.4. I konieczne jest, aby pobrać. Jest to najnowsza wersja stabilna.

Instalacja jest bardzo prosta. Ponieważ może obsługiwać nawet początkujący. Tylko trzeba cały czas naciskać przycisk „Dalej”. Jest tylko jedno zastrzeżenie. W żadnym wypadku nie należy zmieniać folder docelowy dla programu może skutkować działać prawidłowo. Dla tych, którzy lubią nowości i nie szuka stabilizacji, istnieje wersja Unchecky 0,4 beta. Beta nie jest tak stabilny jak w poprzedniej wersji, ale nadal w stanie pracować normalnie.

Po zainstalowaniu tego narzędzia program antywirusowy trudno będzie przysięgać, ale to nic. Wie jak Unchecky niechcianego oprogramowania tylko dlatego, że jest głęboko zintegrowany z systemem i jest w stanie modyfikować pliki systemowe. Więc bierze ją jako zagrożenie. Generalnie podczas instalacji antywirusa histeryczną lepiej. Aby program można zainstalować prawidłowo, czy jest to program antywirusowy obniży swoje pliki podczas instalacji.

Po zainstalowaniu programu, nie zapomnij dodać go do wyłączenia swojego programu antywirusowego i zapory. Jeśli nie, to nie gorliwy antywirusowe próbuje zablokować i usunąć niektóre elementy programu, biorąc pod uwagę ich złośliwe oprogramowanie. Zapora może próbować zamknąć go z dostępem do Internetu. W tym przypadku nie dostanie aktualizacji. Ale zdarza się to bardzo rzadko, ponieważ cierpi tylko Zaporę systemu Windows. A w naszym kraju, dobry, bardzo niewiele osób korzysta. Ale jeszcze lepiej dodać do wyjątków. kto wie co.

Pobierz przez torrent

Oczywiście, pobierając pliki z torrent tracker znacznie ładniejsze. kilkakrotnie wyższa niż prędkość podczas pobierania z dowolnego podziału. Ale aplikacja do pobrania rozmiar 2-5 megabajtów poprzez potok posmak perwersji. Cokolwiek to było, pobierz Unchecky 0.4.3 beta torrent może dlatego, że ona tam jest. Wystarczy pamiętać, że najnowsza wersja tam potoku, bo tam jest mowa tylko aplikację, wstępnie dotarte.

Warto użyć torrent tracker, którym można zaufać. W skrupułów ręce może być pewna ilość złośliwego oprogramowania. Jeśli nie masz preferowaną usługę, to jeszcze łatwiejsze. Wystarczy, aby wbić do wyszukiwarki frazę „unchecky torrent” i będziesz miał kilka opcji. Swing na zdrowie.

ustawienia

W niektórych przypadkach trzeba będzie wydać małą program instalacyjny. Problemy z niego nie będzie, bo wersja Unchecky Rus posiada pełne wsparcie języka rosyjskiego (i na pewno pobrało go) i sprawił, że nasz rodak. I ustawienie jej bardzo mało. Nawiasem mówiąc, autor radzi naprawdę nie zmienić ustawienia domyślne, tak jak w tym przypadku, wydajność aplikacji nie jest gwarantowane. Dobrze, bierzemy go za słowo. Tak i nie ma specjalnych ustawień, nie ulegnie zmianie.

Wszystko, czego potrzebujemy – aby zdecydować, czy zezwolić programowi na dokonanie zmian w pliku hosts. Jeśli nie absolutnie potrzebne (na informacje mogą być gospodarze, które nie mogą być zmienione w żadnym wypadku), to wystarczy umieścić kleszcza obok „Nie używaj plik hosts.” Jeśli nie obchodzi, to zostawić go w tym. To cały setup.

Praca z programem

Po instalacji należy uruchomić program za pomocą skrótu na pulpicie. To wszystko. Narzędzie mieszkają w zasobniku systemowym i będzie bezwzględnie tłumić próby zainstalowania niechciane aplikacje. Kiedykolwiek zainstalować darmowe oprogramowanie w zasobniku systemowym pojawi się komunikat, który został powstrzymany przez próbę instalacji. Tak to działa Unchecky. Czym jest ten program, jeśli nie załadować na moim komputerze? Że cechą tego narzędzia. Ona robi wszystko sama. I robi to prawie niewidoczne.

Do pracy z programem nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ponieważ działa sama. Na pełny automatyczny. Tuż po zainstalowaniu kilku darmowych aplikacji w zasobniku systemowym odejdzie komunikat, który uniemożliwiał instalację potencjalnie nedelatelnogo oprogramowania. Reszta użyteczności utrzymuje niski profil. I to jest – kolejny plus Unchecky. Czym jest ten program, jeśli robi stałe wymagania użytkowników?

Jedyną rzeczą, która może ostatecznie poprosić Unchecky, – aktualizacja. Gdzie nie trzeba się oprzeć, bo program jest tylko coraz lepiej z każdą aktualizacją. A nowa wersja zawsze zawiera kilka ciekawych nowych funkcji. A aktualizacje są zwykle zamknięte otwory starsze wersje.

usuwanie

Jeśli z jakiegoś powodu nie byli zadowoleni z programu, a następnie usunąć to nie będzie trudne. Chociaż wyobrazić takiej sytuacji jest trudne, bo jeśli nie ma sprawiedliwości na świecie, to jest realizowane w formie Unchecky. Jak usunąć narzędzie? W ten sam sposób jak wszystkie inne programy. Przejdź do „Panel sterowania”, wybierz „Programy i funkcje”, poszukuje odpowiedniej programu, kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwę i kliknij „Usuń”. Program będzie następnie odinstalować sam. Nic skomplikowanego.

Warto zauważyć, że deinstalator może zapytać, które nie spełniają w tym narzędziu. Oczywiście, masz pełne prawo można ignorować pytanie, ale najlepszą odpowiedź. Faktem jest, że w ten sposób deweloper dowiaduje niedociągnięć programu. Ta statystyka pomaga mu uczynić swój produkt jeszcze lepiej.

W czasie usuwania Nie zapomnij zaznaczyć „Usuń ustawienia użytkownika” w celu całkowitego usunięcia programu narzędziowego. Ponadto, nie zaszkodzi będzie sprawdzić rejestr za ogony z programów zdalnych. To z prinitspe, powinno odbywać się raz w miesiącu. I Unchecky tutaj absolutnie nic z nim zrobić.

opinie

Nie ma lepszego sposobu, aby sprawdzić jakość programu. Oczywiście, opinia publiczna – środek ten nie jest bardzo wiarygodne, bo ilu ludzi – tyle opinii, ale w pewnym stopniu determinuje jakość oprogramowania. Wyjątkiem nie jest i Unchecky programu. Odpowiedzi o nim pomoże zapewnić ogólny obraz.

Komentarze na temat tego programu pełen zalet. Ludzie w nim, jak prawie wszystko. Jego lekkość, niskie zasoby systemowe, sukces w pracy, łatwy w konfiguracji i użytkowania. Wszystko to zmusza użytkowników do reagować entuzjastycznie o Unchecky. Co to jest program, który nie powoduje żadnych pozytywnych emocji? Ale w tym narzędzia z nią wszystko w porządku.

Specjalna eksplozja radości widać na właścicieli bardzo starych komputerach. Ponadto, program jest wielka praca dla nich, tak jak również wspiera starszego systemu operacyjnego z „Microsoft” pod nazwą XP. Dla wielu jest to szczególnie cenne, ponieważ większość twórców ich zastosowań pozbawić możliwości pracy w tej wersji systemu operacyjnego.

wniosek

W tym artykule omówiliśmy ratowania niechcianego oprogramowania w imieniu Unchecky. Czym jest ten program, to jest już jasne. Oczywiste jest również, że narzędzie działa świetnie na każdej wersji systemu komputerowego i systemu operacyjnego. Ogólnie rzecz biorąc, nie istnieje analogi tej aplikacji. Wcześniej nikt nie doszło do wydania takiego oprogramowania. Ale teraz ludzie są życie będzie dużo łatwiejsze. Dla Unchecky programu niemiłosiernie rozwiane próbuje skrupułów firm vtyuhat użytkownikowi całkowicie niepotrzebne aplikacje.