391 Shares 996 views

Wystawa w harmonogramie Moskwie. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Moskwie

Każdego roku w stolicy międzynarodowych wystawach kotów i psów, które są nie tylko wybranych i wyróżnionych laureatów zwycięzców konkursów dla zwierząt domowych, ale również w posiadaniu akcje charytatywne na rzecz bezdomnych zwierząt. Zbliżający się wystawa kotów w Moskwie w dniu 1 maja.


Co wystawy kotów?

Pierwszym, który organizuje takie imprezy – jest promocja różnych gatunków zwierząt, prowadzenie rodzaj reklamy, pracy informacyjnym. Drugi problem – jest realizacja hodowli wyboru rodowodem zwierzęta dla ich hodowli.

Na tej wystawie eksperci porównać koty każdej rasy z odpowiednim standardzie i dystrybucję tytułów i oceny. Głównym celem sędziów – do wyboru do hodowli najlepsze okazy, a także wykazać koty, najbardziej odpowiednie w obecnym standardzie każdej rasy. Tytuły są tylko najlepsze zwierzęta, do wygrania w konkursie „Best in Show”. Ale nie tylko pochwała leje wobec właścicieli: pamiętaj sędziowie zaobserwować istniejące wady i braki poszczególnych kotów.

Jeśli Wystawa odbywa się bez egzaminów, charakter jego reklam, które promował żadnej rasy, ułożone demonstrację. Często wystawie w Moskwie szacunkowych: klub (bez przyznawania tytułów, niewielka liczba uczestników); Krajowa Wystawa sędziego (nie przyznano tytuły powyższe kandydata Mistrzów) oraz międzynarodowych (przyznanej jakichkolwiek tytułów, eksperci zalecają sędzia międzynarodowy). Istnieją specjalne wystawy, w którym wzięło udział niektórych ras i kolorów.

Harmonogram wystaw w Moskwie

wystawie w stolicy odbywają się co miesiąc, a organizatorzy ogłosił wcześniej i publikowane na portalach informacyjnych. Kot następny koncert w Moskwie odbędzie się w „Sokolniki”. To jest „Międzynarodowy Festiwal kotów” z wyświetlaczem z rzadkich ras show, Ringo dla dorosłych i kociąt Dane wystawie dla Persów, kotów leśnych i innych.

Tradycja zaczęła i wystawa bezdomnych kotów w Moskwie wcześniej były organizowane w dniu 30 marca i 18 kwietnia do dnia Astronautyki. Podczas imprezy odbyła się, aby zebrać pieniądze na budowę schroniska dla bezdomnych zwierząt w Queen. 100 dorosłych kotów i kociąt, które wymagają gospodarza zostały przedstawione.

Na podstawie umowy z kimś, kto podnosi kota, ona początkowo uważane za własność funduszu charytatywnego. I jeżeli zwierzę przez okres sześciu miesięcy nie zakorzeni, to jest on powrócił.

Wstęp na wystawę

Aby wziąć udział w wystawie należy wcześniej zarejestrować i wyjaśnić wszystkie warunki: będą oceniane tę skałę, na jaki system. Właściciele kotów zaleca się mieć konkretny standard rasy. Nadal konieczne jest znać wymagania weterynaryjne: vetpasport, poziom szczepień, forma certyfikat i znak na 4 gospodarstwa płatnej kontroli weterynaryjnej. Gdy wszystkie dane są brane pod uwagę, a ostateczna uroczysty wydarzeniem będzie wystawa kotów w Moskwie. Harmonogram wskazujący uczestniczące rasy hodowca pomoże orient i na swój harmonogram.

Przygotowanie zwierząt

Dowolny, a w szczególności Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Moskwie wymaga ścisłego przestrzegania wszystkich wymogów dotyczących opieki nad zwierzętami. Niezbędne szczepienia powinny być wykonane na czas. Właściciel zwierzęcia ma obowiązek wiedzieć, czy można umieścić zwierzę w klatce domu, a jeśli nie, należy znać rozmiar klubowych obudowach.

Gotowe do transportu z tworzywa sztucznego przenoszenia, kuwety, miski, woda, papier toaletowy i dekoracyjne ozdoby dla komórek i kotów.

Rasa – hołd dla mody czy …?

Często poddajemy się stereotypami. Wszystkie obrazy w uchu „misia”, „kagańce dla lalek”, „Little Leopard”, „Panther domu”. Obraz królewski kot pomaga hodowcy sprzedają Siamese i sacrum – The Turecki Angora.

Pomimo tego, stały popyt i skały, które nie są aktualnie modne, ale które mają niesamowitą osobowość. Należą syberyjskiej, Rosyjski niebieski, kotów Neva Masquerade Kurylskie bobtail. Sukces jest wynikiem ich rdzennego pochodzenia. Rosyjski rasy krajowe są klasyki stale w „trendu”. Te koty zawsze wyszedł i przyniósł kupującego.

W dekadzie rosyjskiego kociego wśród purebreds pojawiły niekwestionowanym liderem, a najbardziej popularne perskiego kota. Chociaż przynajmniej żądać ich odpowiedniki shorthaired – Brytyjski i egzotyczne, zwłaszcza w rodzinach osób ze skłonnością do alergii.

Gatunki te mają podobny typ: spektakularny zwierzęciem, ale bierny, flegmatyczny charakter. Są ciche i wygodne w domu, emocjonalnie zrównoważony i podkreślają hodowcy statusu i symbolizują dobrobyt w domu.

Antypody „słodko” rodzaje koty orientalne rasa: Siamese i orientalnej, które pokazują jasną osobowość, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych popularnych ras. Jest to wyraźnie świadczy niedawno odbyła się wystawa kotów w Moskwie.

Dawnej świetności niesymetryczne koty przez długi czas nie pozwalał Siamese i Orientals na szczycie list przebojów, ale sytuacja się poprawiła i to się podoba.

Z tego, co robi modę dla danej rasy?

Przede wszystkim reklama i działalność czołowych hodowców, a także środków zainwestowanych w „promocja” ulubionej rasy.

Ponadto, zawartość od wygody i komfortu kompatybilności. Egzotyczne i brytyjskie koty krótkowłose są dosłownie wyciska luksusowe puszyste, ale kłopotliwe Persowie. Bezwłosy sfinks nie znikną i nie będzie szkodzić ludziom alergie, itp A szacunek zależy od eksperta i jego osobistej wizji rasy.

Mamy podkreślił, że wystawie w Moskwie – to przede wszystkim porównanie. I ważne jest, między liczbą osób ubiegających zwierzę otrzymało nagrodę i uznanie: wyróżniać się wśród trzech Siamese – to jeden stan i zasłużenie otrzymać honorowy tytuł Rasy wśród 20 wschodniej grupy uczestników – to coś zupełnie innego. Oznacza to, że ocena ta zależy od poziomu konkurencji. Oczywiście, im bardziej prestiżowy i cenny mistrzostwa jest uważany, wynikające w dużej grupie rodowodowe.