471 Shares 7447 views

10 kobiet w pluskwy. Główne błędy kobiety

Kobiety kochają kieliszek wina na wieczór panieński, aby omówić błędy mężczyzn w łóżku, ale nie zapominaj, że seks wiąże dwa. Dlatego też istnieje pewien odsetek kobiet i winy, że życie seksualne nie jest na najwyższym poziomie. Wiele par w obliczu faktu, że po pewnym czasie ich życie seksualne fizzles. Jest to nie tylko frustrujące dla partnerów, ale również może spowodować ich pęknięcie. Choć kobiety są świadome status quo, ale nie zawsze wchodzą w grę. Zacznij zmianę lepiej ze sobą i starają się poprawić swoje zachowanie. Eksperci zidentyfikowali 10 kobiet w pluskwy, które są najbardziej powszechne i typowe.


Symulacja i imitacja

Zbyt wiele kobiet zgadza się z faktem, że często imitują orgazm. Przyczyny, które zmuszają ich do tego, może być zupełnie inna, ale wynik takiej sytuacji zawsze jest opłakany. Oszustwa w sypialni końcu nudny chęć na seks, a problem będzie wzrastać z każdym dniem. Ponadto, partner nie może sobie nawet wyobrazić, co on robi coś złego. Lepiej po prostu kropka «ja» i otrzymać wzajemnej przyjemności.

brak inicjatywy

Ludzie mówią, że kobiety są główne błędy w łóżku ze względu na fakt, że są one czekają na inicjatywy od partnera. Dziewczyny boją się pokazać nieprzyzwoite i stracić reputację damy. Ale człowiek, wręcz przeciwnie, z zadowoleniem wytrwałości i determinacji kobiet w seksie. To pobudza je i budzi wyobraźnię. Stając się inicjator seksu, kobieta może uzyskać odpowiedź, że nie spodziewa mężczyznę. zainteresowanie partnerem seks jest zachętą, a partner będzie gotowy do nowych osiągnięć.

Lenistwo i ospałość – głównymi wrogami dobrego seksu. Kobiety w pluskwy często polega na tym, że nie wykazują one żadnych emocji i poczekać, aż to „działanie” jest skończona. Gdy partner ma wątpliwości, że jego pani przyjemnie, traci chęć do seksu z nią. Nie bój się, że aktywny zachowanie jest postrzegane jako rozwiązłość. Mężczyźni lubią erotyczne dla kobiet i mało prawdopodobne, aby być zdenerwowany ze względu na fakt, że ich partner kocha seks.

Niechęć do eksperymentowania

Czasami kobiety postrzegają mężczyzn pragną spróbować czegoś nowego negatywny. One upewnić się, że ich partner stracił zainteresowanie nimi, ale nie zawsze tak jest. Gdy para razem przez długi czas, uczucia zaczynają zanikać trochę. Wzbogacanie rzeczy i zapalić pasję były możliwe jest eksperymentować w łóżku. Jeśli mężczyzna prosi kobietę, aby zrobić coś, co jest poza jego moralności, musimy spokojnie wyjaśnić swój punkt widzenia i oferować swoją własną wersję, jak zdywersyfikować życia intymnego.

10 kobiet w pluskwy obejmują zarówno sztywnej ramy, która stawia sobie za płeć piękną. Często dziewczęta odmawiają ustnej stymulacji genitaliów, biorąc pod uwagę to nieprzyzwoite. Ale nie jest to jedyny powód odmowy. Niektóre kobiety nie są pewni swoich umiejętności, więc boi się ośmieszyć i absurdalne. W tym przypadku jest to sprawiedliwe, by dzielić swoje obawy z człowiekiem i zapytać, co lubi. Wtedy przyjemność będzie dużo łatwiejsze.

Monotonia seks może zniszczyć związek, więc ograniczenie na łóżku nie jest to miejsce. Mężczyźni wolą nieskrępowany kusicielka skromną panienkę, a to musi być brane pod uwagę. Jeśli facet – fatalny konserwatywny, należy uważnie go zapytać, co on jest skłonny do eksperymentowania.

Wyspiarskiego charakteru i dyskrecja

Naming 10 kobiet w pluskwy, mężczyźni zawsze wspomnieć seksualnego partnera bliskości. Aby zapalić ogień wewnątrz człowieka na tyle, aby powiedzieć mu o swoich fantazjach i opisać co za przyjemność. Jeśli partner pokazać, jak i co zrobić, będzie on w stanie dostarczyć kobietę obecnie cieszyć. Uczciwość i otwartość w intymnym życiu pary ustanowi „na tej samej fali” i partnerów podejścia.

Mężczyźni spotykają się w jednym zdaniem, że seks z kobietą, która leży bez ruchu – prawdziwy posiłek. Takie błędy kobiety w łóżku, nie każdy może zrozumieć. Aby otrzymać wzajemnej przyjemności, konieczne jest, aby nieco zwiększyć swój światopogląd i zastąpić pozycję misjonarską na coś innego. Mężczyźni jak każdy przejaw pasji i pożądania: krzyki, jęki lub ruchu.

Jako mama partnerem

Święta kobieta jest obowiązkiem komory magazynowej. Być może nikt nie będzie się z tym kłócić. Ale w łóżku, można o nim zapomnieć. Do życia intymnego znalazł męską fantazję, kobieta powinna być aktywna w nocy, i trochę zdeprawowany nieskompleksowane. A prace domowe i opiekę nad mężem jest lepiej zostawić w godzinach porannych.

Wyliczanie 40 straszliwe błędy w łóżku kobiet, mężczyzn i wydzielają ten. Codziennej rutyny i zgiełku płci pięknej pozostało bardzo mało czasu na self-care. Ale zapomnieć o zabiegach kosmetycznych i higienicznych, nie jest to konieczne. Wygląd ulubione dla mężczyzn jest bardzo ważne, ale aby zobaczyć proces z „wewnątrz” partner nie może. Wszystkie czynności pielęgnacyjne powinny być prowadzone za zamkniętymi drzwiami, a jej człowieka w całej swej okazałości.

Potępiamy potrzebuje partnera w „truskawki”

Miłość filmów porno tkwi w każdym człowieku i radzić sobie z tym nie ma sensu. Do partnera nie jest ograniczona do siebie i nie ukrywają swoje preferencje, to najlepiej, aby utrzymać mu towarzystwa. Pomaga poznać swoje ulubione i zrozumieć, co chciałby zmienić w ich życiu seksualnym.

Wywołanie dziesięć kobiet w pluskwy, a mężczyzna wspomniał, że wiele pań boją się „brudne” Talk. zwroty nieprzyzwoite rozpalać namiętności w człowieku, więc nie wstydź się, aby wyrazić swoje emocje i pragnienia. Oczywiście, wszystkie niezbędne środki, ale trochę rozcieńczyć seks świeże i cichy nie boli.

Omów kobiet w jego obecności

Poniżanie innych kobiet i omówić ich wygląd, można nazwać zupełnie inną reakcję. Być może taki człowiek jak i omówić je traktuje jako brak zaufania i niższości kompleksu.

Koncentrując się na pomocy płciowych

Niektóre kobiety ślepo ufać różne podręczniki i materiały szkoleniowe motywy seksualne. Ale nie zapominajcie, że wszyscy ludzie są różni i nie ma uniwersalnej reguły. Aby uzyskać jak najwięcej z seksu, trzeba skupić się na preferencjach siebie i czuć chęć do partnera.

prowokują zazdrość

Wyznaczającej 10 kobiet w pluskwy, ludzie uważają, że to oni chęć doprowadzenia dziewczyny zazdrosny. Najprawdopodobniej taka sztucznie stworzona sytuacja doprowadzi do tego, że zaufanie zniknie, a więc chęć na seks. Poza tym, takie „manewry” może być pierwszym krokiem do tej zmiany, po których stosunki naprawa będzie bardzo trudne. Aby człowiek podziwiał jego ukochana, trzeba zawsze dobrze wyglądać i zatrzymać pożądane dla niego. A jednak – często, aby odświeżyć życia intymnego.

Każdy szanujący kobieta powinna wiedzieć, jak człowiek. Zdolność do znalezienia tych stref erogennych ulubiony – pierwszy krok na drodze do pełnego i harmonijnego życia seksualnego. Jeśli manipulować ciało człowieka, to on raczej nie chcą szukać kochanka, mimo wszystko, czego potrzebuje, może on wrócić do domu. W odpowiedzi, chce przynieść taką samą przyjemność i kobietę.

Niestosowanie się do bezpieczeństwa

Niezależnie od pasji lub spalona kobieta, należy zawsze pamiętać o bezpieczeństwie. Bezpieczny seks to nie tylko niechcianych ciąż, ale również z powodu chorób, które są przenoszone drogą płciową.

To może być kontynuowane przez czas nieokreślony lub zadzwoń 40 kobiet w pluskwy, ale powyższe są najczęściej.