537 Shares 3915 views

Amerykański aktor i wokalista Kevin Makheyl

Amerykański aktor i wokalista Kevin Makheyl urodził się w prowincjonalnym miasteczku Plano w Teksasie w środku pierwszego miesiąca latem 1988 roku.


kariera piosenkarza

W latach 2003 i 2009, Kevin był wokalistą boysbandu NLT (nie tak jak oni). Amerykańska grupa pop zwolniony dość dobrze znane utwory, z których jeden został włączony do ścieżki dźwiękowej do filmu „Bratz” (2007). Grupa do 2008 zdołał wydać trzy albumy, czwarty release został powołany w 2008 roku, po tym jak został przesunięty i ostatecznie anulowane. Załamanie grupy służył jako impuls dla McHale skupić się na karierze aktorskiej. W następnych latach Kevin Makheyl okresowo pojawił się w świecie piosenka show-biznesu – w 2011 roku wziął udział w filmie Keti Perri zwanego «Last Friday Night», aw 2012 roku wystąpił w roli prowadzącego TCA prestiżowej nagrody, gdzie jego partnerem był słynny songwriter wykonawcy (i mezzosopran) Demi Lovato.

Wczesne filmografia

Kevina przerwa debiut aktorstwo było w 2005 roku w popularnym programie telewizyjnym „Pozostałe”, który triumfalnie paradował przez niebieskich ekranach od 1994 roku. To była prawdziwa okazja dla początkujących komików młodego wieku, próbując swych sił w szkicu gatunku. Ogółem w ciągu 10 sezonów w serialu wzięło udział 250 aktorów, wśród nich Kevin Makheyl.

W 2007 roku piosenkarka odbyła casting w amerykańskim serialu, filmowanie w mokyumentari stylu, mówiąc o ciekawostkach i wzruszających chwilach codziennej rutynowej pracowników biurowych. McHale ucieleśnia na drugoplanowa kuriera ekranie, ale udział w filmie telewizyjnym, ma wiele nagród filmowych (dalej „Emmy”, „Złoty Glob” i inne.), Stanowi doskonałą odskocznię dla dalszego rozwoju twórczej artysty kariery.

Bardziej znaczącą rolę

Od 2007 do 2008 roku, Makheyl Kevin – aktor, który stanowią dwa dużego projektu telewizyjnego, nakręcony w amerykańskim serialu telewizyjnym „Zoey 101”. film akcji TV odbywa się w specjalistycznej szkole z internatem dla chłopców, który otrzymuje kilka dziewcząt z Kalifornii i próbować zakłócać normalny sposób życia, ustanawiania własnych reguł. W 'Zoey 101' Kevin Makheyl dostaje główną rolę – Dooley.

Również w 2008 roku artysta udaje się wziąć udział w produkcji amerykańskiego serialu z elementami grozy i czarnego humoru „True Blood”, który jest adaptacją serii prac „Sookie Stackhouse”. Akcja filmu rozgrywa się w nieistniejącej miejscowości Bon-Tam Luizjanie. W centrum relacji narracji z głównych bohaterów-telepatyczne kelnerka Sookie Stackhouse (grany przez A. Paquin) i starożytnych bloodsucking Bill Compton (grany przez S. Moyer). postać Kevina stał Nil Dzhons, aktor nie został uwzględniony w podstawowej strukturze, ale został uwzględniony na liście gwiazd gościnnych.

"Chorus"

W 2009 roku telewizja pochodzi film „The Losers: dyrektora Cut wersja odcinka pilotażowego” Kevin Makheyl w tym i kolejnym serialu telewizyjnego zagrał rolę Artie Abramsa. Wizerunek aktora charakterystycznego przyniosła światową sławę za ich udział w projekcie Kevin i innych wykonawców otrzymali „Screen Actors Guild” w kategorii „Najlepszy aktor odlewania.” W Rosji, nazwa serii Ryana Murphy'ego „Chorus” zostało przetłumaczone jako dystrybutorów „przegranych”.

Film TV z elementami komedii, dramatu i musicali regularnie zaszczycił fale radiowe od 2009 do 2015. Fabuła jest mocno bić istnienia i życiowych doświadczeń uczestników chóru szkolnego zwanym „New Directions”, która została zorganizowana w fikcyjnym ośrodku szkoleniowym w Lima, Ohio. odrosty scena wpływają nie tylko relacje między chórzystów, ale również z osobami dorosłymi – szef grupy muzycznej i jednocześnie nauczycielem hiszpańskiego, twardy grupy wsparcia szkolny trener próbuje powstrzymać działalność chóru.

dwie osoby

Niestety, zaznajomiony z pracą aktora Karla McHale mieszkańców mylić artystę z amerykański koszykarz – imiennik artysty. Kevin Edvard Makheyl ma pochodzenie chorwacko-Irish, grał 13 sezonów w drużynie National Basketball Association, "Boston Celtics". Po zakończeniu kariery sportowej był trenerem klubu. Jednak McHale sportowiec ma również doświadczenie w tej serii. Grał się w kilku odcinkach «Cheers» sitcomu. «Cheers folauta” (dziewiąty sezon) oraz w dziesiątym sezonie odcinku «Gdzie są wszystkie tablice Go»