421 Shares 7148 views

Bliźniaki i Lwy – uderzające zjednoczenie!

Bliźniaki i Lwy – uderzający związek. Zależność ta para w których tylko stają się silniejsze z każdym rokiem. Lwica niesforny i nieobliczalny człowiek Gemini – para z doskonałymi perspektywami.


Samica lwa

Lioness – bardzo dumny i narcystyczne kobiety, którzy są gotowi do poddania się tylko mocarza, a następnie, jeśli kobieta jest przekonana, że to jest o wiele bardziej wydajny niż nią. Leo kobieta jest bardzo kreatywnych ludzi, muszą realizować swój potencjał. Energiczny, w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania, dziewczynka lew przyciąga uwagę całego. Ponadto, nie jest pozbawiony urody i figury. Lwica naturalna charyzma pozwoli osiągnąć wszystko, co chce.

człowiek Bliźnięta

Amatorskie mówić z serca do serca. Uwielbia dzielić się wiedzą i uczyć połowę. Uwielbia smaczne i satysfakcjonujące jeść, ale z umiarem, jak dbających o zdrowie. Interesuje się wszystkim, co dotyczy rozwoju duchowego i ezoterycznych nauk. Lubi wydawać pieniądze, często całkowicie zmarnowane.

Kompatybilność: Leo dziewczyna, Człowiek-Twins

Harmonijne połączenie z doskonałymi perspektywami rozwoju w relacji. Na podstawie wzajemnej miłości plotek, dobre jedzenie i pieniądzy oni dogadać grzywny. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej uderzających związków. Dwóch silnych mężczyzn – są w stanie zniszczyć góry na swojej drodze.

Bliźniaki i Lions: Kompatybilność seks

Kocham ta para nie jest szczególnie jasne. Ale jeśli jest to pasja, nie trzymać w tej rodzinie. Bliźnięta potrzebują kobiety, która będzie reagować na jego miłością i czułością. Lioness – namiętny charakter, jest ona w stanie emocjonalnego i żywy intymnej relacji, ale tylko wtedy, gdy partner będzie mógł obudzić się w swojej pasji.

Bliźniaki i Lions: kompatybilność w małżeństwie

Relacje w tej pary będzie stabilny, choć skandale nie są wykluczone. Lioness – kapryśny charakter, który będzie prowokować bliźniaków w manifestacji uczuć. I jak człowiek w tym związku jest bardzo porywczy, argument będzie głośno, ale rozejm – nie mniej jasne. Relacje w tym sojuszu zostanie wzmocniona w czasie. Z biegiem lat, para będzie bardziej wyrozumiały. Będą one w stanie „light” i wzajemnie wspierać.

Bliźniaki i Lions: spraw finansowych

Chory Unia Side – finanse i pracy. Oni obaj spenders. Są w stanie zarobić, ale robi wszystko, co w ostatniej chwili. Marnowania miłości więcej niż mają, ze względu na to ryzyko się zadłużać. Lenistwo – to jest jedna cecha, która łączy parę. Co człowiek Gemini że Leo kobieta – oboje opóźnia prace na później, a gdy przychodzi kolej, aby rozwiązać problem w pośpiechu i przegap ważnych chwil.

Bliźnięta, Lew horoskop miłość

Ta para nigdy nie będzie się nudzić, ponieważ mają wiele wspólnych zainteresowań i hobby. Kochają dobrą literaturę, sztukę i podróży. Bliźnięta mogą tworzyć historię dla swoich lwic, że jest zdolny do bardzo łagodnych słów, ciepłych uczuć. Ona docenia lojalność swojego partnera. Choć miał podwójny znak, ale nie jest w stanie cudzołożyć i nigdy nie zdradzi jego lwica. Znaki te zawsze czuć się sobą i być w stanie złapać najmniejsze zmiany nastroju partnera.