354 Shares 2563 views

Jak leczyć peelingu skóry?

Sucha łuszcząca się skóra osoba dzieje się wiele osób. Aby to zrobić, istnieje wiele powodów: suche powietrze, zła dieta i pielęgnacja skóry, brak witamin i wody. Odkleić skóry mogą być w dowolnym miejscu na ciele, ale przede wszystkim „Get it” normalnie twarz.


Najczęściej, łuszczenie się skóry jest wynikiem niewłaściwej opieki nad nią. Wiele popularnych obecnie czyszczące bardzo suchą skórę, na przykład mydło z efektu przeciwbakteryjnego. Ale tradycyjne mydła (nawet ziołowe suplementy) zawiera alkalia który działa drażniąco na skórę. Lepiej zrezygnować z mydła i mleczka na bazie alkoholu. Wybierz miękkich pianek i żeli do mycia na bazie oliwy z oliwek. Lanolina, która jest często dodawany do mydła, może wywołać reakcje alergiczne. Gliceryny i glikolu propylenowego uchwyt wilgoci ze skóry i prowadzi do zewnętrznej rogowacenia naskórka, Wiele kosmetyki mogą powodować wysuszenie i podrażnienie. Jeśli zdarzy się, łuszczenie skóry, nie dać się ponieść makijażu.

Brak wilgoci jest też niekorzystny wpływ na skórę. Suchość może pojawić się w ogrzewanych pomieszczeniach z promieni słonecznych lub bardzo gorącej wody. Kosmetyczki doradzić przemyto zimną wodą (o temperaturze pokojowej) i po przemyciu twarzy nie wycierania na mokro i lekko miękką ściereczką. Pod działaniem górnej warstwy martwych komórek na promieniowanie ultrafioletowe, skóra staje się sucha i szorstka, jak pergamin, zaczyna się łuszczyć i pojawiają się zmarszczki.

złuszczanie skóry może być spowodowane zaburzeniami metabolicznymi lub alergie pokarmowe. Może się wydawać po zażyciu niektórych leków lub z braku witamin i minerałów. Postaraj się wyeliminować alkohol, kawa, napoje bezalkoholowe, ostre i słone potrawy. Bo suchość skóry może również być odwodniony, tak aby zachować piękno skóry należy pić co najmniej pół litra wody dziennie.

Ponadto, łuszczenie skóry może być wynikiem pewnych chorób, na przykład, łuszczyca, rybia łuska, infekcji grzybiczych. W tym przypadku leczenie musi być przepisany przez lekarza.

W innych przypadkach, łuszczenie się skóry może być traktowana niezależnie. Bardzo przydatny do smarowania krem do twarzy zamiast oleju kokosowego. Miód jest również doskonała zmaga się z tym problemem (jeśli nie jest uczulony na to). Może być używany do maskowania miód, i można dodać mu oliwka, brzoskwinia, olej migdałowy, żółtko lub soku z aloesu. Bardzo dobra maska do twarzy z peelingiem jest wykonany z bananów i kwaśną śmietaną. To nie tylko nawilża skórę, ale również karmić go z mikroelementów i minerałów.

Do maski można używać żadnych warzyw i owoców. Najlepszy ze wszystkich zmaga się z suchą skórą startej marchwi. Jeśli wymieszać z płatków owsianych i mleka, a cera się poprawia. Zamiast marchewki, można wziąć i tarty krtofel (więcej zostanie dodany, a efekt przeciwzapalny). Innym narzędziem, które nie tylko pomoże pozbyć się kamienia kotłowego, ale również wybielić skórę – jest to maska startego ogórka z kwaśną śmietaną.

Dobrym nawilżający i odżywczy ma wpływ pulpy maskować żadnych słodkich owoców: kiwi, banany, Persimmon, gruszka.

Nie zapomnij użyć więcej balsam, a nocą, a po nałożeniu maski stosowany jest tłusty krem odżywczy. Jeśli dbać o twarz, wkrótce zapomnieć co peelingiem.