283 Shares 4039 views

O Opony Dunlop Grandtrek AT3 i innych off-road

Samochodowe opony Dunlop Grandtrek seria zaprojektowany specjalnie dla projektantów crossoverów i SUV. Ich zadanie – zapewnienie wysokiego obsługę i bezpieczeństwo jazdy przy dużych prędkościach w różnych warunkach drogowych.

Model Dunlop Grandtrek AT3 reprezentuje całoroczna opona do SUV. Przy opracowywaniu jego nowa technologia japońska używana. Model jest w pełni spełnił oczekiwania twórców. Opona wykazały doskonałe prowadzenie na podstawie testów na różnych powierzchniach dróg i wysoki poziom komfortu.

Największe zapotrzebowanie jest przysługujące posiadaczom potężnego SUV – miłośników aktywnej jazdy i ekstremalne. Jest to idealne miejsce dla samochodu napęd na wszystkie koła 4×4. Duża stabilność i trwałość w wysokich prędkościach jest zapewniona przez brzeg sztywnością w części środkowej i trzy kanały wzdłużne raklowe wody. Opona Dunlop GRANDTREK AT3 odporne na kawałki i nakłucia ściany boczne oraz ma żebro ochronne zabezpiecza krawędzi płyty.

Zwiększona przepuszczalność umieszczono masywne bloki bieżnika umieszczone w optymalnej odległości, które tnie się na każdym podłożu, a jednocześnie szybko oczyścić. Specjalne składniki dodane do kompozycji kauczukowej, przyczyniają się do wytrzymałości i odporności na ścieranie. Dobra przyczepność na Dunlop Grandtrek AT3 uzyskuje się dzięki zastosowaniu różnych listew.

Opona charakteryzuje przez producentów jako niezawodne, wygodne, niski poziom hałasu. Jest on przeznaczony do bezpiecznej jazdy samochodem lub kamienistych drogach lub żwiru. Dobra trakcja Dunlop Grandtrek AT3 na drogach są rozmieszczone w całej szerokości bieżnika rowki specjalnego. Cichy wybór pod warunkiem różnych rozmiarów bloków w obszarze barkowym.

Liczne rowki w bieżniku szybko sprostać grubą warstwą wody na drodze, zapobiegając hydroplaning. Aby poprawić przyczepność i trwałość technologii FTP stosowane rozprowadzenie ciśnienia w oponie. Opony wydajność będzie zadowolony jako właścicieli SUV-ów i minivanów i kombi właścicieli. Są one szczególnie skuteczne na rosyjskich drogach.

Model Dunlop Grandtrek AT20 opony całoroczne mogą być wykorzystane jako off-road i lekkich ciężarówek. bloki bieżnika ułożone w fale z oczekiwaniem zwiększając przyczepność na pokrytych śniegiem drogach. Trzy kanały wzdłużne i otwarte blokuje ramiona szybko rozproszyć wody. Producenci opon zalecane do stosowania w środowisku miejskim, w mniejszym stopniu – na wsi.

All Season modelu Dunlop Grandtrek AT22 jest przeznaczony również dla SUV i małych ciężarówek. W przeciwieństwie do AT20 jest zaprojektowana Tryb pracy "50×50" – Road / off-road. Twórcy starali się brać pod uwagę wszystkie warunki pracy i stosując wszystkie najnowsze w produkcji opon. Układ elementów rzeźby bieżnika oznaczano metodą symulacji komputerowej w różnych warunkach eksploatacyjnych. W rezultacie udało nam się osiągnąć optymalny wzór zygzak z czterech rynien i masywnych bloków na brzegach. Wynik był wygodny ciche opony z wysokim flotacji.