448 Shares 3272 views

Tynki dekoracyjne. Recenzje tynki dekoracyjne

W rękach projektantów dzisiaj jest duży arsenał technologii i materiałów do dekoracji. Ostatnio coraz popularniejsze tynki dekoracyjne, których opinie zaczęły pojawiać się w wielu czasopismach. Materiał ten nie jest nowy. Sposób wykończenia tynki dekoracyjne to nowoczesny modyfikacja starożytnych fresków.


Zalety korzystania z gipsu

Klienci, którzy zdecydują się tynki dekoracyjne, docenić materiał wykończeniowy na jego praktyczność i trwałość. Tłoczone ściany w czasie, nie zmienia koloru i nie wymaga okresowego przedłużenia. Nawierzchnia z ozdobnym tynkiem trudno jest uszkodzić lub zostawić zadrapanie na nim. Po silnymi oddziaływaniami mechanicznymi Oderwanie część może być z łatwością odtworzone, pozostawiając nienaruszone całą ścianę.

Zakres tynku

Szeroki wybór rodzajów tynku czyni go niezastąpionym w wielu częściach domu. Na przykład, w salonie wypukłe ściany stworzyć poczucie komfortu, aw łazience – wyrafinowanie. Korytarz z ozdobnym tynkiem będą dokonywane w najlepszych tradycji klasycznego stylu. Ten rodzaj wykończenia są również wybrane do biur różnych firm.

Dekoracyjne tynki elewacji, których opinie są prawie zawsze dodatnie, pomaga pierwotnie wykonywania pracy na zewnątrz. Materiał ten może symulować kamień, piasek, tkanina, wełna, skóra, aksamit i wiele innych powierzchni.

Komentarze na temat korzyści ekonomicznych z wykorzystaniem tynków dekoracyjnych

Pobieżna znajomość tematu może się wydawać, że tynk dekoracyjny jest zbyt drogie. Rzeczywiście, klient płaci za nią więcej niż, na przykład, tapety lub konwencjonalną farbą. Ale tynki dekoracyjne, przeglądy, które można znaleźć na różnych forach, że jest trwała i nie wymaga wymiany co pięć lat. Jeśli właściciele mieszkania nie lubią częstych zmian, należy dla opcji im.

Klienci uważają, że długoterminowe stosowanie tynków dekoracyjnych jest korzystniejsze niż stosowanie tapety. Na przykład, w strefie w pomieszczeniu 18 m 2 wymaga 5-6 gipsowe wiadra 20 litrów każdy. Całkowity koszt materiałów jest około 9000 rubli plus lakieru. Ostateczna cena naprawy w pomieszczeniu zależy od pre- wyrównania ścian, ale ta procedura jest wymagana i wklejanie tapety.

Tak więc, tynki dekoracyjne, których opinie są podane w artykule, jest bardziej odpowiedni gospodarze, nie jest zbyt częste zmiany w kochającej środowiska. W tym przypadku materiał zostanie spłacona i zachwyci klientów w nadchodzących latach.

opinie klientów z tynki dekoracyjne „kora”

Naprawy mogą być uznane za interesujące ćwiczenia, jeśli traktować je twórczo. Tynki dekoracyjne „kora”, opinii kapitana, który jest zawsze dodatni, ujawnia duży zakres realizacji najbardziej śmiałych pomysłów w pokoju.

Klienci w większości przypadków zadowolony z wyniku tuczników. Ale są wyjątki. W rzadkich przypadkach, kilka tygodni po zastosowaniu tynku „korą” na ścianie są długie płytkie pęknięcia. Sytuacja ta jest podstawą do powstania negatywnych opinii na temat materiału.

Częściowa Pękanie powierzchni tynku może nastąpić z kilku powodów. To może być zbyt gruba warstwa materiału. Na „korą” powinna być stosowana od ściany do wysokości ziarna, zapewnia całkowite wysuszenie materiału przed nałożeniem farby. Zbyt gruba warstwa uzyskuje optymalne właściwości przez dłuższy czas, co zwiększa czas wykończenia. Niewykwalifikowanych zwycięzców, którzy chcą, aby zakończyć naprawę szybko i zdobyć pieniądze, nie można zwrócić uwagę na prawidłowe przestrzeganie technologii. powstają w wyniku takiej niedbalstwa i pęknięć.

Inną przyczyną utraty integralności warstwy gipsu można stosować słabo podstawy, to znaczy „kory” nie splątane z cegły lub betonu. W tym przypadku, gospodarze mogą wbić się na ścianach młotkiem. Jeśli nie jest pustym dźwiękiem, to nie jest nieważna, a materiał przeniesiony z bazy. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest całkowite usunięcie dekoracyjnego tynku. Procedura jest nieprzyjemne i kosztowne. Małe pęknięcia mogą pokryć tynk bez ziaren. Zatem konieczne jest, aby trzeć materiału.

Zatem wszystkich użytych materiałów wykończeniowych jeden z najbardziej atrakcyjnych jest dekoracyjny tynk „kora”. Recenzje tego materiału jest prawie zawsze pozytywne. Powodem negatywnego nastawienia do produktu może być nieprzestrzeganie technologii z nim pracować.

opinie klientów na temat wykorzystania jedwabiu tynk dekoracyjny w salonie

Tradycyjnie, miejsce spotkań dla całej rodziny mieszka tutaj i zaproś swoich przyjaciół i kolegów. To pokazuje znaczenie pokoju sytuacji. Często na płaskich ścianach w salonie, można tylko pomarzyć, i powiesić tapety na skośne kąty są bardzo trudne nawet dla specjalistów. Aby pomóc w takich sytuacjach przychodzi jedwabny tynk dekoracyjny. Recenzje tego materiału jest najczęściej dodatnia. Jest interesujące struktury przypominające włókna naturalnego lub sztucznego jedwabiu kryje nierówności i uszkodzeń w ścianach.

Wykorzystanie materiału jest bezpieczny z punktu widzenia ochrony środowiska. Skład zaprawy celulozę, poliester, bawełniane, jedwabne włókna barwione. dodatki antystatyczne, aby zapobiec przywieraniu pyłu do ścian. Kompozycja nie jest podatna na tworzenie się pleśni na jego powierzchni.

Wygląd jedwabny tynk tworzy niektóre gospodynie pragną mieć tak atrakcyjną ścianę w kuchni. Ale dokonywania napraw, mieszkańcy uważają, że wszelkie nieprzyjemne zapachy przez długi czas są przechowywane w pomieszczeniu. To tworzy negatywną opinię na temat materiału. Specjalny skład tynku pozwala łatwo wchłonąć wszystkie zapachy. W kuchni, to staje się szczególnie widoczne.

Tak więc, tynk dekoracyjny jedwab nie jest przeznaczony do kuchni i łazienek.

Opinie klientów, którzy kupili tynki dekoracyjne „San Marco”

Dzisiaj na rynku materiałów wykończeniowych można spotkać wielu producentów. Jednym z nich jest „San Marco”. Tynki dekoracyjne, których opinii jest zawsze pełen entuzjazmu, to tylko jeden z obszarów firmy.

Specjalna powierzchnia tekstury ścian, wynikające z zastosowania materiału będzie zadowolić nawet najbardziej zepsuty gospodarzy.

Opinie gospodyń domowych na wykorzystaniu tynki dekoracyjne w kuchni

Co do zasady, w kuchni kobiety stanowią dla siebie najbardziej wygodne miejsce, więc ma tendencję do korzystania z różnorodnych materiałów z miłą fakturą. Ktoś zdecyduje, że tynk dekoracyjny jest idealny dla fartuch na stole. Element wygląda naprawdę dobrze, ale długotrwałe stosowanie w pył osiada małe depresje, który zaczyna się psuć wygląd ściany.

Można stwierdzić, że to nie jest najlepszy pomysł jest tynk dekoracyjny w kuchni. Opinie na temat tego generalnie pozytywne, ale jej zastosowanie w niektórych częściach domu jest niepożądana.

Opinie mieszkańców tynki dekoracyjne w łazience

Czasy szare płytki w łazience minęły. Dziś, aby zastąpić ten materiał przyszedł tynki dekoracyjne. Różnorodność faktur i kolorów pozwoli zwiększyć przestrzeń.

Niektórzy właściciele mówić negatywnie o wykorzystaniu tynki dekoracyjne w łazience. Jest to najczęściej wiąże się z zaburzeniami w materiale technologii aplikacji. W celu zabezpieczenia przed nadmiernym wilgoci na powierzchni ściany końcowej fazie powinno być obsługiwane za pomocą specjalnych struktur. Tylko w tym przypadku tynk dekoracyjny w łazience, które będą tylko pozytywne opinie, i będzie pewnie trzymać się podobać właścicielom przez wiele lat. Tak, i przyjrzeć się być w porządku.

Tynki dekoracyjne, których opinie zostały podane powyżej dotyczy wygodne, praktyczne, trwałe i atrakcyjne materiały wykończeniowe.