514 Shares 9590 views

ZEA – bajka w rzeczywistości!

Unikalne Dreamland szejkowie Wschodu przyciąga turystów niekończące się plaże, doskonała obsługa, wspaniałe hotele i niezapomniane zakupy. W tym pięknym kraju wszyscy będą uciekać się do smaku i spędzić tu niezapomniane dni urlopu.


Niektórzy ludzie są tak zakochać się w tym malowniczym zakątku ziemi, że zaczną szukać ładnym willi lub przytulnym domu. Witryna Dubai agencje nieruchomości oferują najlepsze opcje dla luksusowego mieszkania dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wybrać najlepszą.

Trochę o kraju

ZEA znajdują się na Bliskim Wschodzie, między Zatoką Omańską i Zatoki Perskiej. 40 lat temu w tej dziedzinie była bezludna pustynia, który w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych. 7 emiratów tworzyły Zjednoczonych Emiratach Arabskich i kraj zdołał zjednoczyć ziemie łatwość i luksus, tradycję i nowoczesność, rozrywki i biznesu.

Najpopularniejsze miejscowości turystycznych, takich jak Dubaj, Sharjah, Abu Zabi, Fujairah, Umm al-Quwain, Ajman, Ras al-Khaimah. Każdy z nich może zaoferować urlopowicz przyzwoitą obsługę, komfortowe zakwaterowanie i ekscytującą rozrywkę. Zamożni turyści wolą ultra-nowoczesnego Dubaju, miłośników spokoju – Abu Dhabi, Active – Fujairah, dbać o zdrowie – Ras al-Khaimah, ekonomiczny – Ajman.

Co robić?

Przybywając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, turysta znajdzie wiele ciekawych działań, takich jak na przykład:

  • wakacje na plaży. Każdy hotel posiada wygodny zorganizowanej plaży, która oferuje szeroką gamę sportów wodnych.
  • safari. W rozległych pustyniach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, można jeździć na wielbłądzie, jeep lub quady.
  • parków wodnych. To właśnie w tym kraju są bardzo fajne i ekscytujące parków wodnych na świecie.
  • wędkarstwo. Jednym z niezapomnianej rozrywki – wędkowanie i gotowania go na pokładzie.
  • zakupy. W ZEA można kupić wszystko – od orientalnych drobiazgów ubrania marek.
  • wycieczki. Młode państwo jest w stanie podbić turystom nowoczesne budynki, pałace, meczety, a także ciekawe muzea.

zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – długoterminowy opłacalna inwestycja. Kraj ten charakteryzuje się stabilnością gospodarczą, „miękkie” Podatki i wysoka popularność wśród turystów, tak przyciąga ludzi pragnących żyć i rozwijać działalność.

W większości cudzoziemców na nabycie nieruchomości w największych miastach: Abu Zabi i Dubaju. W stolicy, oferował drogich mieszkań w nowoczesnych wieżowców. W Dubaju, wybór jest szerszy – od majątku na luksusowy penthouse

Rynek nieruchomości w ZEA można nazwać rozwija, więc dziś inwestowanie w lokalnym obudowy może spowodować duże zyski jutro.