820 Shares 3377 views

„VKontakte” społecznościowy. Wybierz imię dla kontaktu

O łącznej rozprzestrzeniania wirtualnej rzeczywistości w naszym życiu, że jest coś takiego jak „nick”. Nick – jest w rzeczywistości, nazwa, która pojawia się z człowiekiem sam być zarejestrowany w gry, rozmawiać na forach, portalach społecznościowych itp Jeśli mówimy o przeszłości, najpopularniejszy serwis społecznościowy w Rosji jest dziś „VKontakte” … I pseudonimy, które są używane są pewne cechy.

Dlaczego muszę pseudonim kontaktu?

To pytanie jest zadawane przez wielu niedoświadczonych użytkowników, a oni mogą zrozumieć. Po tym wszystkim, to społecznościowy we wnioskach rejestracyjnych nazwać swoją nazwę. Więc dlaczego jeszcze wymyślić pseudonim kontaktu?

Podczas gdy w większości innych przypadków, nick jest przeznaczony do ukrywania obecną nazwę użytkownika , że „VKontakte” służy jako uzupełnienie. Po tym wszystkim, serwisy społecznościowe są wykorzystywane przez wielu randki, komunikacji, budowania relacji internetowych i tak dalej. D. Oznacza to, że strona musi jakoś scharakteryzować osobowość i sygnalizować inne ważne rzeczy do komunikowania się.

Wybór pseudonimu

„VKontakte” Administracja, wraz z wprowadzeniem nazwy i oferuje jeszcze pseudonimu. A wielu chętnie akceptują tego wpisu. Ktoś chce, aby to łatwe do znalezienia przyjaciół, kolegów szkolnych kolegów, współpracowników i innych znanych osób. W tym przypadku, pseudonim kontaktu zostanie podjęta, na przykład, jak wiadomo, do wszystkich pseudonimów, które dał ludziom w ich najbliższym otoczeniu. A ktoś inny, a wręcz przeciwnie, ma tendencję do pozostawania incognito w sieci. I zamiast nazw wprowadza tajemniczy pseudonim. Każdy realizuje swój cel.

Na podstawie tych i innych czynników są wybrane pseudonimów. I zbliżyć kwestia ta powinna być odpowiedzialna, ponieważ nazwa wirtualny będzie używany przez dłuższy czas … Niektórzy nawet wierzą, że pick nick – to skomplikowana sprawa, niż nazwać dziecko. To zbyt wielki zakres opcji!

O złych pseudonimy

Przy wyborze pseudonimu dla kontaktu, należy pamiętać, że nie można wybrać bardzo długie, źle wypowiedziane nazw wirtualnych. Jest to również błąd brutto jest użycie znaków, które nie znajdują się na klawiaturze. Jeżeli uznamy ten błąd, zamiast bohaterów ich nazwy będą puste kwadraty.

Zdecydowanie zły nick – jest „skradziony” kogoś lub zbyt częste. Na przykład: "Igor nadczłowieka" "Dasha-sun" lub Osoba z tym nickiem ustabilizowania się pusty i nie oryginalną osobowość.

Nie jest konieczne przy wyborze nazwy dla komunikacji sieciowej świadomie upiększać. Na przykład sytuacja, w której 14-letni okularach Gene nazywa siebie „niezwyciężony potwór,” wygląda co najmniej śmieszne.

Oraz wykazanie ich problem, szkoda. Jako przykład, czy ludzie wybierają jako pseudonim słowa „samotna”, „Egoist”, „Suicide” i tak dalej. D. Organ takiego podejścia w sieciach społecznościowych nie doda jeszcze nie produkują bardzo dobre wrażenie.

Na dobre pseudonimów

Na ogół przy wyborze pseudonimu dla kontaktu nie było zbyt szczery mu powiedzieć o sobie. Dobry nick – wskazówkę, tajemnica, zagadka dla kogoś, kto zbada strony. Jego zadanie – intrygować, odsetki, przyciągnąć uwagę …

Piękne pseudonimy dla styku uzyskanego jeśli ruszyć, pokazać wyobraźnię. Można, na przykład, aby zapamiętać markę samochodu, lub ukochanego bohatera filmu, gry komputerowej.

Interesujący wynik uzyskuje się, gdy wybór pseudonimu użytkownik otwiera Losowa strona angielsko-rosyjski słownik i ślepo wybrać słowo. Jeżeli wartość dźwięku i podobało mi się, że jest to możliwe do zabrania głosu dla pseudonimu. Och, to nie jest dokładnie to zagadka nikt odgadnie, i jest gwarantowana intrygi. Nicky kontakt – fajne, oryginalne, z głębokim wartości semantycznej, łatwe wymowę słów i zwrotów – jest to doskonały wybór!

Kilka porad dla dziewczyn

Nick do kontaktu – dla dziewczynek specjalnego bólu głowy. Po tym wszystkim, każdy przedstawiciel pięknej połowie chce być nieodparty i atrakcyjne, nie tylko w życiu, ale również na stronie sieci społecznej.

I to pragnienie często prowadzi do ekscesów. Podkreślić swoją kobiecość i urocze dziewczyny wybrać dla siebie coś jak „kot”, „dziecko”, „dzieci” … A zatem popychanie normalnych facetów i obejmujące różne podejrzane typy, którzy prowadzą tu i sieci w poszukiwaniu łatwej zdobyczy. A tak przy okazji, wspólny Annie, Polyusya, Nastya – wyglądać banalnie i powiedzieć panie niedbalstwa. Takie pseudonimy zwykle wybierają dziewczęta lub użytkowników, którzy nie mają dużego doświadczenia z social networking.

Ciekawy pseudonim kontaktu dla dziewczynek – to nazwy niektórych mitycznych bohaterów, bohaterka z legend, bajek, grafiki, filmów, które powodują przyjemne skojarzenia i współpracowników, z którymi pani sama. To również doskonały jako nick będzie wyglądać różne zjawiska naturalne lub elementy, coś nawiązujące do charakteru właściciela nazwy wirtualnym.