186 Shares 1636 views

Tatuaż „Gryfy”: wartość. Mistyczne tatuaże są znowu w modzie

Jak wiecie, zanim ozdobić swoje ciało taki czy inny tatuaż, należy najpierw poznać jego wartość. Obecnie popularność mistyczne tatuaże nabiera tempa. Dziś będziemy mówić o gryfów.


mistyczne stworzenie

Wiele mitologiczny stworzenie są mieszanką kilku zwierząt. Gryfy – nie jest wyjątkiem. Ten mistyczny stwór ma głowę orła i ciało lwa. Obowiązkowa atrybutem gryfa – skrzydłami, symbolizujący władzę nad niebem i ziemią.

Wzmianki o gryfy pojawił się w BC 5-6 th wieku. Potem stał na straży i Indian złoto reprezentowane strażników słońce sprawiedliwości i drzewo życia. Starożytni Grecy wierzyli, że gryfy – istota, niebezpieczeństwo, symbolizujące czujność i rozeznanie.

Jakiekolwiek wzmianki i opisy są zredukowane do wspólnego zdania, że gryfy przeceniać i kłaniali się im. Istoty te są uważane za bardziej normalne zwierzęta, zrobili ofiary, zbudowany posągi złota. W średniowieczu gryfy były częste „gości” w flagi i godła. Symbioza silny lew i orzeł bystrooki symbolizuje odwagę, honor, męstwo i odwagę.

prawdziwy wojownik tatuaż

Wartość, która ma tatuaż „Gryfy” mnóstwo. Jak mówią kapitan, w konkretnym przypadku, każda osoba wybiera dla siebie dokładnie idei i znaczenia, które są bliskie w duchu, w wierze i serca.

Jeśli przejdziesz przez starożytnego greckiego legendy, wartość tatuażem „Gryfy” będą również różne. Według legendy, bogini Atena dla tych istot symbolizują mądrość i ukrytych możliwości Nemesis – Wymiar sprawiedliwości i zemsty. Gryfy strzeżone Zeusa i pomógł w walce z Apollo.

Bardzo często ludzie robią specjalności wojskowych tatuaż „Gryphon”. Wartość postacią w tym przypadku sprowadza się do dwóch słów „opiekuna” i „siły”. Ten tatuaż jest najlepszym sposobem, aby symbolizować prawdziwego wojownika. Mówi ludziom, że jego właściciel zwinny i odważny jak lew, i ma oko jako orła stepowego.

Wielu badaczy twierdzą, że Gryfy były także symbolem mądrości i wielkiej siły psychicznej. W tym przypadku, handlowców, pracowników nauki i sztuki mogą również zwrócić uwagę na tatuaż „Gryfitów”.

Ward ochronny

W mitologii słowiańskiej, gryfy były istoty, które stoją w obronie dobra, chroniące przed złem. Tatuaż „Gryfy” ma również znaczenie „zwycięstwo życia nad martwych”. Wiele spowodować ich obrazy na ciele, w celu korzystania zdjęcie jako amulet ochronny. Według legendy, gryfy – wierne stworzenia, zawsze chroniąc swego pana, przyjaciela, sojusznika w walce.

Wybierając tatuaż, należy zdecydować się nie tylko z jego wielkości, ale także miejscem zastosowania. Jeśli wybór padł na tatuaż „Griffin”, zdjęcia z modeli będzie dobrą pomocą. Zazwyczaj te dane ilościowe i stosowane na przedramieniu, plecach i klatce piersiowej. To może być czarno-biały lub kolorowy z jasnymi plamami czerwieni, żółci i złota. Jest to gama kolorów można przekazać niesamowitą siłę, heroiczną odwagę i wielki gryfów umysł.