375 Shares 8021 views

Highscreen Ice 2 smartphone: opinie, opisy, specyfikacje i opinie. Smartphone Highscreen ICE 2 – flash 4PDA

Wszyscy wiemy, że przedsiębiorstwo „jota”. Ten krajowy producent jakiś czas temu, dumnie zaprezentował swój własny rozwój, wyposażony w dwa ekrany jednocześnie. Taki jest oryginalny smartfon okazała. Chociaż, wiesz, tu można było jeszcze dyskutować. Fakt, że technologia z dwoma ekranami jest dostępny w arsenale i południowokoreańskiego producenta, firmy „Samsung” i światowej sławy „EPL” amerykańska firma.

Niemniej jednak widzimy, że powyższe marki nie opublikowały urządzenie wyposażone w dwa wyświetlacze. Ale to było możliwe, rosyjska firma. Chodzi o to, że nasi inżynierowie byli w stanie zoptymalizować technologię. Po tym wszystkim, będziesz zgadzają się wspierać pracę z dwoma ekranami, trzeba mieć dobrą baterię. I w tych warunkach zrobić go z oka do wymiarów telefonu nie jest tak łatwo.

Jeszcze dzisiaj Celem tego przeglądu jest inna. Ocenimy smartfon, który ma nazwę 2 Highscreen Ice bieli.

wejście

Można słusznie powiedzieć, że producent skorzystał z zamieszania wokół „Yotafona”, aby przedstawić swoją interpretację technologii z dwoma ekranami. Oczywiście, mówimy o równości dwóch urządzeń, mamy absolutnie żadnego prawa. Mimo to, w przypadku „Yotafonom” mamy Inteligentny wyświetlacz o nazwie E-Ink, która rozciąga się na całej tylnej części urządzenia.

A tu na dodatek, „Vobis Computer” dodatkowy ekran jest reprezentowany przez małą czcionką LCD małego okna. Smartphone Highscreen Ice 2 Grey mógłby pokazać nam po tej stronie, co dzień, co pogoda jest w sklepie dla nas na ulicy, co jest teraz poziom naładowania baterii, jak długo i czy nie są pominięte zdarzenia (są to wiadomości tekstowych i połączeń głosowych) ,

Oczywiście, w tym przypadku mówić o uniwersalności drugiego wyświetlacza, delikatnie mówiąc, dość wcześnie. Szczególnie aktywnie omawiając ten przedmiot Highscreen Ice 2 4PDA. Ale niech tylko pamiętać, że ten smartfon nie jest spośród konkurujących rówieśników. Nawet jeśli jesteśmy sub-ekran może czytać tylko niektóre z informacji, jest to prawdziwy przełom dla producenta. Który, nawiasem mówiąc, może znacznie zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć nowych widzów. Chodzi o to, że drugi ekran może być łatwo wykorzystane jako chwyt marketingowy. I to pozycjonowanie z pewnością będzie udany.

Funkcjonalność + projekt

Bardziej atrakcyjne urządzenie podłączone do pierwotnej decyzji projektowej, których pracownicy Spółki do zastosowania w stosunku do tylnej części maszyny. Smartphone Highscreen Ice Galaxy 2 16 naprawdę wygląda reprezentacyjny, i trudno byłoby się kłócić. Tylko najbardziej nałogowy sceptycy, patrząc na urządzenie będzie w stanie powiedzieć. Tylny panel w przypadku kontaktu ze swoim światłem zaczyna przepełnione cekinów. Może już zauważyłeś taki ruch, jeśli obsługiwać maszyny Korei Południowej „Samsung” pod nazwą „Nexus 4”. Według oficjalnych badań, ten smartphone zakupy wokół niektórych firm stały się bardziej atrakcyjne dla nabywców.

Cóż, teraz nadszedł czas, aby przejść od słów do czynów i dowiedzieć się, co możemy zaoferować smartfony HIGHSCREEN Ice Luty 16 GB. Jego wartość na rynku piętnaście tysięcy rubli. Uzasadnić, czy urządzenie jest jego cena? Spróbujmy zrozumieć to, rzucając pobieżne parametry rzut oka.

Highscreen Ice 2. Charakterystyka

Urządzenie należy do klasy smartfonów. Budowa reprezentuje oczywiście monoblok. Obudowa z tworzywa sztucznego służy jako materiał do wytwarzania. W tym samym czasie, urządzeniu z ekranem dotykowym jest dodatkowo chroniony przez szkła Gorilla Glass 3. Na pokładzie smartfona oparliśmy rodzina systemu operacyjnego „Android”, wersja 4.4.2.

Jeśli mówimy o wsparcie dla sieci komórkowych, urządzenie pracuje w EDGE, UMTS, GPRS i standardów GSM. Jako zintegrowany procesor sprzętowy farszu MediaTek, model MT6592. Maksymalna częstotliwość wynosi 1700 MHz, który jest nie tylko dobre, ale naprawdę dobre. Z ośmioma rdzeniami działać jako część chipsetu.

Wysokość wewnętrznej pamięci RAM – 2 gigabajtów. nośniki danych użytkownika, takich jak dane osobowe 16GB rozszerzalnej objętości ze względu na format instalacja karty MicroSD. Poniższe zakresy bezprzewodowej sieci Wi-Fi: B, G, N. To działa w bezprzewodowej transmisji danych „Bluetooth” w wersji 4.0.

Istnieje interfejs MicroUSB 2.0. Jest on używany jako urządzenie do ładowania oraz synchronizacji z komputerem osobistym lub laptopie. Do podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego stereo i słuchania / oglądania gniazdo jest standardowe 3,5 mm plików multimedialnych.

Jeśli mówimy o wyświetlaczu, jest pojemnościowy. Macierz z technologii IPS. Rozmiar ekranu – 4,7 cala. W tym przypadku, obraz jest wyświetlany w tzw jako HD. Ten 1280 720 pikseli. Jak omówiono poprzednio, ustaw HIGHSCREEN Ice 2 szkła, która chroni wyświetlacz od otrzymania przypadkowego uszkodzenia mechaniczne.

Dobre zdjęcia pozwala na wykonywanie kamerę główną, rozdzielczość wynosi 13 megapikseli. Dla fanów selfie warunkiem „frontalka”, ale przede wszystkim to nie jest konieczne, aby mieć nadzieję (2 MP). Dla obiektów zdjęciowych noc w Lampa błyskowa LED zbudowany. Geotagging mogą być instalowane poprzez wykorzystanie nawigacji GPS.

Zestaw czujników przedstawiono oświetlenie i podejścia. Niewiele osób byłoby zainteresowanych, ale nie jest, oczywiście, radio FM. Jako źródło żywotności baterii mają typu Li-jonowy nieusuwalne baterii. Jego pojemność wynosi 2500 mAh. Smartphone ma następujące charakterystyki biometryczne: wysokość – 138 szerokość – 67,6, a grubość – 8,7 mm i masie 135 gramów.

Opcje

Dostawa Highscreen ICE Galaxy Niebieski 2 Sam zawiera adapter typu smartphone, kabel USB zgodnie dla niego (i zapewnia środki ładowanie może służyć jako synchronizacji z komputerem osobistym lub laptopie). W tym „płacy” jest skończona, i rozpocząć uzupełnienie. Wśród nich – przewodowy zestaw słuchawkowy stereo, metalowy klips do montażu / pobierania kartę SIM, jak również wszystkie niezbędne dokumenty. To, oczywiście, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.

Ogólnie, opakowanie tego telefonu ma pewne różnice. Na przykład, w polu producenta Highscreen Ice 2 4PDA donosi, że kolor będzie urządzenie w tym samym kolorze i będzie sama opakowanie. Na przedniej stronie można znaleźć frontalny obraz urządzenia, a na plecach, odpowiednio, z tyłu obrazu z dodatkowym ekranie.

projekt

Obecnie rynku smartfonów już zaczął się przelewać ten sam typ urządzeń, które działają pod kontrolą systemu operacyjnego „Android”. O czymś, co jest obserwowane w przypadku projektowania urządzeń mobilnych. Prawie wszystkie z nich kopiować siebie. A w takich okolicznościach, publiczność naprawdę zaczyna doceniać smartfony, które wyróżniają się oryginalną wygląd konkurencji.

Interesującą rzeczą jest to, że projekt nie zależy niemal nawet segmencie cenowym. Cokolwiek pieniądze mogą wydałeś – 5000, 10, 15 – nadal jesteś bardziej prawdopodobne, aby zdobyć kawałek żelaza, zamknięte w plastikowej pokrywającej „soft-touch”. Różne modele będą się ze sobą, oczywiście, nadzienia sprzętowej. Ale jeśli chodzi o różnicę projektu może leżeć tylko w grubości granicy. To sytuacja, niestety, ma miejsce na rynku smartfonów.

Ostatnio znacznie, że sytuacja ze swoich urządzeń próbuje naprawić południowokoreański producent – firmy „Samsung”. Za nią prosto na piętach powinien być chińska marka „Huawei”. Jednak już ani przez kogo takie inicjatywy były obserwowane. A jeśli nie ma wzmianki o przedmiot naszego dzisiejszego przeglądu, to jest prawdopodobne, że czytelnik ma jakieś przemyślenia.

W istocie rzeczy nie są takie złe. Oczywiście, przed paskiem tego arcydzieła telefon komórkowy opinii Highscreen Ice 2 z klientami, które już okrążył międzynarodową sieć, to nie trzyma. Ale są pewne rzeczy, które sprawiają, że urządzenie dosłownie patrzeć się na tle konkurencji jest znacznie bardziej korzystna. Wśród tych rzeczy, oczywiście, kolory tylnej okładce. Jak wspomniano w pobliżu początku artykułu, można zaobserwować, gdy świeci cekinów lilt. Ponadto, kolor zmienia się w zależności od samego oświetlenia. Jeśli spojrzeć na telefon pod żarówką (a jeśli wyjść i złapać naturalne światło), przelew pojawi się niebieski. A jeśli używasz lampy światła dziennego, różowym i fioletowym.

Smartphone Highscreen Ice 2 opinii o który można znaleźć na końcu artykułu, to przez takich chipów wyróżnia się spośród swoich konkurentów. Tylny i przedni panel wykonany ze specjalnego materiału. Szkło Corning Gorilla Glass. Jego trzecia generacja zapewnia dobrą ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym. W rzeczywistości urządzeń, które mogą pochwalić się taką technologię, rynek smartfonów jest już nie tak bardzo.

retencja

Modelu, przegląd, który robimy dzisiaj w ręku jest komfortowy i wygodny. W zasadzie to było możliwe dzięki przemyślanych decyzji projektowych. Oznacza to, zastosowanie w budowie wygładzonych kątami, a także urządzenia o niewielkich wymiarach. Przypomnijmy, że wymiary komórkowego we wszystkich trzech płaszczyznach stanowią następujące związki: wysokość – 138, szerokość – 67,6 mm grubości – 8,7 mm. smartphone masa więc nie przecinają znamię 135 gramów.

pokrycie

Jest to kolejny punkt, który może być zapisany w zalety urządzenia. Ten dostępność oleofobowej osadzane na ekranie telefonie. Chodzi o to, że pozwala palec do schodzenia płynnie po ekranie. Poza korzyścią oleofobowych powłok polega na tym, że odcisk palca jest kasowany bardzo łatwo.

konserwacja i testy zderzeniowe

Wielu obserwatorów smartfony Po zakupie tego modelu przeprowadzono specjalnych badań w celu określenia poziomu bezpieczeństwa. Podczas użytkowania okazało się, że najmniej narażonych na zużycie i lewy tylny bok. Okazało się, że upadek z wysokości ludzkiego wzrostu szkło ochronne ciosem jest mało prawdopodobne, aby przetrwać, ale precedensy, oczywiście, może być. Wiele zależy od powierzchni, na której urządzenie spadnie.

Jednak nie zapominajmy, że to samo można powiedzieć o najbliższego konkurenta. Można zauważyć, że smartfon obwód położył netolstym obrzeża wykonane z matowego plastiku, malowana na czarno. Mamy więc rodzaj boku. Dlaczego to się robi? Odpowiedź jest bardzo prosta: aby utrzymać ekran, aby zetknąć się z płaszczyzny poziomej, w przypadku, gdy użytkownik opuścił swój inteligentny ekran telefonu w dół. Ponadto zapobiega wyświetlacz przed zarysowaniem i otarcia.

Nieco szersza krawędź biegnie przez środek. Jest również wykonana z materiału takiego jak tworzywo sztuczne, tylko zostały pomalowane w kolorze ciemnoszarym. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że produkcja tego materiału zaokrąglania właśnie metalu. Jednak tak nie jest. Od firmy „Vobis Computer” Komentarz został przyjęty w tym zakresie. Okazało się, że od początku drugiego producenta uszczelki przeznaczone krawędź typu metalicznego. Jednak ze względu na fakt, że sygnał jakość odbioru (a więc transmisja) spółka pogorszyła postanowił porzucić na rzecz tworzywa sztucznego. Kolejny, ostateczny listwa chroni tyłek urządzenia. To po raz kolejny plastikowy matowy, malowane na czarno.

jakość wykonania

Jest to bardzo ważny parametr, który należy zwrócić uwagę przy zakupie dowolnego telefonu. W tym przypadku okazuje się, że nic do zarzucenia. Zespół jest naprawdę na wysokim poziomie. W okresie badań nie zostały zidentyfikowane lub piski, bez luzów. Ogólnie rzecz biorąc, nic złego. Jeśli wycisnąć chrzęst urządzenia nie słychać. Tylna strona schylania się do urządzenia bateria nie będzie działać. Tak więc, mamy dobry smartfon do produkcji których użyto materiałów wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić urządzenie, które jest skonfigurowany dokładnie, z duszą i ma niewielkie wymiary, a następnie model jest stworzony dla Ciebie. Klasy, a tylko!

panel przedni

Na przedniej stronie można znaleźć głośnika głos, który znajduje się w górnej części urządzenia. Jej inżynierowie pokryte specjalną metalową siatkę. Ostatni jednocześnie spełnia dwie funkcje. Po pierwsze, chroni głośnik siebie. Po drugie, jest to element wystroju. Wielkość urządzenia należy zwrócić uwagę jest na poziomie „powyżej średniej”. Ponadto, ton rozmówcy słychać ładne i jakościowo. Obecne częstotliwości i niskiej i wysokiej. Ogólnie rzecz biorąc, można usłyszeć rozmówcę głośno, wyraźnie i precyzyjnie. Jest szansa na darmowe rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Na lewo od czujnika słuchawki jest ustawiony. Pozwalają one na włączenie lub wyłączenie podświetlenia podczas połączeń głosowych, a także dostosować jasność ekranu automatycznie. Jest też kamera skierowana do przodu i którego rozdzielczość to 2 megapiksele.

Są wrażliwe na dotyk przyciski poniżej ekranu. Centralny – więcej. Ale te, które znajdują się po obu jej stronach – mniejszy. Klawisze te są nazywane „Menu” i „Powrót”. Jest lekki, jego kolor – biały. Nawiasem mówiąc, jeśli urządzenie nie udało zdarzenia (połączenia głosowe lub SMS), środkowy przycisk będzie wskaźnikiem, który powiadamia właściciela przez telefon, że konieczne byłoby zajrzeć do smartfonu i odpowiedzieć tym, którzy o nazwie użytkownika. Można dostosować kolor wskaźnika. Ułatwiają wystarczy. Aby to zrobić, przejdź do ustawień, otwórz ustawienia wyświetlania i punkt wyzwalania „światło powiadomień”. Istnieje możliwość wyboru koloru dla nieodebranego połączenia, jak również ustawienie domyślne. biały, niebieski, zielony, zielony, czerwony, żółty i różowy: Poniższe kolory dostępne dla właściciela telefonu są. Biały jest bardziej jak jasnoniebieskim, a żółty – na jasnozielonym.

Recenzje HIGHSCREEN Ice 2. Plusy i minusy

Obecnie koszt smartphone jest około piętnastu tysięcy. Co robi użytkownik, który zakupił urządzenie, zamiast ich pieniędzy? Po pierwsze, jest to absolutnie oryginalne urządzenie, które obsługuje dwa monitory. Nieważne, że funkcjonalność drugi dopóki ograniczyć wyświetlanie prostych parametrów. Po drugie, to jest bez skazy wygląd. Po trzecie, niezawodność, z których inżynierowie byli w stanie osiągnąć w związku z instalacją trzeciej generacji szkła ochronnego.

Co można powiedzieć o nadzieniem sprzętu, zainstalowane wewnątrz urządzenia! Osiem rdzeni, taktowany zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM, po prostu nie może nie powodować aprobatę fanów naprawdę potężne i wydajne żelaza. Oczywiście, „bogate życie wewnętrzne” przedmiotu dzisiejszego przeglądu wpływu sprawnego powłoki i systemu operacyjnego. Brak trzasków, bez opóźnień! Wszystko działa szybko, dokładnie, po prostu idealny!

Chciałbym podkreślić, że pokornie dodatkowo wezwać slot na karty pamięci microSD (proszę!), cztery porty dla kart SIM po prostu nie odważył.

Co zatem ma wady modelu na opinię klientów? Po pierwsze, głównym kamera może i potężny, produkuje wysokiej jakości obrazów. Ale ona była strasznie głośny w użyciu. Dla wielu może to wydawać wadę. Po drugie, poważną wadą jest brak technologii LTE, co pozwala na współpracę z czwartej generacji sieci komórkowych. Za te pieniądze to, oczywiście, chciałby, aby na pokładzie naszego urządzenia.

Być może bardziej ważkie żadnych wad. W tej chwili dla nas do końca, ale wielu użytkowników może mieć pytania następujący plan: czy kupić tę maszynę? Odpowiedź: Jeżeli cenisz sobie oryginalny design, potężny farsz sprzętowe, wydajność telefonu i spróbować użyć dwóch ekranów, to tak, kupić urządzenie bez wahania.