497 Shares 2517 views

Emancypantka – w … silna, niezależna kobieta

Postęp świat, szalony prędkości, szalone tempo życia jest wyraźnie sympatyczny do bardzo silnej woli, zdeterminowany, jasnych ludzi. Wyzwolonego kobieta – to taki, który jest w pełni w zgodzie z teraźniejszością, takie skomplikowane i ciągle się zmienia. Jest w stanie powstrzymać tego wieku, tak kochający odpowiedzialnych, odważnych czynów, niezależne wnioski, aby stworzyć szczęśliwy siebie i innych. To jest prawdziwa wolność. Każda osoba powinna być w stanie zbudować swoje przeznaczenie i nie zależy od czyjejś akcji, opinie, nastroje. Za każdą godzinę przyszedł odzyskać odpowiedzialności za własne samopoczucie, aby znaleźć wolność osobistą, aby uczynić ich życie naprawdę udany.

znaczenie

termin „wyzwolenie” to pierwszy ujawnić. Co to znaczy wcześniej? Słowo dosłownie tłumaczy się jako „wyzwolenie spod czyjejś opieki, uznania zdolności prawnej, zapewniając możliwość obrony swoich interesów.”

Obecnie termin ten jest bardzo silnie związane z feminizmem – ruchu na rzecz praw kobiet. Stało się bardziej wrażliwe politycznie i przyszedł oznacza „wyzwolenie”, nabycie rzeczywistych równych szans z mężczyznami, kiedy panie zaczęły walczyć o równość.

Trochę o smutny

W minionych wiekach, kobieta po prostu służąc wniosek do człowieka. Nie mogła zarządzać finansami siebie, nawet gdyby miała. Otwarty, na przykład z rachunku bankowego może być tylko w imieniu męża, ojca, brata. Partnerzy dla małżeństwa dziewczyna wybiera krewnych. Często przyszli małżonkowie spotkali się na krótko przed ślubem, albo jaki rodzaj miłości tutaj i nie mają do snu. Prawdziwa edukacja dla kobiet nie zostały dostarczone, a także normalnej pracy. Cała aktywność ograniczała się do gospodarstwa domowego, rękodzieła, wychowywania dzieci, a zachowanie ogranicza się do ścisłych zasad moralności.

Nowoczesna kobieta jest mało prawdopodobne, aby być w stanie wyobrazić. Niemożność odbywać jako osoba fizyczna, niekończącej się pracy, wyczerpującym monotonnej pracy, zależność od mężczyzn, nosząc niewygodne ubranie wyniszczający narządy wewnętrzne – częściową listę okropności znoszone przez przykuty do pań domu paleniska.

pozytywne zmiany

Największym projektem w historii modernizacji kultury – emancypacja. To zmieniło się w chwili obecnej? Przymusowe małżeństwa zostały uznane za nielegalne, a kobiety wiele prawa zostały przyznane. Niestety, panie są nadal uważane za „słaba płeć” i „gospodynie domowe” swoim wyglądem narzucać nadmiernie napompowane, a nawet fantastyczne wymagania dotyczące meritum pracy nie widać, dostępu do niektórych specjalności zamknięte. Płci relacje nie są idealne, teraz pozostają ślady przeszłości „ciemnym” czas, aby je usunąć, trzeba zmienić społeczeństwo jako całość.

Obecnie stanowi ona ogromne możliwości. Silny niezależną kobietą, nawet w dzisiejszych trudnych warunkach mógł w pełni rozwijać swoje talenty i stworzyć szczęśliwe życie. Znalezienie wolności – idealny prezent feministki, którzy byli w stanie w znacznym stopniu zmienić niesprawiedliwą sytuację kobiet i posiada ogromną liczbę usunięcie kajdany.

Gdzie zacząć zmieniać

1791 słynie z wydaniem „Deklaracji Praw Kobiety”, którego podstawowe zasady zostały równość, opór przeciwko uciskowi, wolność wyrażania swoich poglądów i pomysłów, uznanie kobiety, aby być niezależną osobą, która ma prawo być aktywnie obecny w społeczeństwie, aby zadeklarować otwarcie o swoich problemach i starać się je rozwiązać.

Olimpia de Gouges, autor ustalił kierunek dalszej walki, która została przeprowadzona przez działaczy pierwszego ruchu, co stanowi niezwykle odważnych przedstawicieli narodu. Byli w stanie zwrócić uwagę na siebie i zrobić innym celu omówienia kwestii poruszonych i działać. Ruch stopniowo rozprzestrzenił się na zachód, a następnie na całym świecie.

Cechy emancypacji w Rosji

Zdarzenia te będą z pewnością uzyskać odpowiedź w Rosji, która miała idee indywidualnej wolności i równości, ale feministyczne idee były obce tradycyjnej kultury w oparciu o męskiej dominacji w rodzinie i ścisłej hierarchii płci w społeczeństwie. Powiązany wskaźnik ustalono powyżej indywidualnych zainteresowań, co było tylko niewielką część rozgałęzionego ogromnego klanu. Emancypantka – A zbuntowany wyzwaniem dla systemu patriarchalnego, który nie przewiduje spełnienie i rozwój poszczególnych jego komponentów.

Po rewolucji, prawa obywateli obojga płci ustawowo wyrównane formalnie wszyscy stają się pełnoprawnymi uczestnikami społeczeństwa, ale kobiety życie jest trochę lepsza. Teraz robotnicy i chłopi oczekiwany „drugą zmianę” po całym dniu pracy – wszystko pod opieką dzieci i dom były obowiązkiem żony. W okresie postsowieckim, sytuacja pogorszyła się, a matka pracuje teraz stracił również poparcie państwa.

Echo odległych tragedie

Obraz współczesnej kobiety – bohaterki, wybierać swoje przeznaczenie, ale z historii ostatniego wieku, Rosja ma swój wpływ na zbiorową świadomość. Nagły nabycie wolności, głodu, exploitów pracy, śmierci wokół opieki w takich warunkach dzieci. Miałem naprawdę ciężko. Samotne kobiety zaczęły marzyć o pewnym wsparcia i ochrony, tak aby pozbyć się tych okropności. Niedobór mężczyzn po wojnie zmuszony wytrwale trzymać przynajmniej dla niektórych z silniejszej płci, spełniając każdą jego zachciankę, nagle zniknął.

Obserwowane dzisiaj powrót do pewnego kultu mitu „prawdziwej kobiecości” pochodzi stamtąd. Tragiczne wydarzenia dawno temu pozostawił, ale przyzwyczajenie jest zachowane, przekazane do wnuków i córki. Na tym i starają się uczynić zwolenników predestynacji „żeńskiej”, co sprawia, wybierając zamiast self-tylko edukację dzieci, mąż usługi, sprzątanie.

Możliwość nowego czasu

Era wielkich możliwości daje wszystkim nieograniczoną pokój tworzyć swoje własne życie. Silne niezależna kobieta zdolna do tworzenia od samego prawdziwej tożsamości, aby stać się. Ma wystarczająco dużo odpowiedzialności, aby twoje życie dokładnie tak, jak zawsze marzył. Wystarczy tylko rozwijać swoje talenty i zdobyć niezbędne umiejętności.

Niestety, podnosząc dziewczynę, ona uczy się tylko bawić się lalkami, robótki, czasem z muzyką, nie próbując ujawnić swoje prawdziwe umiejętności. Jakość kobiety biznesu lub zdolność lepsze wykrywanie matematyki w młodym wieku, aby mieć wystarczająco dużo czasu na ich rozwój. Ograniczenia edukacji utrudnia dziewczęta osiedlić się w swoim życiu. To wszystko i trzeba polegać wyłącznie na zyskownym małżeństwa.

uprzedzenie społeczne

Niestety, „dzięki” do popularnego przekonania o „prawdziwy cel”, dziewczęta i kobiety od wieków byli zmuszeni do porzucenia ważnym samorealizacja potrzebuje. Wierzono, że radości macierzyństwa, rękodzieła i prac domowych to będzie mało, a zainteresowanie w „męskich” zawodach uważany nienormalny i „grzeszny”. Wybierz swoje hobby i zawód miałem okazję do wyzwolonego kobiety. To podnosi jej żywotność na poziomie bardziej jakościowym – rozwój zatrzymuje się, jeśli dana osoba nie robi tego, co pochylona.

Nawet teraz, potrzeba, aby dowiedzieć się, zaangażowanie, siła charakteru są uważane za wyłącznie męskie cechy. Biznes kobieta często nie mogą uzyskać uznanie i zaufanie partnerów z powodu stereotypów społecznych, które często prowadzi do rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej przed rozpoczęciem kariery. Aby osiągnąć samoocenę może tylko prawdziwa akcja, trzeba nadal iść do przodu, nie zwracając uwagi na opinie innych.

Mity i nieporozumienia

Obraz magicznym księciem na białym koniu – najbardziej niebezpieczny marzeniem od dzieciństwa nałożone dziewcząt. Następnie, samotne kobiety do starości pielęgnowany mit. Byli skłonni uwierzyć, że szczęśliwe życie mogą osiągnąć jedynie wyjątkowo udane małżeństwo, i uczyć się i coś osiągnąć, po prostu nie jest to konieczne. Zawsze będzie wspaniały bohater, który urzeczony pięknem, rozwiązać wszystkie problemy, pokonać wrogów i obudzić magiczny pocałunek.

Zysk finansowy i twórcze niezależność z perspektywami jest niezwykle trudne, a właściwie niemożliwe. Ponadto ciągle powołując się na męskiej pomocy w zamian za ich zewnętrznych cech i miłości, ona odsyła się do poziomu towarów i pozbawieni wolności wyboru. Teraz człowiek będzie decydować o wszystkim, jego opinia nie będzie już ważna. Szczęśliwa kobieta – osoba, która jest w harmonii z otoczeniem i sobą, powinien nauczyć się być bohaterem w swoim własnym życiu.

Słaby prawdziwa kobiecość

Musimy też wspomnieć mity o „prawdziwy cel” i „słabości” kobiet, które są wypełnione shockers, kolorowych magazynów, popularnych witryn. Są one przeznaczone do jasnego podziału ról płci w społeczeństwie i w przeszłości przebywał w teraźniejszości jako szkodliwy relikt. Nieporozumienia pozbawia dziewczęta z ufnością i zapobiec prawdziwe miejsce w życiu, aby odsłonić prawdziwe zdolności, poważnie ograniczając ją w wyborze ścieżki życia.

Opinia ta daje możliwości firmy do manipulacji w rodzinie, stworzyć negatywny wizerunek w grupie. Niezależną kobietą, nie ma odpowiadającej podobnej definicji. Jest wiele kobiet, które dla fizycznego, psychicznego, siły życiowej najwyższej do niektórych ludzi.

Harmonia życia

Wszyscy są teraz biorąc pod uwagę swobodę zorganizować własnego losu według własnego wyboru. Szczęśliwa kobieta zawsze śmiało naprzód, nie słuchając opowieści „życzliwych” na swoim „prawdziwy cel”. Relacje, praca, hobby, nauka dość łatwo zgrać. Nie trzeba rezygnować z jednego do drugiego, doprowadzi to do raczej nudnego życia.

Życie kobiety biznesu, który zajmuje się wyłącznie z własnej działalności gospodarczej i nic więcej – ten sam błąd jak roślinność „o kilka” pomiędzy radą, na łóżeczku i odkurzacza. Każda kobieta biznesu wie, że zmęczenie i fanatyzm nie pomoże w osiągnięciu celu i po prostu nie sumują szczęścia. Aby uzyskać radość w obecności własnego losu, konieczne jest zgodne ze średnim ziemi i nie poświęcić cały czas tylko do jednej lekcji. Spacer po lesie, spotkania z przyjaciółmi, hobby, pomaga odpocząć od codziennej rutyny i umiejętnie zaplanować dzień – aby znaleźć czas na przyjemnych rzeczy.

wysoki popyt

Znane badacze psychologii od dawna zauważyłem wśród niektórych cech ludzkich instynktu samo-motywujące. Pragnienie, aby stać się prawdziwym człowiekiem, pokazując wolę wyrażać siebie, aby zrobić coś ważnego dla świata, w którym żyjesz, zmieniając go – takie jak naturalne potrzeby, jak jedzenie, bezpieczeństwo, seksu. Brak możliwości samodzielnego powoduje depresji, nerwic, kompleksów.

Innymi słowy, każda osoba nie jest wystarczająco udogodnień i rozrywek, konieczne jest, aby znaleźć się w życiu. Potrzeba wolności, kreatywności wyznaczonego przez naturę, a ich brak prowadzi do samozniszczenia, i to, co odróżnia człowieka od zwierzęcia lub samochodu. Poświęcić się odległe, ale osiągalny i pożądany cel, aby uczynić świat dookoła lepiej więc, aby znaleźć przyszłość. żyć tylko na dziś, nie myśląc o sens istnienia – jest stracić siebie.

Potrzeba twórczości

Pragnienie, aby znaleźć swój własny sposób – integralną częścią osobowości. Wyrażanie siebie nie jest bierna kontemplacja własnego życia. Rozwój ten może być realnie osiągnięte jedynie poprzez świadomą chęć tworzenia. Istnienie, jedynie na podstawie ulotnych przyjemnościach, nie można nazwać kompletne. Każdy od urodzenia podano specjalną zdolność do przekształcenia z daru karę jeśli nie używają. Niezabudowane talent może mieć poważny wpływ na zdrowie – po prostu zacząć niszczyć umysł i ciało od wewnątrz, powodując chorobę.

Ambicja, wytrwałość, determinacja, pomoże w doborze wymaganych działań. Niezależna kobieta znajdzie jego prawdziwym powołaniem jest konieczne. Jego atutem – to wewnętrzna siła, która jest bardzo boi podstawie zakazów i ograniczeń społeczeństwa.

wolność finansowa

Moc pieniędzy jest w stanie ukryć dziewczynę na zawsze „kamiennej” z tępym małżeństwa zmusić do porzucenia ich osobowość, kreatywność, zdolności poznawczych. Kobieta we współczesnym społeczeństwie staje się sukcesem, zyskując niezależność, stabilność finansową, jeżeli może on znaleźć swoje życie zawodowe. Konieczne jest, aby stać się prawdziwie dojrzały człowiek, aby wziąć na siebie odpowiedzialność, aby przyłączyć się do rytmu życia.

Po prostu nie warto dla pieniędzy, aby zająć wolny czas ciężki, pozbawiony pracy twórczej. Taka praca nie ozdobić istnienie, a także przyczynia się do utraty osobowości, rozwija kompleksy pozbawiony woli. O wiele lepsze zrozumienie tego, co zrobić, naprawdę zabawne, i dowiedzieć się, jak ta praca, aby kształcić się, aby brać udział w kursach.

Ważne jest również, aby być w stanie zarządzać własnymi finansami. Jeśli starannie planowane koszty może być dobry pomysł, aby zaoszczędzić pieniądze przestaną „przeciek” z osobistego budżetu.

potrzeba edukacji

Wyjść z impasu życia pozwoli na rozwój umiejętności i wiedzy. Edukacja odgrywa ogromną rolę. Emancypantka to rozumie i nie ma rady życzliwych pod uwagę na niepotrzebne szkolenia dla przyszłej żony bogatego męża. Dodatkowe umiejętności i użyteczne informacje zawsze będzie przydatna dla ich własnego rozwoju i jakości rozwoju zawodowego.

Stając się częścią nowego programu życia, uzyskanie nowej wiedzy może wzmocnić determinację kobiety w jej planach na przyszłość, aby pomóc odkryć nowe aspekty wybranej ścieżki, aby uniknąć wielu błędów. Dobre wykształcenie pozwoli na rozpoczęcie wspinaczki po szczeblach kariery z najbardziej dochodowych etapie. Ponadto, dalsze badania powinny być najbardziej odpowiednie dla wybranej działalności naukowej.

potencjalne problemy

Przeszkodą w znalezieniu nowego życia, niestety, może stać się zmieniło nastawienie bliskich przyjaciół. Patriarchalne społeczeństwo zawsze będzie utrudniać niezależności kobiet. Stać się częścią środowiska, native, całkiem szczerze życząc dobrego może za pomocą perswazji, groźby, potępienie spróbować wrócić do starego sposobu życia. Ten test będzie najtrudniejsza przeszkoda do siebie, ponieważ będzie musiał zmierzyć się z ludzi, drodzy do serca.

Przyjaciele i rodzina – ludzie, którzy wiedzą najlepiej wszystkie sposoby manipulować. Niezależna kobieta – może nietypowe dla męża czy rodziców. Chcą zobaczyć obok zwykłym obrazem matki, żony, przyjaciółki, i nie chce go puścić. Należy wyjaśnić, do krewnych, jak ważne są zmiany dla osobistego wzrostu i ogólnego sukcesu rodziny. Kochający ludzi w trudnych sytuacjach zawsze wspierać i przemieszcza córka, żona, dziewczyna będzie powodem ich radości.

wybierane

Oczywiście, ze względu na samodoskonalenia będzie musiał zaryzykować, aby oddać swoje stare nawyki i zrobić krok w nieznane, która zawsze jest przerażające, ale nagroda będzie radość i zadowolenie ze znalezieniem siebie. Nowe życie niezależnej kobiety – jest zawsze wynikiem trudnym wyborem, który może jedynie prawdziwą tożsamość pomiędzy przytulnym stagnacji i konieczność przezwyciężenia przeszłości co drugi samego Grubego.

Aby lepiej zrozumieć, co należy zmienić, od tego, co powinno być zaniechane, i że zysk może być reprezentowany przez swojego udanego występu w ciągu kilku lat. Jakie skojarzenia z „Szczęście” słowa „harmonia”, „szczęście”? Ścisłe wizerunek kobiety biznesu, panie sylwetka intelektualnej lub podróżnego hulaszczy cień na piasku pustyni … wiele opcji. Wybierz najbardziej, kto będzie nowym I – niesamowite uczucie. Prawdziwa kreatywność – jest stworzenie własnego życia.

wniosek

Nowoczesna kobieta może naprawdę stać się niezależnym, mimo resztkami dzisiaj przeszłości. Będzie potrzeba siły woli, zaangażowanie, chęć do nauki i chęć do zmiany na miejscu. Świadomość społeczeństwa dzisiaj zachowało się wiele błędnych przekonań na temat możliwości i roli kobiet w społeczeństwie. Dziewczyna nie może słuchać opinii innych ludzi na siebie, konieczne jest, aby rozwijać zdolność do opierania się manipulacji i próbuje utrudniać jego środowisko programistyczne. Wolność wypowiedzi jest najwyższą potrzebą każdego człowieka. Odwaga, by wziąć pełną odpowiedzialność za nasze własne przeznaczenie wymaga kreatywności swojego życia.