668 Shares 4312 views

Jeep SRT8 – najmocniejszy Jeep

Jeep SRT8 – jedna z wersji SUV Wielki Cherokee, uwalnianych przez Chryslera w 1993 roku. Według twórców siebie, jest to najmocniejszy samochód ze wszystkich kiedykolwiek stworzony przez firmę. W nim łączy wiele unikalnych funkcji i systemów kontroli, które są nieobecne w poprzednich modelach z tej serii, a niektóre z nich nie mają żadnych odpowiednika w skali światowej.


wygląd

Wśród nowości, które zainteresowane Jeep SRT8, można zauważyć, dolna krata, zintegrowany zderzak i malowane w błyszczącym czarnym kolorze, wbudowany w kanałach powietrznych, chłodzenie hamulców, a także profilowaną pokrywę z otworami, przeznaczone do chłodzenia silnika.

Niezapomniany wygląd Jeep SRT8 dać LED światła do jazdy dziennej, które znajdują się przed całym ciele. Ponadto kratka jest pomalowany w unikalnym czarnym tle i ma chromowaną wstawkę.

parametry techniczne

silnik

Jeep Cherokee SRT8 wyposażony jest w najnowszy silnik 6.4-litra z imponującej pojemności czterysta siedemdziesiąt koni mechanicznych i momencie obrotowym 630 nm. Silnik wykorzystuje technologię oszczędzania paliwa.

zawieszenie

Model jest zakończona najnowszy system zawieszenia adaptacyjnego która łączy dynamiczną stabilizacja sterowania przepustnicą poza cylindrów przy małych obciążeniach.

Ponadto jest ona wyposażona w mechanizm różnicowy, który ma automatyczne blokowanie i sterowany elektronicznie. Zapewnia lepszą kontrolę jazdy ze względu na fakt, że tylne koła poślizgu jest zminimalizowane. Ponadto, niemal doskonały chwyt zagwarantowane pięć-ramienne koła dwadzieścia cali średnicy, wykonanych z aluminium. Wszystko to pozwala na specjalną przejażdżkę i bardzo dużą sterowalność.

hamulce

2012 Jeep SRT8 wyposażony jest w skuteczności hamowania na najwyższym poziomie. Jest wyposażony w cztery kanały anty-układ hamulcowy, a droga hamowania na sto kilometrów na godzinę jest tylko trzydzieści pięć metrów. Zapewnia nowe zaciski hamulcowe – przód czerwony sześć-tłokowego i cztery z tyłu. Ponadto, wysoka wydajność uzyskuje się za pomocą wentylacji tarcz hamulcowych znajdujących się na każdym z kół.

wnętrze

Wnętrze jest wykonane w najlepszych tradycji linii Grand Cherokee. Skórzane fotele z lepszych bocznych wsparcia i regulowanymi podłokietnikami, nie tylko w celu zapewnienia komfortu pasażerów, ale także zagwarantować im bezpieczeństwo.

Tablica przyrządów i drzwi są karboksylowego wkładki.

Koło kierownicy pokryte skórą, nawet kierownica, która posiada również wbudowany ogrzewanie. Bardzo dogodne łopatka przełącza biegi. Wszystkie te elementy tworzą wrażenie, że jesteś w kokpicie samochodu sportowego.

Jednym z innowacyjnych elementów był system audio, który składa się z dziewiętnastu wysokiej jakości głośnikami wysokotonowymi – dziewięć, średniej wielkości pięć, dwa i trzy midisabvufera subwoofer. Ponadto zawiera on wysokiego napięcia wzmacniacz odinnadtsatikanalny.