852 Shares 4843 views

Elektroliza w Moskwie, gdzie opinie lekarzy. Gdzie elektrolizy w Moskwie, adres, opinie o klinikach

Elektroliza – jest najbardziej skutecznym sposobem na usunięcie niechcianego owłosienia. Metoda ta została wykorzystana przez kilkadziesiąt lat, a przez ten czas nie traci na popularności ze względu na skuteczność w walce z niechcianymi włosami. Obecnie jest to bardzo istotne pytanie: „elektroliza w Moskwie – dokąd?”. Recenzje, jak przekazać tę procedurę, można przeczytać poniżej.

Zasada postępowania

Ci, którzy chcą, aby elektrolizy (w Moskwie lub w jakimkolwiek innym mieście) jest przydatne informacje, w jaki sposób przejść procedurę. Podczas elektrolizy wprowadza się elektrody mieszka włosowego, który wygląda bardzo cienką igłę. To działa na prąd elektryczny korzenia włosa, niszcząc go. W innym sposobie na podstawie elektrolizy w procesie elektrolizy. Ze względu na działanie elektrochemicznej elektrodą występuje uszkodzenie strefy wzrostu włosów.

Skuteczność elektrolizy zależy przede wszystkim od fazy wzrostu włosów. podlegające usunięcie tylko włosy, które są w aktywnym okresie wzrostu. Ich długość wynosi co najmniej 2,5 mm. Ale nogi, zazwyczaj jest to około 30% ich ogólnej liczby w strefie bikini – około 50%. Świadczenia tej usługi musi być wysoko wykwalifikowanych. Jeśli procedura odbywa się naruszeń, istnieje ryzyko powikłań po niej. Elektroliza nie odbywa się w strefie uszu i nosa, istnieją pewne ograniczenia, aby współpracować z pachy. Procedura najbardziej bezbolesny jest przenoszony do obszaru podbródek, nóg i ramion. Podczas usuwania włosów powyżej linii warg i bikini może doprowadzić do zmęczenia.

Czy lepiej iść do przychodni lub do elektrolizy w domu?

Nowoczesne i oglądania dla nowych wynalazków pań powiedzieć, że elektroliza można zrobić szybko i tanio, jeśli kupisz electrodepilator i przeprowadzić tę procedurę sami w domu. Ale pytanie, czy możemy skutecznie pozbyć się irytujących włosów jest wątpliwa. Jeśli czytasz opinie lekarzy, można stwierdzić, że takie eksperymenty są bardzo niebezpieczne. Przeprowadzania elektrolizy wymaga wysokiego poziomu szkolenia, w przeciwnym razie może to spowodować poważne szkody dla zdrowia. Oddzielne procedura ta może być obarczona urazów, oparzeń, blizny i pigmentacji skóry.

Gdzie elektrolizy w Moskwie? Zalety dużych salonach

Regularne salonach klienci, skąd elektrolizy, zaleca się wybrać nie tylko gabinetów kosmetycznych i pełne piękno. Mają wiele zalet:

 • Salonów, gdzie można przeprowadzać procedurę elektrolizy znajdują się w miejscach publicznych, gdzie można je łatwo znaleźć. Klienci nie muszą wędrować w poszukiwaniu miejsca.
 • Klient zawsze może przeczytać opinie o procedurze na stronie. Jest to okazja do komunikowania się z ludźmi, którzy są stale robi elektrolizy. Po skontaktowaniu się z prywatnego gabinetu jak klienci mówią, mistrz zrobi wszystko, by klientom te same usługi nie pokrywają się ze sobą.
 • W dużych salonach przed procedura jest przeprowadzana porad ekspertów w celu identyfikacji przeciwwskazania i wybór igieł i znieczulenia. W ich opinii jeszcze prywatne mistrzowie mówią, że nie przeprowadziła dodatkową konsultację lekarską.

5 najlepszych salonów, gdzie elektrolizy

Ci, którzy są zainteresowani w elektrolizie, w Moskwie, zająć odpowiednią klinikę lub salonu, można dowiedzieć się czytając ten rozdział. Według opinii klientów, możemy wyróżnić niektóre z najbardziej popularnych salonie, w którym prowadzone jest postępowanie. Lista salonów, w których można uzyskać pomoc techniczną „elektroliza” w Moskwie:

 • "Epil Beauty". m. "Kursk", Mel'nitskii Lane, 6. opinie klientów na temat usług „elektrolizy” w większości pozytywne. Przede wszystkim oni docenili profesjonalizm kapitana, jakość i szybkość wykonania. W opinii można stwierdzić, że skutki uboczne po zabiegu w salonie nikt nie wychodził.
 • "Etisel". Górna Radishchevskaya ulica, 4, str. 1. Regularne klienci mówić pozytywnie o elektrolizy w tej kabinie. oni również pamiętać, że „Etisel” kompetentnych specjalistów i przyjemną atmosferę.
 • Kosmetyki Center „ozdobny”. ulica lotnictwo, 63. Centrum słynie z wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Ci, którzy już udało się wypróbować usługę dla siebie, zaleca się stosować go w klinice.
 • "Beauty Clinic". Mira Prospect, 36, str. 1. Zapewnia wysokiej jakości usług "elektrolizy" (Moskwa). Recenzje klinik kosmetycznych są w większości pozytywne w swoich stałych klientów mówić o profesjonalizmie pracowników i bezbolesny zabieg. Ale są też pewne negatywne opinie, które wskazują na poważne podejście do klientów i długi czas oczekiwania na leczenie.
 • „Złotej młodzieży”. Dolna Susalny pasa, 5, str. 2. Jak stwierdzono w opinii klientów to dobry salon, które świadczą usługi wysokiej jakości w przystępnych cenach. Stali klienci powinni stosować go w tym salonie dla elektrolizy.
 • Venta Beauty. Krowa Val Street, dom 1A, str. 1. Stali klienci cenią sobie profesjonalizm i życzliwość personelu kabiny, jak również przytulną atmosferę.

Istnieje kilka salony, stali klienci, którzy mieli pozytywną opinię na temat procesu, „elektroliza”. W Moskwie, salonów i klinik adresy w centrum:

 • "Fiore", ulica Bolshaya Ordynka, 13/9.
 • RAI, Sokolniki Val Street, 1B.
 • "Fortante" 2nd Samotechny ścieżka 4.

Gdzie można zrobić elektrolizę w niskiej cenie

Lekarze kosmetologów powiedzieć, że nie jest konieczne, aby spowodować mistrza na elektrolizie w domu. Profesjonalizmu tych niedoszłych mistrzów prowadzi do tego, że klienci są rozczarowani w postępowaniu ze względu na fakt, że został prawidłowo prowadzona. Mówią także, że w rękach dobrej kosmetyczki, wynik będzie widoczny po pierwszej sesji. Klienci salonów powiedzieć, że propozycja, aby elektrolizy w niskiej cenie powinny być opuszczone: nie mogą być negatywne konsekwencje. Ta procedura jest a priori nie może być tanie, ze względu na fakt, że elektroliza jest prowadzone na drogiego sprzętu. Igły również nie są tanie. Niska cena za usługę może oznaczać, że odbędzie się ono na nieefektywnych urządzeń lub niedoświadczonego pana.

Przeciwwskazania do elektrolizy. Według lekarzy

Uwaga dla tych, którzy interesują się pytania takie jak: elektrolizy (w Moskwie, gdzie to zrobić), prawdziwi lekarze i ich zalecenia dotyczące przygotowania i przeciwwskazań do zabiegu. Kosmetologów powiedzieć, że trzeba dokonać przed electroepilation w przypadku braku chorób, w których nie jest to zalecane. Lekarze przeznaczyć listę przeciwwskazań, obecności lub braku którego koniecznie dozhen zapytać eksperta przed „elektrolizy” procedury. W Moskwie, gdzie to zrobić, oczywiście, to jest do klienta, ale jeśli pan nie interesuje się stanem zdrowia klienta oraz obecność chorób, powinien on być powiadamiani. Przede wszystkim warto zauważyć, że jest to niemożliwe do przeprowadzenia elektrolizy w czasie ciąży i laktacji. Ponadto, elektroliza nie przeprowadza się do klienta, jeżeli ma:

 • wszelkie choroby krwi;
 • cukrzyca;
 • rak;
 • choroby układu sercowo-naczyniowego (wysokie ciśnienie, niedokrwienie mięśnia sercowego);
 • stymulatora;
 • skłonność do tworzenia się keloidów;
 • Urządzenia wewnątrzmaciczne (elektrolizie w okolice bikini);
 • jakiekolwiek objawy żylaków w miejscu zabiegu;
 • choroby skóry;
 • choroby wirusowe i zakaźne;
 • Implanty złote nici;
 • wirusowe zapalenie wątroby;
 • nietolerancji ze stopu metali, które są częścią igły;
 • alergia na prąd.

Co lekarze nie radzą, aby zrobić przed i po

to jest bardzo ważne po elektroliza stosować się do pewnych zasad, które mogą pomóc uniknąć problemów. Po pierwsze, przed i po zabiegu, nie należy korzystać z sauny, łaźni parowej lub basen. Dobrze jest też przez jakiś czas wyłączony z opalania, to nie ma znaczenia, to jest naturalne lub w solarium. Po trzecie, konieczność powstrzymania się przez jakiś czas z przyjmowania preparatów hormonalnych. Jeśli nie jest to możliwe, to lepiej odłożyć procedurę.

Jako klienci i kosmetyczki powinni przygotować procedury

Wiele z nich jest zaniepokojony, jakiego rodzaju szkolenia jest wymagane dla „elektrolizy” procedury. W Moskwie, gdzie zrobić? opinie klientów zauważyli, że specjalne szkolenie, niezależnie od rozmieszczenia przedziału pasażerskiego, w przedniej części tej procedury nie jest wymagane. Mówią, że przed zabiegiem na własnych oczyszczonych obszarach zarośla gdzie procedura zostanie przeprowadzona, i wziął ją do kąpieli. Lekarze również doradzić na chwilę zapomnieć o depilacji w domu, aby dać włosy odrastają.

Znieczulenie przed procedurą

Zanim wybierzesz gdzie się procedura zrobić, można przeczytać informacje na następujące tematy: elektrolizy; w Moskwie, gdzie zrobić; opinie i porady ekspertów na znieczulenie. W swoim przeglądzie kosmetologów powiedzieć, że jakość znieczulenia powinny być wykonywane przed zabiegiem. Komentarze lekarze mówią, że przede wszystkim powierzchnię skóry należy traktować z antyseptycznym lub specjalnym balsamem, a następnie stosuje się znieczulenie kosmetolog. Wtrysk odbywa się na ciele, gdzie elektroliza zostanie wykonana. Znieczulenie jest ważny przez dwie godziny. Nie ma innej opcji, gdy klient własnym domu, po oczyszczeniu skóry, powodując jej powierzchnię pod specjalnym kremem bandaż „Emla” warstwa około 2 mm, bez pocierania. Następnie owinięty bandażem lub folie zachowujące świeżość. Po jego Krem do depilacji ma około pół godziny.

Opinie lekarzy i klientów na temat skuteczności procedury

Lekarze w swoich opiniach z elektrolizy powiedzieć, że nie powoduje żadnych nieprawidłowości. Badania naukowe wskazują, że elektroliza – najbardziej skutecznym sposobem radzenia sobie z niechcianymi włosami. Aby trwale rozwiązać na pytania: Czy trzeba elektrolizy w Moskwie, gdzie opinie klientów należy uważnie przeczytać i zrozumieć, że nie można zrobić procedurę. Ile czasu trzeba będzie odwiedzić salon? Dla każdej osoby, to liczba indywidualnie. To wszystko zależy od twardości i strefy wzrostu włosów. Damskie poglądy zbiegają się na fakt, że w niektórych przypadkach wystarczy 3 procedury, w innych – 7. najszybszy sposób, aby usunąć włosy na nogach, najdłużej – w rejonie brwi i górnej wargi. Pomiędzy zabiegami musi być co najmniej jeden i pół miesiąca. Najczęściej do pełnej dyspozycji nadmiaru roślinności trwa 3-4 pełnych kursów. Korzystny efekt elektrolizy – Redukcja wzrostu włosów, w przybliżeniu do 20%, przy czym każdy z procedurą z coraz mniejsze. Ponadto, są one znacznie cieńsze i lżejsze. Jeśli są jakieś zaburzenia hormonalne, wynik może nie być tak widoczne, jak chcielibyśmy. Dlatego przed wyjazdem do procesu elektrolizy, to najlepiej skonsultować się z endokrynologa.

porady lekarza w celu zapobiegania powikłaniom

Jak stwierdzono kosmetologów ocen postępowania elektrolizy po upływie okresu, który trwa ożywienie następuje w ciągu dwóch tygodni. W tym czasie lekarze powinni przestrzegać kilku zasad, aby uniknąć komplikacji:

 • wyeliminować tarcie leczonych obszarach ubraniem;
 • w ciągu kilku dni po zabiegu nie należy używać urządzeń kosmetycznych i toaletowych;
 • pierwsze 3 dni po elektroliza nie wziąć gorącą kąpiel, a następnie przejdź do basenu, łaźni lub saunie;
 • aby uniknąć wysokiego pocenia, eliminuje aktywności fizycznej i sportu;
 • pierwsze 7-10 dni, nie można opalać;
 • kilka razy dziennie w pierwszym tygodniu przetrzeć skórę środek antyseptyczny, aby zmniejszyć ryzyko infekcji;
 • nie usunąć skórkę po zabiegu, czy będą blizny znikają same po kilku dniach;
 • należy umieścić na skórę przeciwzapalnie i gojenia ran agenta.