736 Shares 3893 views

Gryzienie wargi, ale nie odważył się spadać w oczach

Kocham – to unikalne uczucie. Zaczyna gdzie własne szczęście zależy od szczęścia innych, gdzie można dać wszystko, nie prosząc nic w zamian. Kocham – to nie najlepszy wybór, to twój wybór. Często inspiruje ludzi i sprawia, że są odporne na trudnych realiów życia, daje różowe okulary. Ale to nie zawsze kończy się dobrze. Po długim locie do chorują, po tym jak w bajce ciężko wrócić do prawdziwego życia. Ale wszystkie te problemy można uniknąć.

Porozmawiajmy o miejscu, w którym jest już za późno, aby go naprawić. I tak, jego nazwa jest już od ponad tygodnia tysiące razy dziennie słyszą swoją dziewczynę. Ich mózgi są przepełnione opowieściami o tym, jak on jest najlepszy i jak to jest tak źle odważył się napisać „cześć” bez emotikon. A jednak on jest najbardziej kochany, najbardziej ukochany. Z kolei, to jest, w najlepszym razie, zna twoje imię, a kilka razy widziałem w firmie. Myślisz o tym przez kilka dni, 11:11, 22:22 myśleć, że on tam był, a ona nawet bali się rozmawiać z nim o czymś poważnym. Miłość, miłość, miłość … Ona gra z nami okrutny żart. Ale tak czy inaczej, prędzej czy później zaczną częściej komunikować, dłużej swobodnie … i jesteś gotowy, aby nazwać to co 5 minut, wyjąć na którykolwiek z jego propozycją pospacerować, staram się nie przegapić żadnej okazji, aby być z nim sama.

Ale w takich chwilach powinniśmy zacząć bić ręce! Chcesz zadzwonić? Dlaczego jest to potrzebne? Istnieje możliwość, aby dostać się na szczyt „najbardziej irytujące”. Dzwoni na spacer, nawet jeśli teraz lepiej byłoby zrobić lekcje i pomóc mamie? Zatrzymać, zrobić lekcje i pomagam mamie. On nie ucieknie od was, jeśli chce być z tobą. A jeśli ucieknie, a ty nie jesteś jak ważne dla niego. W końcu, wszyscy ludzie są z natury myśliwych. Musimy dać im szansę, aby pokazać je rozgrzać swoje zainteresowanie. W przeciwnym razie, będzie przyzwyczaić się do swojej stałej obecności, staniesz się dla niego rodzajem mebli – zawsze pod ręką i łatwy w użyciu. Ale nie chcesz go. Chcesz, żeby pamiętać o kolor oczu, tak, że jego stan był o tobie, aby cię strzegli, i stało się jasne, że trzeba było tylko jedno, że jest wyjątkowy.

Wtedy dobry odwaga! Wielu, którzy chcą podzielić się swoimi niepodzielne uczucia, ale nie powinno to zrobić. Po pierwsze, to nie jest interesujące. Po drugie, informacja prędzej czy później przychodzi do niego, ale wszelkie pozytywne emocje nie miała przyczynę. Po trzecie, jest to po prostu szkoda ty, aw najgorszym przypadku będzie dawać nadzieję, że nie wszystko jest stracone. Nie zajęciem jest gorzej niż się spodziewano, wierz mi.

Dlatego, uśmiech, że ani on, ani nikt inny nie wokół się domyślić, jak cię zranić. Jadąc do domu, można zdjąć maskę, można gryźć wszystkie usta, Mauger godzinami patrzeć na jego zdjęcie Vkontakte, ale ludzie zestrzelić wszystko w dół jego pozytywne i zaufania. Tylko z takimi rękami, istnieje szansa, że jest naprawdę zainteresowany w was. whiners jeszcze nikt nie przyciąga. Pamiętaj o tym, i wychodzić naprzeciw niego z głową uniesioną wysoko. Można tylko zrobić mu do zrozumienia, że jest wam drodzy. Podbić was – to jest jego zadaniem. A nie odwrotnie.