469 Shares 8139 views

„Starship Troopers 2: Bohater Federacji”: Aktorzy jasne filmy

I cieszyć się ekscytujące filmy? Zwrócić uwagę na rolce pod tytułem „Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji”. Obsada przyjemność z gry. Nie można w ogóle w tym nie ma wątpliwości. To nic dziwnego, ten film zdobył uznanie masę fanów.


Co jest istotą obrazu „Starship Troopers 2: Bohater Federacji”? Aktorzy pokazują widzowi interesującą historię. Siły lądowe próbuje wyprzeć chrząszcze obcych z innych planet. Ale przeciwnicy nie zamierzają zrezygnować całkowicie. Na jednej z planet Ogólne Shepard z jego partii jest otoczony przez robaki, pajęczaków. W wieży z nich jest kapitan Dex, czekając na transport z powrotem na Ziemię.

„Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji”: ekscytujące aktorów

Więc po kolei. Kto zagrał w filmie „Starship Troopers 2: Bohater Federacji”? Aktorzy – Znani i utalentowany. To Billi Braun, Richard Berdzhi, Kelly Carlson, Say Karter, Sandrine Holt, Ed Lauter i wiele innych osobistości. Ogólnie rzecz biorąc, film „Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji” aktorów zgromadził naprawdę świetnie. Obejrzeć film – a zobaczysz na własne oczy.

Billi Braun

Obraz „Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji”, aktorów i ról, które pasują do siebie idealnie, wstążką, która zdobyła dużą popularność nie tylko. Artyści lubią być sądzony podczas pracy w tym projekcie.

Że tylko gra Billi Brauna! Aktor znany jest krótkotrwały serialu o nazwie „Zgaś światło” od 2011 roku. Po tym, że dołączył do obsady „Dexter” projektu jako detektyw Anderson. Rok później Brown dostał rolę w serialu „Synowie Anarchii” i „wyznawców”. A w 2014 roku, Billy dostał główną rolę w filmie „Sposób na morderstwo.”

Richard Berdzhi

Aktorzy z filmu „Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji” po prostu nie można zadowolić widza. Jeden z nich – Richard Berdzhi. Artysta urodził się w 1958 roku w New Jersey, w rodzinie, poważnie wciągająca sztuk teatralnych. Po szkole, facet zaczął podróżować po Europie, cicho pracujących. W 1995 Burgi zarejestrowany małżeństwo z Lori Kahn. Były Para ma dwóch synów – Samuel i Jack. Po raz drugi, żonaty Richard Lopez Liliane w 2012 roku.

Kariera aktorska mężczyzna zaczął się w Nowym Jorku, dostał główną rolę w filmie "Jak the World Turns", "Another World", "One Life to Live". Po przeprowadzce do Los Angeles, brał udział w kręcenia telenoweli „Days of Our Lives”. Jasny i głośny debiut w filmie „Chameleons” w 1989 roku.

Główną rolą aktora dostał w słynnym serialu „All” zamknięty po trzecim sezonie. Akcja opowieści miała pozostać niedokończone. Mimo to fani zestawu nie udało się przekonać twórców, że seria potrzebuje, aby kontynuować. Został nakręcony w końcu nawet pół sezonu.

Szczególnie popularny aktor zdobył za rolę Karl Mayer w popularnym serialu „Gotowe na wszystko”. Zagrał byłego małżonka jednego z głównych bohaterów. Zapalił się „komórkowych” obrazów „zabawy z Dick i Jane”, „od siebie”, „Hostel 2”, „Friday the 13th”.

kelly Carlson

Aktorów Żołnierze kosmosu 2: Bohater Federacji „- jasne i charyzmatyczna osobowość. Wyróżnia się wśród nich, a taka wielka aktorka, Kelly Carlson. Przyszła gwiazda urodziła się w 1976 roku w Minneapolis w trenera piłkarskiego szkolnym rodzina i fryzjera. Marzył o zostaniu aktorką od najmłodszych lat. Po ukończeniu studiów w szkole, udała się do Los Angeles. Tam i zacząć się uczyć podstaw aktorstwa. Jego kariera rozpoczęła się zbudować model. Stopniowo stało się coraz częściej do udziału w małych produkcjach teatralnych.

W wieku dwudziestu pięciu lat pojawiła się w filmie „3000 mil do Graceland”. Po błysnął w drobnych rolach w różnych projektach. Sukces przyszedł w 2003 roku z rolą Henry Kimber w amerykańskim serialu o nazwie „Body Parts”. Bohaterka Kelly jest tak kochany przez producentów i widzów, że został on włączony do podstawowej struktury folii, pomimo faktu, że musiała grać trochę dłużej. Jej postać przeżywa różne wcielenia – Scjentologia, przedsiębiorca, gwiazda porno, matka i wiernej żony. Podobnie jak w pracach aktorki także krytyków. Dziewczynka zaczęła pojawiać się tym bardziej i coraz częściej na okładkach popularnych magazynów, a nawet zawarte w liście najseksowniejszych mężczyzn na świecie.

W skrócie, obsada jest naprawdę piękne. Jeśli chcesz spędzić swój wolny czas, należy oglądać drugą część „Starship Troopers”. Film jesteś w żadnym wypadku nie zawodzi.