282 Shares 5776 views

Zdejmowanie czar miłości, aby pozbyć się mężczyzny i rywal

Zdejmowanie czar miłosny z mężczyznami? Powinienem interweniować?


We wszystkich czasach ludzie zwrócił się do magii, aby „związać” do swojego kochanka. Obecnie nic się nie zmieniło: kobiety nadal czarować obojętny na nich chłopaki, podstępny razluchnitsy wciąż próbuje zabrać mężczyznę rodziny. Jest już dostępna do ogromnej liczby sposobów kochają pisowni cieszą się wszem i wobec. Jednak konsekwencje takich działań dość smutny. A jednak, zanim zastanawiasz się, jak usunąć miłość zaklęcie z mężczyznami, konieczne jest, aby zrozumieć: jeśli on naprawdę istnieje?

Objawy wskazujące na istnienie czar miłości

  1. Privorozhenny ludzie radykalnie zmienić swoje zachowania i postawy wobec innych, staje się drażliwy i niegrzeczny jeśli nie komunikować się z osobą, która kochali czar.
  2. Często po „procedury” w privorozhennogo pogorszenia stanu zdrowia.
  3. Człowiek zostaje rozproszone, ponieważ zawsze myślę o nim jako o człowieku zaklętym.
  4. Obojętność i obojętność wobec żony i dzieci, kłótnie rodzinne, brak pożądania seksualnego dla żony.
  5. Pojawienie się przedmiotów, które wcześniej nie było w domu. Przez nich zaklęcie mag sugeruje. Może to być włosy, igły, różne lalki, a nawet biżuterię.

Jeśli zauważysz Wierząc te znaki, można mieć pewność, aby „procedury” i zastanowić się, jak usunąć miłość zaklęcie z mężczyznami.

Usuwanie miłosny czar

Przed usunięciem sobie miłosny czar, trzeba dokładnie przemyśleć, ponieważ połączenie z dobrej magii nigdy skłonił. Ale jeśli nadal przekonany, że zaklęcie ma miejsce, więc musi być zniszczony, a następnie przygotowanie niezbędnych materiałów do wykonania planu.

Oto kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem:

  1. W celu powrotu do męża, zapalić świecę czarny lub fioletowy. Na papierze, napisać swoje imię i nazwisko swojego nowego kochanka. Nożyczki cięcia papieru, że ich nazwiska zostały podzielone i spalić papiery o różnych świec. Następnie wyjść na ulicę, trzymając prochy dokumentów na różnych rękach. Tak szybko, jak wieje wiatr, wieje z dala popiół z rąk w przeciwnych kierunkach.
  2. Z dwóch różnych stron zgniłych (!) Jaj napisać nazwiska męża i jego kochanki. Niech jajko dla ciebie symbolem ich związku. Wyjść i ze wszystkich sił do zerwania jajko na skalistym gruncie.
  3. Podczas księżyca ubywającego , idź do kościoła oraz obecność na weselu dwóch ludzi, czy wiedzą, czy nie. Z mężczyzną przynieść zdjęcie, popełnione czar i dwie świece. Świece palić w czasie i być na weselu do końca. Po ceremonii cicho zgniotu obraz i razem ze świecami wyrzucić go w żużlu koszu. W tym kościele trzeba już chodzić. Po ceremonii, przy wyjściu z kościoła, można zauważyć, jak pogoda się zmieniła.

Istnieje wiele sposobów, jak usunąć zaklęcie – i własne, i z pomocą maga. Ty decydujesz. Wystarczy spróbować pójść do kościoła i modlą się o jego rodzinie i rodzinnym dobrego samopoczucia, ponieważ kościół, a Bóg jest zawsze po stronie rodziny, co najważniejsze, nie rozpaczaj. Teraz, gdy wiesz, jak usunąć czar miłosny z mężczyznami. Bądź szczęśliwy!