530 Shares 6044 views

Instrukcje dla użytkowania i analogowych „tenoten”

W obliczu konieczności stosowania leków przeciwlękowych, wiele wybrał „tenoten”. Ten środek homeopatyczne, który jest zdolny do uspokojenia wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i normalizacji stosunku mediatorów nerwowych znajdujących w mózgu.


Wskazania do stosowania

Przypisywanie zwykle oznacza „pacjentów”, którzy tenoten zostały zdiagnozowane:

– nerwice i stany nerwicowe;

– zaburzenia, które towarzyszą zwiększone naprężenia, stresu, niepokoju, irytacji, pojawienie się reakcji autonomicznych;

– niektórych chorób psychosomatycznych;

– umiarkowane CNS, które charakteryzują się niestabilny stan emocjonalny, utrata pamięci, drażliwość, zaburzenia wegetatywne.

W niektórych naruszeń może być zalecane i analogowe „Tetotena”. Jedynym narzędziem, które może być bezpośrednim zamiennikiem dla niego, jest lekiem „Proproten-100.” Występuje w postaci kropli lub tabletek.

Szczególnie oznacza „tenoten”

Wspomniany preparat wytwarza się w postaci pastylek do ssania. Składa się przeciwciała do mózgu białka specyficzne dla S-100 w postaci mieszaniny wody i alkoholu. To jest aktywną postacią składnika czynnego. W tym zawiera on nie więcej niż 10 do 15 ng / g.

Ponieważ lek jest dołączony do „tenoten” instrukcji (analogi powinny mieć takie same właściwości), środki do zapewnienia działanie przeciwlękowe i uspokajające. Gdy nie zaobserwowano niepożądanych efektów ubocznych w postaci zwiotczające mięśnie gipnogennyh lub objawów. Powinna ona dostarczać lek przeciwdepresyjny, antiasthenic, stressozaschischayuschee wpływ.

Również może być stosowany w zatrucia, niedotlenienie, w przypadkach ostrych zaburzeń krążeniowych mózgu. Należy ograniczyć uszkodzenia powierzchni i mieć efekty neuroprotekcyjne.

Stosowanie leku „tenoten”

W leczeniu tych stanów można wykorzystać jedną lub dwie tabletki, które muszą rozpuścić się w ustach aż do całkowitego rozpuszczenia. Częstotliwość odbioru – 2 razy dziennie. Pić kurs przygotowawczy w 1-3 miesięcy.

Ale jeśli przez 3-4 tygodni, efekt stosowania leków niewidzialnych, wskazane jest, aby skonsultować się ze specjalistą. Może on zalecić zwiększenie wielość środków do odbierania lub wybrać inny analog „tenoten”.

Do niewątpliwych zalet tego narzędzia obejmują bezpieczeństwo jej odbioru. Brak efektów ubocznych przy stosowaniu nie zaobserwowano u tych kwot w sprawozdaniu. Ponadto przez cały czas, że lek jest na rynku, nie było przedawkowanie. Pomimo braku negatywnych skutków dla kobiet w ciąży i karmiących piersią lek nie został przetestowany.

Skład dzieci

Za pomocą narzędzia mogą być tylko osoby dorosłe. Dzieci i młodzież zaleca analogowej „tenoten” – „tenoten dzieci.” Jest on przewidziany dla wszystkich pacjentów w wieku poniżej 18 lat. Stężenie substancji czynnej w mieszaninie wody i alkoholu tego leku wynosi 10 -16 ng / g.

Akceptowane 1 tabletkę 3 razy dziennie. Kurs powinien trwać od 1 do 3 miesięcy. Ale jeśli jest to konieczne, może zostać przedłużony do sześciu miesięcy. W niektórych przypadkach wskazane jest, aby powtórzyć w ciągu 1-2 miesięcy.

Brak efektów ubocznych przedawkowania przypadkach każda niezgodność z preparatów z innymi lekami zostały zidentyfikowane. Ale można używać wyłącznie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat oznacza „tenoten dzieci.” Analogi można znaleźć dla młodszych dzieci. Wskazania do jej stosowania są następujące rozpoznania:

– zaburzenia nerwic podobne;

– stany nerwicowe.

Mogą one towarzyszyć zwiększona drażliwość, niepokój, zaburzenia autonomiczne, problemy behawioralne i uwagi.

Niuanse przy użyciu „Proproten 100” lek

Ale nie każdy jest przypisany oznacza „tenoten”. Analogów jest wybierany przez wielu ludzi. Jednym z takich środków jest substytutem „Proproten 100”. Składa się on z powinowactwem oczyszczonej antitetela z białkiem S-100. Pakowane tabletki w plastikowych słoikach.

Lek może wywierać modyfikującego efektu na strukturę mózgu, które uczestniczą w przejęciu uzależnienia od alkoholu. Gdy występuje ten problem, prowadzi to do stanu, normalizacja mózgu zwiększa odporność na możliwość efektów toksycznych i niedotlenienie.

Podczas odbioru efektów ubocznych związanych z poszczególnymi nietolerancja znaczy. W rzadkich przypadkach, nie jest naruszeniem akomodacji oka, która trwała aż do 10 minuty.

dawkowanie

Główne fundusze celowe jest usunięcie objawów odstawiennych lub umiarkowanych form związanych z alkoholem. Warunkiem kac zaleca się stosowanie tej analogii jest „tenoten” w następujący sposób:

– w ciągu 2 zegarki – 1 tabletka (10 kropli) co 30 minut;

– dla następnych 8 zegarki – 1 tabletka (10 kropli) co godzinę.

Przy jednoczesnej poprawie stanu oznacza tyle, aby pić co 3 godziny przez 2 lub 3 dni. Jeśli objawy są pogłębiane, konieczne jest przystąpienie innymi środkami, które są tradycyjnie wykorzystywane do detoksykacji organizmu.

Zapobiec nawroty mogą, jeśli pić 1 tabletka (10 kropli) 1-2 razy dziennie przez 2-3 miesiące.

możliwe zamienniki

Jeśli szukasz analogowego „tenoten” może kosztować tańsze narkotyki innych grup. Mogą to być środki o podobnych wskazaniach użytkowania, ale z inną substancją czynną.

Według pacjentów, to można bezpiecznie wymienić tabletki lub nalewki waleriany Leonurus. Fundusze te są znacznie tańsze niż „tenoten”. Analogi mają także działanie uspokajające, zmniejsza pojawianie się objawów stanów nerwicowych. Niektórzy mówią, że lepiej jest zastąpić funkcji „tenoten” konwencjonalnych leków „Glycine” lub „Knott”.

Jeśli zdecydujemy się na medycynę z podobnych wskazań do stosowania, można zauważyć, że jest to bardzo proste do wyboru co do picia zamiast oznacza „tenoten”. Analogi, zamienniki tego leku "Tsebrilizin", "Citoflavin", "Cortexin" "Cere", "Antifront". Ale te leki są często przepisywane do zaburzeń krążenia krwi w tkankach mózgu pod wpływem stresu, które towarzyszą problemy z pamięcią, bezsenność, zmęczenie. Niektóre z nich, takie jak „Cere” stosowany w leczeniu choroby Alzheimera.

Dzieci mogą zamiast dać pieniądze „Glycine”, „Kindinorm”. Są one w stanie zmniejszyć zwiększoną pobudliwość, nadpobudliwość, pomagając skupić, aby przywrócić sen.

polityka cenowa

Pomimo faktu, że cena produktu „tenoten” nie jest zbyt wysokie, wiele osób chce się dowiedzieć więcej o niedrogie alternatywy. często zwracać uwagę na drodze „Proproten”. Ale nie można powiedzieć, że jest to tani analog „tenoten”. Jeśli fundusze „tenoten” cena wynosi około 200 rubli. The „Proproten 100” w tabletkach warto trochę więcej niż 150 rubli. Ale do spadku w banku 25 ml będzie musiał zapłacić 250 rubli. Ponadto, mimo tej samej substancji czynnej, mają oznaczenia. Jeżeli pojazd „Proproten 100” Zawartość substancji czynnej 3 mg, do wytwarzania „tenoten” jest rozpuszczony w wodno-alkoholowym roztworze o stężeniu od 10 do 15 ng / g.

Lepiej jest wybrać substytutów od agentów neuroprotekcyjne, w których inne składniki aktywne. Na przykład, pakiet „Glycine” można kupić za 28 rubli. Ale zastąpić „tenoten dzieci” oznacza to pożądane tylko na zalecenie lekarza. Analogi dorosłą trochę łatwiej podnieść.

Mogą być stosowane, „KNOTT” pigułki. Ale są one droższe – 12 szt. będzie kosztował 218 rubli. Nie mniej popularny lek „Knott” produkowany w postaci kropli 20 ml kosztuje 253 rubli. Gdy zaburzenia nerwicowe, zmniejszenie aktywności umysłowej, pogorszenie wydajności i pogorszeniem koncentracji, można stosować leku „Pantogam aktywów.” 60 kapsułki środka kosztuje około 500 rubli.