521 Shares 3905 views

Kazachski najpiękniejszych na świecie. TOP-10 najpiękniejszych kazashek

East Kobiety od dawna urzekają swoją kobiecość, słodki uśmiech i urzekający zdrady, postrzegane przez nieśmiałość i ciekawość. I wygląda na to najpiękniejszy kazachskiej dziewczyny z sąsiedniego kraju, przez długi czas częścią Związku Radzieckiego?


Cechy wyglądu przedstawicieli Kazachstanu

Specjalny status kazachskich kobiet są przestrzegane w społeczeństwie od czasów starożytnych, dzięki czemu są równe mężczyznom, czy były one się domem i wielkim wojownikiem. Pewność, silny charakter, a specjalny godność różnią się one od innych orientalnych piękności, zachowując miękki bieżnik, naturalną elastyczność i urok kobiecości. Dlatego najpiękniejsze kazachskie kobiety świata – wśród udanych międzynarodowych gwiazd:

 • Gauhar Berkaliyeva (Goga Ashkenazi) – Dyrektor Generalny "MunaiGas Engineering Group" i właściciel Vionnet marka odzieżowa (Paris), miejsce zamieszkania w Europie.
 • Gulzhan Moldazhanova, jeden z najbardziej udanych najlepszych menedżerów z dochodem $ 7 miliona w firmie „król aluminium Oleg Deripaska”.
 • Altynay Asylmuratova – szef zespołu kreatywnego Akademii Baletu Vaganova w Petersburgu.

piękności kazachskie posiadają jedwabisty ciemne włosy, skórę i ciemne skośne oczy na szerokiej powierzchni o wysokich policzków. Z zewnątrz ma obszar efekt w którym się urodzili. Więc Severyanka – posiadacze jaśniejszych odcieni skóry i wyższego wzrostu. Natura korzystne orientalnych kobiet, zachowując młodość i urodę na długie lata. Wśród dojrzałych piękności: Natalia Arinbasarova, Rose Rymbaeva Saul Rahmedova. Wyjątkowy wygląd i narodowy charakter nie wymaga dodatkowego zastosowania makijażu podkreślić godność osoby.

konkurs piękności w Kazachstanie: najpiękniejsza kazachski – 2015

W ciągu 19 lat, w kraju odbył się konkurs piękności, który ma na celu określenie godne płci pięknej do występów z Kazachstanu na poziomie międzynarodowym. Dziewczyny, twierdząc tytuł pierwszego piękno, trzeba zakończyć proces rejestracji, odlewanie i trudnych eliminacjach być w finale, który odbył się w Ałmaty w grudniu. Pomimo istnienia jury, ostatnie dwa lata Finalista wybrany sposób głosowaniu powszechnym poprzez liczenie głosów w powietrzu. Zwycięzca w 2015 roku wydał swoje preferencje do 27,138 osób.

Zdjęcia najpiękniejszych kobiet kazachskich można zobaczyć w artykule, a także na oficjalnej stronie konkursu. To był student siedemnastolatka z Aktau Alia Mergembaeva. Wychowała się w rodzinie wielodzietnej, gdzie oprócz niej, wychowanego jeszcze trzy braci i siostrę. Jeden milion tenge łącznej puli nagród pięciu milionów Alia dał na cele charytatywne. Tradycyjnie zwycięzcy przyznano posag z domu mody (poduszki, koce, tradycyjny dastarkhan), który jest absolutnie logiczne, ponieważ dziewczęta mają pozytywny stosunek do stworzenia rodziny. Tylko w ostatnim roku małżeństwa przyszedł trzy piękności: Ayday Isaeva (tytuł 2013th), Aynur Toleuova (tytuł z 2011 roku), Jeanne Zhumalieva (2010).

Mowa na arenie światowej

Brak przedstawiciele Kazachstanu wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Konkurs „Miss Universe» (Miss Universe) oraz „Miss World» (Miss World), corocznie zebrać kilkadziesiąt piękności, która wygląda bez zarzutu. Każdy zwycięzca korony jest oddzielona od subtelnej przewagi temperament, charyzma, umiejętność wykorzystywania siebie. Latina w tym zakresie są znacznie bardziej osiągnięcie w porównaniu z przedstawicielami innych krajów. Najpiękniejsza kazachski Aygerim Smagulova, wysłać wniosek do konkursu „Miss Universe – 2015” w Las Vegas i nie pojawił.

Na wystawie „Miss World” Kazachstan reprezentował obywatelstwo rosyjskie Regina Vandysheva. Dopiero 13. Mieszanie narodowości, która odnosi się do zjawiska globalizacji, stała się normą w ostatnim czasie. Na przykład w Rosji w 2013 roku, w przeciwieństwie do tego, zdobyła tatarskie korzenie Elmira Abdrazakowa, pochodzący z Kazachstanu.

dziewczyny metiski

Powszechnie wiadomo, że najpiękniejszą dziewczyna – metiski gdzie mieszana krew różnych narodowości. Tak, mamo shair Kulzhabaevoy (informacja o to będzie w artykule) – Uzbek, a piękno zespołu Albina Dzhanabaeva „VIA Gra” – córka rosyjskiego matki i ojca-kazachski. Taka sama sytuacja jest w słynnej śpiewaczki Lido. W 2012 roku tytuł „Miss Ałmaty” otrzymał Farid Malik, którym papież narodowości Indyjskim. Egzotyczne piękno 18-letniej dziewczyny zafascynowany jury. Najpiękniejsze dziewczyny-Kazachowie są często najbardziej nieprzewidywalne korzenie. Alfina nassyrova (tytuł z 2007 roku), jeden z właścicieli najpiękniejszych oczach, a korzenie tatarskie.

Dziesięć piękności z Kazachstanu

magazynów mody, strony internetowe i laboratoria socjologiczne przeprowadzenia badań, według których ustalane są przez najlepszych płci w Kazachstanie. Lista zazwyczaj aktorka, osobowości telewizyjne, modeli i innych przedstawicieli show-biznesu. Top z najpiękniejszych w sprawie proponowanej wersji kazashek top-antopos.com głowy:

 1. Gulmira Erkimbaeva. Znana jest również pod nazwą Shukenov. Od 2009 roku występował w duecie wokalnym czyszczenie, a następnie powrócił do kontynuowania nauki, należy pamiętać, publiczność swoim pięknem.
 2. Karlygash Muhamedzhanova. Córka znanego śpiewaka operowego i kompozytora, stała się aktorką, z udziałem w filmach fabularnych i telewizyjnych dwunastu.
 3. Asel Akbarov, pracujący na co prowadzi telewizyjny kanał „khabar” od 2010 roku. Prowadzi program w języku rosyjskim i kazachskim, ma wykształcenie prawnicze.
 4. Singer Asem Zhaketaeva znany pod pseudonimem Ilan. Uczestnik pierwszej wersji „Superstar” w kazachskiej telewizji zdobyła publiczność nie tylko swoim głosem, ale również przystojny wygląd. W 2015 roku media pełne są nagłówki o małżeństwie piękna, który stał się również aktorką, z udziałem w komedii „Vuzery”.
 5. Gulnara Silbaeva. Od 2010 komenda KVN „Kazachowie” nie pojawia się w Premier League, ale niska członkiem zespołu, który tworzy swój największy urok, publiczność nie może zapomnieć o tym dniu. To nie zniknął z ekranu, pojawiając się w projektach telewizyjnych i na srebrnym ekranie.
 6. Model Aynur Toleuova (tytuł z 2011 roku). Brała udział w konkursie „Miss Świata” w 2013 roku, a jej zdjęcia zdobią stronę w Facebooku, według oficjalnych informacji z konkursu. Jednak Ainur nie może dostać się do finału, pozostając na swoich rodaków jednym z głównych uroków naszego czasu.
 7. Aidan Medenova, ex-wokalista grupy „Kesh Ciebie», żona znanego producenta Alisher Nurzhanova. W październiku 2015 roku pierwsza para miała córkę. Pomimo przełącznika rodzinnej, Aidan jest bardzo popularny w Instagram, ze względu na jego dawnej świetności i piękna.
 8. Asel Sagatova. Ulubione widzów aktorka i modelka znana jest nie tylko do prac filmowych, ale również za to, że żona jednego z najbogatszych biznesmenów w Kazachstanie. To wielokrotnie stał właściciel tytułu „Aktorki Roku”, a w 2012 roku otrzymał nagrodę, określane jako „ulubione Ludowej roku.”
 9. Alia Telebarisova (tytuł regionalny w roku 2011). Jako aktorka zadebiutowała w serialu „Agayyndy” uderzanie jej promienny uśmiech wszystko. Stając się zwycięzcą w „Miss Almaty” konkurencji, że nie brał udziału w wystawie krajowej, ale w rankingu pierwsze piękności tradycyjnie zajmuje jedno z pierwszych miejsc.
 10. To ciekawe, że według różnych wersjach badania, skład top-end jest bardzo zróżnicowana, ale pierwsza linia ma zawsze Bayan Esentaeva z którym zapoznać.

Aktorka, producent, prezenter telewizyjny

Dla zielonooki urody przeżywa całego kraju. W czerwcu 2016 roku młoda kobieta urodzona w 1974 roku, został pobity przez swojego męża, biznesmena Bakhytbek Esentaeva brane pod opieką. Pochodzący z Samara, Bayan dorastał w rodzinie artystycznej, zadebiutował w 1993 roku w filmie „Station of Love”. Po gwiezdnej roli, wykonany jej sławny, to zaczął się okres bezczynności. Najpiękniejsza kazachski dowiedział się w Państwowym Uniwersytecie kazachskiego dziennikarza telewizyjnego na, stając się wiodącą liczby znamionowej telewizora. Jako prawdziwa ikona stylu dla kobiet Kazachstanu, Bayan wziął i działalności produkcyjnej, tworząc skuteczny zespół „Kesh ty” i boysbandu „ALAU” (siedem projektów).

Po młodej kobiety, 36 lat, grał sobie w filmie „Cocktail dla gwiazdy”, stała się mega we własnym kraju. Kobieta 20 lat żonaty i ma dwie córki, pozostają standard urody dla obywateli. Liczba abonentów w Instagram zbliża milion.

Kto by zawarte w top 10 Rosjan?

W 2015 roku opuścił Timothy klipu ( "Lada sedan, bakłażan"), Internet eksplodował. Ponad 15 milionów odsłon pokazać wspaniały sukces filmu, w którym wystąpili natywną Taraz (Kazachstan) shair Kulzhabaeva. Fantastyczna piękna dziewczyna w sukni koloru oberżyny – jeden z powodów, dla których widzowie jak magnes przyciąga pragnienie znowu i znowu do przejrzenia klipu. Najpiękniejsza Kazachski mieszka w Moskwie, gdzie pracuje jako model.

Według wstępnej wersji, oczekuje się, że do udziału w filmie Vera Breżniewa, ale shair stał się dość godny zamiennik do zapoznania się piękno. Ona nie tylko wygrał piękno kraju, ale również jego niezwykłe śpiewał wokale.

W 2016 roku kraj uruchomił nowy konkurs „Miss Kazachstan wirtualny”. Zwycięzca była matką wielu dzieci Aynur Aitimova, kilka miesięcy temu urodziła bliźniaki. Konkurencja stała się naprawdę masywny, zgromadziła około dwóch tysięcy uczestników, co wskazuje, że staje się mniej piękne dziewczyny w Kazachstanie.