559 Shares 1469 views

Jaki jest zimno porcelany, i jak go ugotować?

Zimno porcelany – masa podobny gliny lub polimeru gliny. Idealny dla każdego rodzaju pracy. Szybko wysycha, a następnie staje się bardzo trudne. To jest absolutnie nieszkodliwe, dlatego można zaufać bez obawy o dzieci.

Zimno porcelany można kupić lub wykonane w domu. Sprzedaż jest zwykle masa tylko jeden kolor – biały. Dla różnych kolorów jest dodany barwników. Można również pomalować farbami akrylowymi gotowego rysunku. Czasami rynek może zobaczyć zimnej porcelany koloru skóry. Jest on zwykle stosowany do formowania części ciała.

Jeśli zdecydujesz się do produktów pleśni zimnej porcelany, a następnie, za wyjątkiem masy, trzeba będzie: zestaw specjalnych pałeczek (stosy), szpilki toczenia, form silikonowych (liście, kwiaty), formy do produkcji płaskich figur, akrylowego kleju, wykałaczki (dla małych kwiatuszków) kolory przewody, strzykawki z otworami (lub wytłaczarki), lakier (błyszczący lub matowy).

W domu zimno porcelany można przygotować na dwa sposoby – w ogniu oraz w kuchence mikrofalowej. W tym artykule powiemy Ci, jak gotować wiele modelowania dla pieca.

Aby to zrobić, trzeba następujące składniki: 2 małe filiżanki mąki kukurydzianej, 2 małych filiżanek kleju PVA, 10 ml soku cytrynowego, 20 ml wazelina lub gliceryny, 1 mililitra kremu strony (korzystnie o niskiej zawartości tłuszczu), drewnianą łyżką i szkła miski.

Wytwarzanie algorytmu:

1. Wymieszać wszystkie składniki (oprócz Cream) w szklanej misce. Dokładnie miesza się na jednorodną masę.

2. Umieścić miskę w kuchence mikrofalowej przez trzy minuty przy maksymalnej temperaturze. Zatem co minutę drewnianą łyżką mieszania ciasta, tak, że wszystkie elementy mają tę samą obróbkę w wysokiej temperaturze. W razie potrzeby, w ciągu 2-3 minut, do przechowywania ciasta w piecu mikrofalowym, nie zapominając go mieszając.

Po przetworzeniu testowym w piecu trzeba dobrze ugnieść dłońmi. Z tego 10 ml kremu strony rozprzestrzenia się równomiernie na gładkiej powierzchni. Gorąca masa leżała na śmietanie i zacząć ugniatać ją ręcznie. Pamiętaj, że im dłużej to robisz, tym łatwiej będzie ostatecznie działać.

Następnie zwinąć w rolkę grunt i owinąć ją folią. Unikać długotrwałej obecności zimnej porcelany w powietrzu! Z tego powodu, może stracić swoją jakość i więdną!

Jak malować zimnej porcelany? Aby uzyskać pożądany kolor dodać tylko dużo farby olejnej. Więc można dostać i jasne i pastelowe kolory. Jest również możliwość korzystania i barwników spożywczych.

Wskazówka: W produkcji wyrobów z zimnej porcelany w postaci silikonu, użyj kremu. Ma to zapewnić, że masa nie przywiera do ścianek silikonu.

Zanim zaczniesz, nie ma potrzeby, aby umieścić na krem do rąk, jak zimna porcelana jest inna przyczepność.

Z tego materiału przydatnego do tworzenia realistycznych kwiatowe, wiele subtelnych szczegółów, paneli ściennych, małe figurki i rzeźby. Niestety, zimny dekoracji porcelany krótkotrwały, gdyż substancja aktywna „strachu” wody i wysokiej wilgotności. Z tego powodu, po postać zamarła, konieczne jest, aby farba i lakier.