896 Shares 4257 views

Łapy do maszyn do szycia na każdą okazję

Zestaw nowoczesnej maszyny do szycia zawiera wiele dodatkowych narzędzi, które nie tylko ułatwiają pracę krawcowej, ale także sprawiają, że produkt końcowy wygląda marki.


Najczęściej właściciel maszyny używać tylko podstawową stopę. Pozostała część urządzenia i pozostają nienaruszone. Oczywiście, wiele stopki do maszyn do szycia wymagają rozwoju uzależnienia i co na to potrzeba czasu, więc krawcowa i nadal korzystać z głównym, zainstalowany na komputerze początkowo wykonywać wszystkie operacje.

W rzeczywistości, oprócz kart dołączone do urządzenia, istnieje wiele innych, które są sprzedawane oddzielnie. Każdy, kto poważnie zajmuje się szyciem i stara się zrobić coś, że nie można odróżnić od fabryki, z przyjemnością robi się ciągle nowe elementy i używać ich w swojej pracy.

Poprzez różne karty szybko położyć krotnie zawijania produktu ściegu starannie szyć zamki, kołdry szycia, pętlę dziurki teks guziki wykonać boucle i montaż. Istnieją specjalne rodzaje dla różnych rodzajów materiałów: skóry, zamszu, dzianiny. Są zakładki dla krawędzi, hafty, do trudno dostępnych miejsc, owerlokowe, podrubatel i wiele innych. Oczywiście, stopa maszyna do szycia „Brat” nie pasuje do samochodów innej marki, i vice versa. Dlatego przy zakupie ważne jest, aby nie popełnić błąd. Pielęgnacja jest ważna!

Łapy do maszyn do szycia overlock pomóc jeśli nie ma tego urządzenia. Dzięki niemu można uzyskać schludny obszar krawędzi wykończenie, które można odróżnić od traktowane na specjalnej maszynie tylko dla ostrożnych obiektów ustawne.

Łapy do maszyn do szycia, przeznaczone do blindhem pozwalają szybko, dokładnie i dyskretnie do hem dno produktu. Mogą być używane do szycia ukryty zamek. Ten typ zawarte każdego nowoczesnego samochodu.

Każda krawcowa poręczny stóp do szycia cienką koszulkę. Podczas sieciowania składniki odzieży takiego materiału często zdarza się, że jest on wciągany do otworu w płycie igłowej. Jeśli kupujesz specjalną stopę, potem można zapomnieć o tym problemie.

Nowoczesne maszyny i specjalistyczne narzędzia pozwalają na pracę z trudnymi materiałami, nawet w domu. Specjalnie dla szycia skóry i zamszu to noga z kółkami. Dzięki niej szybko i bez błędów, które nie są dozwolone pod can skóry, do wykonywania wysokiej jakości spoin.

Łapy do maszyn do szycia „Janome” prezentowane są w dużym asortymencie. Wśród nich znajdują się urządzenia do boucle, smetyvaniya, szycie na koraliki, haftu, obszywania ściegiem satynowym,, obrzeża, szycie na sznurku. Firma „Janome” oferuje bardzo wygodne urządzenie, które nazywa się „dual feed” czy „Walking foot”. To urządzenie jest przeznaczone do szycia artykułów wykonanych z cienkich i gęstych tkanek i do igłowania. Różnica między stopą od zwykłego jest to, że nie ślizga się, a spacery lub skoki. W ten sposób zapewnia synchroniczny ruch składników zdolnych towary. Zęby paszowe przesunąć górną tkaninę, nie pozwalając jej przemieszczać się względem dolnej, która zazwyczaj występuje podczas szycia ze standardowym stopy.