299 Shares 9962 views

Postacie „Van Pease”, czyli trochę o Piratów Słomianego Kapelusza

Jednym z kultowego anime, który wyglądał prawie wszyscy, oczywiście, „Van Pis”. Panache może początkowo powodować podrażnienie, ale w końcu można się przyzwyczaić do niego, i kreskówki wciągająca. Ciekawa fabuła i postacie „Van Pease” dochodzą do głosu na odpoczynek jest niewiele uwagi. Tak, to nie sverhkrasivoe znaków anime z doskonałym wyglądem, ale humor i przygoda z piratami polecenia znacznie bardziej atrakcyjne niż zwykłe stereotypy i klisze współczesnej animacji japońskiej.


Straw Hat Pirates

Bohaterami „Van Pease”, z pewnością – zespół prowadzony przez Luffy'ego. Pomimo niewielkich rozmiarów i niejednolity konstrukcji, są one poważne przeciwnicy, których nie powinno się łatwo podważyć.

Ze względu na fakt, że kapitan zespołu ma swój własny pomysł członków załogi na pokładzie jego statku zamierzała bardzo oryginalny odbiorców: osób ponadnormalnej, Cyborg, renifery, szkielet muzyk. Ale oni są zjednoczeni przez przyjaźni i wzajemnej pomocy. W świecie „Van Pis” biografii bohaterów są bardzo ciekawe i niezwykłe. Każdy z nich ma swoją własną historię i charakter.

Luffy

Luffy na świecie, „Van Pis” jest lepiej znany pod pseudonimem Słomianego kapelusza na cześć kapelusz, który otrzymał jako dziecko jako dar od słynnego pirata. Kapitan chce zostać królem wszystkich Pirates. 17 lat, wyruszyłem do spełnienia marzeń. Znany jest ze swej lekkomyślności i odwagi. Za jego głowę nagrodę w wysokości 500 mln.

nas

Rudowłosa i brązowe oczy młoda piękność – zespół nawigator słomkowe kapelusze. Luffy dołączył po zwycięstwie w Arlong.

Mamy dobrze zorientowany w warunkach pogodowych, zauważając najmniejsze zmiany. Kocha pieniądze i mandarynki. Jej marzeniem – narysować dokładną mapę świata. Ponadto navigatorskih zdolności, znany złodziei umiejętności, za które otrzymał przydomek nawet kot-złodziej. Jego przechwytywania szacuje się na 66 milionów.

Roronoa Zoro

Zielone włosy, muskularny i pierwszy oficer. Pierwszy dołączył Luffy. Jeśli wybór jest w świecie, „Van Pis” najsilniejszy charakter, potem Zoro – drugi na siłę i umiejętności w zespole słomkowych kapeluszach.

Od dziecięcych marzeń o zostaniu sławnym szermierzem, a więc stale korzystania z broni. Walki autorstwa trzech mieczy, jednym gospodarstwie, nawet w zębach. Inna topograficzne kretynizm. Za jego pojmanie zaoferował 320 mln.

Usopp

Zdarza się, że „Van Pis” imiona bohaterów ma inną interpretację. Tak, czasami nazywany Usopp Usopp. Wiadomo również przez Sogeking pseudonim. W świecie piratów od dzieciństwa, ponieważ jego ojciec był zaangażowany w tę działalność po śmierci żony.

Nazywa siebie vice-kapitana, wspaniały strzelec i skonsumowania kłamcą. Broni preferuje proca i bomby. Dobrym wynalazca.

Luffy dołączył chcąc spełnić swoje marzenie – aby stać się największym wojownikiem od morza.

Jego przechwytywania szacuje się na 200 milionów dolarów.

Brooke

Postacie „van Pease” w zespole Luffy'ego nie tylko ludzi. Potok, na przykład szkieletem. Do śmierci był muzykiem w drugim zespołem piratów. Po zmartwychwstaniu Luffy dołączył do zespołu marzył własnymi muzykami na pokładzie. Dobrym szermierzem. Za jego pojmanie Morski Patrol wyznaczył nagrodę w wysokości 83 mln.

Nico Robin

Łączy piractwa archeologicznych. Od dzieciństwa, lubiący historii, marzy o znalezieniu Rio Poneglyph. Po dziewczynka zjadła owoc Khan Khan zyskał zdolność do wzrostu dowolną część ciała. Zdobycie Robin szacuje się na 130 milionów.

Sanji

Szef zespołu. W walce używa tylko nogi, ponieważ boi się uszkodzić ręce potrzebne do gotowania. Z tego powodu jest on otrzymał pseudonim Czarny nogę. Nałogowym palaczem i macho. Nigdy nie zdobywa ładną dziewczynę, a ich społeczeństwo szaleje w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Od dzieciństwa lubił sztukę gotowania. Chce znaleźć na morze, który jest zamieszkany przez ryby wszelkiego rodzaju.

Przez życie – trzeci myśliwiec zespołu. Jego przechwytywania szacowana jest na 177 mln. Dla niektórych tajemniczych powodów, ważne jest dla Sea Watch, nawet dla ulotka śledczy zanotował: „zajmie tylko żywych”

Frankie

Część tzw zespołu trzy słabeuszy. Pierwsze wykonanie przeciwnik Straw Hat Pirates, ale potem przeszedł na ich stronę. Cyborg i Shipwright. Sea Shepherd szacuje się na 94 milionów. znany również jako Frankie zboczeńca z powodu ich osobliwego stylu ubioru: topnienia, szeroko rozpiętej koszuli hawajskiej, okulary i masywnym złotym łańcuszku.

Toni Toni Chopper

Renifery. Raz jedli owoce diabeł, zyskał zdolność do włączenia się w człowieka, choć bardziej wygląda jak goryl. Forma przejściowa wygląda jak Tanuki. lekarz okrętowy. Ze względu na nietypowy wygląd jest często mylony zwierzakiem okrętu, a nie członka załogi, więc nagroda za nią jest minimalne – tylko 100 sztuk.

Wszystkie główne postacie „Van Pease” ciekawą i zróżnicowaną osobowość przeznaczeniu i rozwoju, które obserwuje się w całej serii ciekawego.