431 Shares 9474 views

pokój dzienny z otwartą kuchnią – draftu

W ostatnich latach jednym z najbardziej popularnych technik projektowania, aby zwiększyć przestrzeń w mieszkaniu jest połączeniem pokój dzienny i kuchnia. Czasami takie przebudowa nie jest spowodowany chęcią poszerzenia przestrzeni i przyciąga klientów estetyczne i funkcjonalne zalety.


Spójrzmy na zalety i wady takiej przebudowy.

Na Zachodzie uważa się normą, gdy pokój dzienny z otwartą kuchnią. Uważa się, że jedzenie powinno być spożywane w którym zostało przygotowane. Rosyjski pokojowe apartamenty jadalnia nie jest, a kuchnia jest często tak małe, że ledwo mógł wykonywać swoje funkcje do przygotowywania żywności. Dlatego dziś, wielu mieszkańców „Chruszczow” starają się połączyć kuchnię z jednym ze swoich pokoi. W starszych domów zrobić to trudniejsze, ponieważ ściany są nośne, dlatego ponowne planowanie nie jest możliwe.

Gdy pokój dzienny z otwartą kuchnią, przed właścicielami mieszkań stoją szereg znaczących nieprawidłowości przebudowy. Jednym z nich jest zapach. Należy zauważyć, że nawet z doskonałym systemem wentylacji i dobrej remisem, pozbyć się niepowodzeniem z aromatami kuchni. Dobrze, jeśli jest to zapach świeżo parzonej kawy, a jeśli mieszkanie wypełnione zapachem ropy i rozgotowane cebule?

Jeśli salonu z otwartą kuchnią, wiele kochanek świętować kolejną wadę – czyszczenie. Zazwyczaj w salonie codzienne sprzątanie jest zapewnienie do czyszczenia dywanów, kurz, przetrzyj podłogę. Kuchnia, która funkcjonowała wiele bardziej intensywne, a opieka jest wymagana bardziej dokładna.

Te dwa pokoje są funkcjonalnie różne, więc pokój dzienny z kuchnią (fot pozwala to zobaczyć) – pokój jest dość skomplikowana. Living sugeruje miękki dywan, wygodną sofę oraz maksimum komfortu, natomiast kuchnia musi być funkcjonalne meble, oprócz pożądanych płytki na podłodze.

Pomimo pozornie oczywistych sprzeczności w kwestii takiej przebudowy, tam są wszystkie nowe i nowe projekty. Kuchnia połączona z salonie, posiada oczywiste zalety. A najważniejszą z nich – wzrost w przestrzeni. W tym wspieramy właścicieli maleńkich mieszkań.

Jeśli salonu z otwartą kuchnią, pozwala wygodniej na przyjęcie gości. Ponadto, całkowita rodzinny obiad musi być ustawne. Jeśli gospodyni ma zwykle uruchomić wiele spotkań rodzinnych salonu do kuchni, a następnie wersja kombinowana, wszystko dzieje się bez większego zamieszania i zgiełku.

Z reguły kobieta spędza dużo czasu w kuchni podczas gotowania, praktycznie odcięta od swoich bliskich, którzy czekają na obiad w salonie. Po połączeniu tych pokoi mogą łączyć swoje obowiązki domowe i komunikować się z najbliższymi.

Tak, czy wiesz, że pokój dzienny, kuchnia, i ma niezaprzeczalne zalety i oczywistych niedociągnięć. Czy należy przeprowadzić takie zmiany – to zależy od Ciebie. Ale gdyby było więcej zalet niż wad, nie trać czasu i zacząć naprawę.

Chciałbym polecić – nie szczędził pieniędzy, skontaktuj doświadczonego projektanta. Wierz mi, jego rady i zalecenia będą warte swojej ceny.