823 Shares 4186 views

Jak zsynchronizować kontakty iPhone Gmail: wskazówki, porady, instrukcje

Dziś, aby dowiedzieć się, jak zsynchronizować iPhone kontaktów z Gmaila. Nie jest tajemnicą, że nowoczesne urządzenia mobilne są ściśle powiązane z różnych usług internetowych. Konta Google na telefonach i tabletach aktywowane są bardzo często. Pozwalają one szybko skorzystać z wielu możliwości „Google”. Czasami właściciele produktów „Apple” trzeba zsynchronizować kontakty z „Google” -akkauntom. Jednak proces ten jest często towarzyszą pewne problemy. Co to jest? Jak zsynchronizować iPhone z Gmaila? Wszystko to zostanie wyjaśnione później. Właściwie odpowiedzieć na pytania postawione łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.


szkolenie

Jak zsynchronizować iPhone kontakty do Gmaila? Najpierw musimy przygotować się do procedury poprawnie. Jest to w celu uniknięcia awarii lub uszkodzenia.

Przed rozpoczęciem pracy z „google”, aby przerwać wszystkie wcześniej ustaloną synchronizacji. Prawidłowa realizacja procesu może być zagwarantowane tylko wtedy, gdy praca odbywa się tylko z jednej usługi.

Zaleca się również, że po zamknięciu wszystkich zminimalizowanych aplikacji, gier i aplikacji. To wszystko zrobić z treningu. Nie dalsze wytyczne w tej sprawie nie ma. Jak synchronizować kontakty iPhone 4 z Gmaila?

Z iPhone do „Google”

Wszystko bardzo proste. W rzeczywistości proces ten może obsługiwać nawet początkujący właściciel „Apple” smartphone. Do ustanowienia synchronizacji Pierwszą rzeczą, którą trzeba dodać Google-konto w telefonie. Tylko w ten sposób będzie w stanie przetłumaczyć pomysłów w czyn.

Co konkretnie należy zrobić? Potrzebne będą:

 1. Włącz urządzenie mobilne. Poczekaj, aż będzie gotowy do pracy. Jeżeli smartfon został już włączony, należy zamknąć wcześniej otwarte programy.
 2. Idź do „Ustawienia” – iCloud.
 3. Wybierz „Poczta, kontakty, kalendarze.”
 4. W oknie, które się pojawi kliknij na „Dodaj konto”.
 5. Studiować proponowaną listę usług. Jak zsynchronizować iPhone kontakty do Gmaila? Aby to zrobić, kliknij na linii Google.
 6. Wprowadź wymagane dane. Zazwyczaj jest to nazwa / pseudonim, adres e-mail do „google”, a także hasło. Następnie kliknij na przycisk „Dalej”.
 7. Wybierz dane, które mają być synchronizowane. W naszym przypadku jest to „Kontakt”. Wystarczy przestawić przełącznik znajdujący się naprzeciwko odpowiedni napis „On”..
 8. Kliknij na „Zapisz”.

To wszystko. Jeśli wykonane prawidłowo, można rozpocząć synchronizację danych w ciągu kilku sekund. Operacja odbywa się automatycznie. Użytkownik nie musi dodatkowo wykonywać żadnych działań.

Od Google na iPhone

Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób synchronizować iPhone kontaktów z Gmaila. A co, jeśli trzeba wykonać operację wręcz przeciwnie? Oznacza to, że do transferu danych z „Google” na iPhone?

To nie jest tak trudne jak się wydaje. Ale co do zasady, większość transakcji przeprowadzanych za pomocą komputera. Za pomocą tego urządzenia jest to bardziej wygodne do pracy z pocztą elektroniczną. Jak synchronizować kontakty z Gmail na iPhone 6?

Wystarczy stosować się do następujących instrukcji:

 1. Otwórz Google. Uzyskać zezwolenie w wiadomości e-mail z istniejącego konta.
 2. Kliknij w lewym górnym rogu okna, aby znak Gmail.
 3. Kliknij na przycisk „Kontakt”.
 4. Na górze strony, które się pojawi, kliknij na słowie „Więcej … / Zaawansowane …”.
 5. Kliknij na przycisk „Eksportuj …”.
 6. Oznaczyć grupę kontaktów, które chcesz przenieść. W sekcji „Format” należy postawić znak przed vCard.
 7. Kliknij na przycisk „Export” z napisem.
 8. Otrzymany dokument zostanie pobrany na smartfonie przy użyciu dowolnej aplikacji. Można użyć iFunBox lub iTunes.

Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób synchronizować kontakty do iPhone Gmail w obu kierunkach. Jeśli chcesz przesłać dane z wiadomości e-mail w telefonie, można użyć innego mały sekret.

Szybki eksport

Jak dokładnie? kontakt szybka synchronizacja z Gmailem na podstawie specjalnej metody transferu vCard. Na czym to polega?

Aby szybko przenieść telefon do wiadomości e-mail na iPhone, należy wykonać wszystkie kroki zaproponowane wcześniej (do 7 włącznie). Następnie powstały vCard należy wysłać e-mail na adres, który jest skonfigurowany na iPhone. Po – aby otworzyć dokument ze smartfonem i wybierz „Utwórz nowy” lub „Dodaj do istniejącego”.

zamiast wniosku

Dziś dowiedzieliśmy się, jak synchronizować notatki z iPhone Gmail, a także kontaktów i innych danych. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje. Najważniejsze – aby mieć e-mail w Google.

Nie bardziej sprawdzone i skuteczne sposoby, aby zsynchronizować smartfon z „google” nie. Zgodnie z proponowanymi algorytmami, zaledwie kilka minut, aby przenieść swoje kontakty, notatki i kalendarzy Google Mail.