289 Shares 4579 views

Jak wybielić osobę w domu?

Gdy preparat pytanie „Jak wybielić oblicze domu”, powinno być głównym zadaniem – nie umieścić go w tym uszkodzenia.


Podejście do wybielania twarzy trzeba indywidualnie iz wielką starannością. Środek dowolnie wybranych należy najpierw badania reakcji na małym obszarze. Ale nawet z luzów koniecznie używać go ściśle według instrukcji.

Farmaceutyczne i firmy kosmetyczne do decydowania o tym, jak wybielić twarz, tworzyć i oferować nam środki, często oparte na bizmutu i rtęci. Im wyższa zawartość tych składników w danych, tym bardziej skuteczny będzie rezultat. Ale musimy pamiętać, że składniki mogą być bardzo toksyczne i powodują alergie. Jednocześnie preparaty hydrochinon może pomóc w rozwiązaniu problemu, w jaki sposób wybielić swoje oblicze szybko, tak szybko, jak to możliwe, ale jednocześnie ich wysoka wydajność i stopień wybielania jest najbardziej toksyczne leki. Oprócz alergii, w przypadku niewłaściwego wybielania są również przebarwienia i utraty ich naturalnego koloru skóry. W związku z tym, mogą one być stosowane pod nadzorem dermatologa.

Typowym składnikiem w domu środków do wybielania są również różne kwasy. Po ich zastosowaniu, oczywiście, problem „jak wybielić swoją twarz” jest rozwiązany szybko, a ponadto istnieje również złuszczanie martwych komórek skóry. Ale w domu kwasu Wybielacze często powodować poważne podrażnienie.

Choć wybielić twarz w domu skutecznie i bez negatywnych konsekwencji? Istnieje kilka sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci i wybielić skórę twarzy, aby kolor nawet, pozbyć się plam starczych, nadając skórze zadbane i piękne.

1. Sok grejpfrutowy. Bardzo skuteczne wybielanie w domu są wykonane przy użyciu soku grejpfrutowego. Aby to zrobić, należy przetrzeć twarz plasterki grejpfruta, po usunięciu folii z tych plastrów, albo przetrzeć świeżo mrożonego soku z cytrusów. Po praniu.

2. Mrożone ryż woda: Weź łyżkę ryżu i zalać wodą w małej ilości, umieścić w ogniu. Okresowo ingerować, niech ryż ugotować. Rosół przecedzić przez gazę, a gdy ostygnie, umieścić w lodówce. Ten kosmetyk lód -na korzystanie Congee przed snem. Przechowywać lód wywar z nie więcej niż 3 dni. To pomaga wybielić przebarwienia.

3. Dla wybielanie twarzy i pozbycie się plam starczych trzeba przygotować balsam z pietruszki i sokiem z cytryny. Zalać wrzątkiem liści pietruszki i dać trochę naparu. Ochłodzono i odsączono, a następnie miesza się części bulion pietruszki w równych częściach z soku z cytryny. Wlać balsam w butelce i użyć go do wycierania po umyciu – rano i wieczorem. Z takiego narzędzia powinno być bardzo ostrożnym, aby nie wysychają skórę, a następnie użyć balsam.

4. Jak wybielić twarz z piegi? Bardzo prosto, tu przyjść z pomocą następujących przepisów:

  • classic – ogórek świeży tarty: Zetrzeć ogórek, dodać kilka gałązek ugniata, pożądane jest soczysty, pietruszka. Maskę stosuje się cienką warstwę na powierzchnię 30 minut.
  • Paski z gazy namoczyć w kwaśnym mlekiem, lekko wykręcić i zastosować na maseczek 20 minut odbywa się w godzinach porannych i wieczornych. Gdy maska nie mycia, ale tylko zwilżać powierzchnię za pomocą wacika. Po około tygodniu pierwsze widoczne rezultaty.
  • Mieszaninę 3 procent rr nadtlenek wodoru lub cytrynowy. Wycierania lub lekko moczyć skórę dwie lub trzy minuty, tak aby nie wysycha, a następnie wykonać maskę śmietany. Odpowiedni sposób, jeśli skóra nie jest niestabilny i suche.

5. Maska z pietruszki. Zalać wrzątkiem posiekaną pietruszką, niech to napar, zimny wywar czyszczone dwa razy osoba dni.

6. miodowo-cytrynowy maska. Weź dwie łyżki miodu (nezasaharennogo), zmieszany z sokiem z sokiem z cytryny. Impregnować mieszaninę gazę nałożyć na twarz. Czas trwania – kwadrans. Rzucić 3 razy co 5 minut, należy im dwa lub trzy razy w tygodniu.

7. Maska z cytryny. Wymieszać sok z cytryny z białka jajka, łyżeczkę cukru i dwie łyżeczki wody. Starannie wymieszać na gładką masę i nałożyć na skórę oczyszczoną wcześniej. Pozostawić na pół godziny, spłukać wodą bez środków do mycia i umieścić krem do nawilżania. Czy maskować co 2 dni tylko 7 procedur.

8. Maska ogórka. Zetrzeć ogórek, dodać śmietanę lub balsam. Otrzymaną mieszaninę nałożono na wstępnie oczyszczone skóry przez 20 minut. Zmyć bez detergentu. Użyj maski może być codziennie, przez 10 dni. Sklep nie może być maska za każdym razem trzeba zrobić nową.

Wszystkie powyższe maski przemywa się ciepłą wodą. Ale dla suchej skóry po używają kremu lub krem odżywczy.

Powody do wybielania twarzy może być dużo. I piegi, i wiele miejsc, a efekty opalenizny … niektóre plamy można skutecznie usunąć sposobami opisanymi powyżej, bez konieczności stosowania kosztownych zabiegów w salonie.