317 Shares 9796 views

Rola gier dla przedszkolaków

Rola gier dla dzieci dzielą się na:

  1. interakcja z uczestnikami w grze w czasie rzeczywistym, podczas działania gracza są równoważne działania bohaterów, które biją;
  2. pen-and word gry oparte na określeniu wyników swoich ruchów i obliczenia perspektywy ruchów przeciwników;
  3. gry komputerowe.

Ale przede wszystkim gry fabularne dla dzieci to symbioza wszystkich powyższych typów.

Z pierwszego rodzaju gier RPG, dzieci uczą się w bardzo młodym wieku. Wiadomym jest, aby nas wszystkich „Daughter – matki«»w lekarza”, «sklepu» i inne podobne. Dzieci są sami rodzice, fryzjerzy, szofer, lekarzy czy sprzedawców, symulując działanie tych prawdziwych ludzi, przynosząc swoje doświadczenie życiowe gra. Gry te są również nazywane następująco: Gry działka-fabularne dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponieważ postęp mają pewną fabułę.

Przez to znaczy, i to takie, w których uczestnicy odgrywają wspaniałe, niewiarygodne historie. Na przykład, jedna gra rolę latającego smoka i inne dane do roli małego królika, ukrywa się przed prześladowcą. Dzieci podczas uruchomić te gry, ukrywać się, ubrać siebie lub powiesić na wagach „produktów”. Te gry pozwalają dzieciom rozwijać umiejętności zachowań społecznych, pokazać światu, co tam obowiązki i zawodu, co jest dobre, a co jest – zło.

Edukacyjne gry planszowe dla dzieci mniej dynamiczny, ale jest o wiele bardziej wydajny pod względem rozwoju intelektualnego. Te gry to „Guess zagadkę”, „Podróż do bajki” i innych. Do gry koniecznie wymagają karty ze zdjęciami. W pierwszym przypadku, to karta-otgadki, natomiast drugi – kart, które przedstawiają różne sceny z różnych bajek. Dzieci muszą ustalić, która karta należy je umieścić na pytanie lidera. Zazwyczaj te gry obejmować dorosłemu zaangażowany, kto umie czytać.

Mają ogromne korzyści dla rozwoju dzieci RPG gry planszowe dla dzieci. Mogą to być gry specjalnie dla opublikowanych książek. Każda strona tej publikacji zawiera pewne zadanie, że mały człowiek musi zrobić, aby móc przejść do następnej strony.

Na początku zadania działce postawić przed dzieckiem. Na przykład, sugeruje się, aby dostać się do skarbu, która jest „ukryte” na ostatniej stronie. Na pierwszej stronie odtwarzacza konfrontuje zadanie zbudować pojazd, aby przepłynąć jezioro. Są też rysunki i wzory do rozbioru, klej, farby. Na drugiej stronie zadania związanego z umiejętności pisania: Przedszkolaki są zaproszeni napisać proste kije między dwoma liniami. symulować one liny drabinie schodów. I tak na każdej nowej stronie z nowym dzieckiem stoi ciekawe zadanie. A na końcu książki będzie to niespodzianka: ciekawy nowy dysk z kreskówki!

Pulpit gry fabularne dla dzieci – i każdy z nas jest kochany „dress up” papierowe lalki. W nich, dziewczęta mogą spróbować swoich umiejętności w modelernom kreatywności, a także konsolidację umiejętności rysowania i cięcia. Te gry są interesujący fakt, że dziecko może angażować się w „ja” bez ingerencji dorosłych robić swoje prace domowe.

gry fabularne dla dzieci, które są bardziej jak grać chłopców, często w oparciu o „gier wojennych” i modelowanie. Grając w „wojnie”, chłopcy farby pole walki, „zabijając” wyimaginowanych czołgów, przedstawiających wybuchy lub zachorkivaya wrogich żołnierzy.

Mówiąc o grach wideo, należy zauważyć, że podejście do doboru takich gier trzeba być bardzo ostrożnym. Dzieci nie korzystają z gry w „shooter” lub „działania”, zwłaszcza jeśli prototypy uczestników tych gier są zombie, martwe lub mityczne siły zła.

Na sprzedaż dzisiaj właśnie edukacyjnego lub szkoleniowego gra komputerowa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Działka służą wspaniałe historie, których uczestnicy – zwierzęta rozmawiają. To oni potrzebują pomocy, aby otworzyć sklep i umieścić towar na półkach, koncentrując się na grupie produktów: Berry Berry, szampony – do detergentów notebooki – do materiałów piśmiennych. Lub zaproszony do „call” inne-Hippo, „pisanie” swojego pokoju, aby ustalić liczbę piśmie. I są bardziej zadanie – posprzątać pokój „usunięcie” niepotrzebnych: pędzel, talerz pierogów, płaszcz lub rower.