414 Shares 9839 views

Rak Mężczyzna – Gemini kobieta. kompatybilność para

Trudno jest znaleźć tak podobne do siebie ludzi, którzy mają to całkowicie niezgodne charaktery, jak Raka i Bliźniąt. Dwóch z nich przez całe życie razem mogą zirytować siebie głupie rzeczy, balansowanie na krawędzi wzajemnej adoracji i całkowitego załamania. Rak-mężczyzna, kobieta-bliźniaki mają bardzo zmienne znaki jeśli pierwszy nastrój zmienia się w zależności od faz księżyca, potem melodia w drugim jest bardzo trudne, ponieważ zmiany występują częściej niż raz dziennie.


Ta para może kłócić codziennie przeklinają za nic, a potem przysiąc w miłości aż do śmierci. To nie może się skończyć, ale wtedy, gdy oba są dobre, aby spróbować zainwestować w walce wszystkie emocje, to nie uratuje małżeństwo. Man-Rak, Bliźnięta kobiety mają bardzo różne wyobrażenia o życiu, nie zgadzają się na wszystko gnieździe rodzina, rozrywki, spotkań towarzyskich z przyjaciółmi i rodziną. Ci ludzie mają bardzo różne podejścia do zarabiania i inwestowania pieniędzy, więc strata wspólnych zasobów partnerem może doprowadzić do wielkiego skandalu.

Pomimo tego wszystkiego, Rak-mężczyzna, kobieta-Gemini miłość do snu, aby uciec na chwilę w fikcyjnym świecie, gdzie wszystko jest ładne i ciche. Air marzyć o przyszłości, ten element jest pragmatyczne, więc jest to przedstawiciel nie zapomnij martwić materialnego dobrobytu do rozwiązywania codziennych problemów. Woda woli, aby przejść do przeszłości, myśleć o tym, jak to może być, zatem element reprezentatywny jest często mylony z fikcyjnym rzeczywistym, na ziemię i chętni, aby uciec od codziennych trosk.

Samice bliźniaki, samiec raka cierpią z powodu zmienności i niepewności na siłach. Powietrze jest zawsze pełna pomysłów, a nawet cele wydają się fantastyczne, że przychodzi do nich z pełną prędkością, ale tylko do czasu, aż pojawiają się nowe pragnienia. Dlatego Twins często rzucić wszystko w środku, chcą wyboru, które wspierałyby czas, zasugerował, stają się wiarygodne wsparcie i pomoc, ale rak nie może tak być. Unia nie będzie nieciekawe i monotonne, ale nadmierna impulsywność, aktywność i bierność kobiet, mężczyzn może zniszczyć małżeństwo.

Rak-mężczyzna, kobieta-Gemini może być doskonałym para, jeśli zmieniają swoje wartości i postaw w drugiej połowie. Powietrze jest zbyt często zadowoleni z bitew słownych, uwielbia żartować, ale dobitnie, czasem przyznaje wiele uwagi satyryczne, a jednocześnie wrażliwy wody trzeba tylko dorywczo uśmiech oderwać duszę wątpliwości i cierpienia. Dlatego kobiety muszą starać jak najmniej zranić mężczyznę frazy żrących, zwłaszcza jeśli jest on rozdrażniony i zły.

Rak-man Gemini kobieta musi zachęcać i pomagać sobie nawzajem. Jeśli jedna smutna, a druga musi starać się rozweselić i nie kontynuować cięcie, pojedzie jeszcze większą depresję. Para musi dowiedzieć się, jak pozbyć się własnych ambicji, krok nad zniewagi zrozumieć uczucia drugiej połowie. Unia byłby idealny, jeśli każda para dowiaduje się umieścić na pierwszy plan potrzeby i pragnienia partnera. Na tej samej fali jest to trudne, ale możliwe. Czując ciepło, opiekę i wsparcie dla siebie, te dwa zrobić bardzo harmonijny tandemie.