276 Shares 7481 views

Wznowić szablon do pracy. Dowiedz się, jak napisać CV

Przy ubieganiu się o pracę w agencji rekrutacyjnych wielu firm dzisiaj potrzeba, aby wznowić. Jest to mały profil, zawiera podstawowe informacje dotyczące wnioskodawcy. szablon Resume zawiera dane kontaktowe, informacje o edukacji, zatrudnienia kandydata na danym stanowisku.


Z informacji przedstawionych przez wnioskodawcę do pracodawcy, powinny być jak najbardziej kompletne. Wznowić szablon do pracy w różnych firmach to zawiera te same elementy. Ale w niektórych miejscach wielka wagę przywiązuje się do życia i muszą gdzieś do pracowników określonej płci. Takie wąskie wymagania często stosuje się wobec pracowników bez konkretnych umiejętności: ładowarek, chemicznych, pakerów, sortowniki i innych rzeczy. Organizacja szacunku, tym więcej szczegółów na temat siebie będzie musiał wskazać wnioskodawcy.

Jak stworzyć CV: szablon. dane osobowe

Napełnianie szablon CV powinno rozpocząć pisanie pogrubioną nazwisko, imię i przydomkiem. Tak więc pracodawca będzie łatwiej znaleźć profil kandydata w stosie innych. Następnie należy określić datę urodzenia, adres zamieszkania – miasto (pełny adres zgłosić nie jest konieczne, aby określić miasto tyle, by poprowadzić pracodawcy), numer telefonu, adres e-mail. Wiele firm należy umieścić w obrazie podsumowania wnioskodawcy. Jego wielkość – nie więcej niż 3 x 4 cm, powinny być wprowadzane do standardowe surowe jak w paszporcie .. Nie jest tajemnicą, że w każdym przypadku, w tym w pracy, ważne jest, aby cieszyć. Więc trzeba wybrać najbardziej udane zdjęcie. Jednakże, istnieje przekonanie, że szablon CV ze zdjęciem form dla pracodawcy uprzedzeń wobec przyszłego pracownika. Dlatego niektóre firmy nie wymagają fotografie.

formacja

Tutaj musisz podać nazwę instytucji, wydziałów i specjalności, który został przyjęty przez wnioskodawcę. Jeśli kilka uniwersytetów, lub ukończył kolegium i uczelni, jest pierwszą w szablonie CV pasuje ostatnie miejsce studiów. Pisać latach treningu, na przykład – 19 __- 20__. Świętując dyplom z wyróżnieniem. Konieczne jest, aby napisać o dostępności certyfikatów dalszej edukacji. Młodzi zawodnicy – absolwent o braku miejsc pracy muszą wskazywać swoje postępy w różnych przedmiotów według wynalazku, R & D, wygrywając w konkursach. Dostępne publikacje muszą być określone w odniesieniu do nich.

doświadczenie

A także informacje na temat wykształcenia, miejsce pracy potrzebne do listy w odwrotnej kolejności, czyli pierwszy na liście powinno być ostatnim miejscem pracy. okres zatrudnienia określony w organizacji, na przykład – wrzesień 20__ – 20__ marca, bez określania daty zatrudniania i zwalniania. Wznowić szablon do pracy w tym punkcie zawiera szczegółowy zapis swoich obowiązków w każdej organizacji. Dla tych, którzy pracują przez dłuższy czas, należy podać dane w ciągu ostatnich 10 lat, lub 3-5 miejsc pracy. W tym momencie podsumowanie zawarte informacje na temat rozwoju zawodowego i uzyskania odpowiednich certyfikatów, dyplomów, certyfikatów.

Dodatkowe umiejętności

Tutaj należy napisać swoje umiejętności, które mogą być przydatne w żądanym miejscu pracy. Na przykład, księgowy, można określić, że to nie tylko pewni użytkownik komputera, ale także znawca specjalnego oprogramowania księgowego. Muszę napisać, które z nich. Prawie zawsze i w każdej pracy przydaje jazdy, posiadanie których należy również poinformować o tym pracodawcę. Znajomość języków obcych – kolejny plus wnioskodawcy. Wyjaśnić własności określonym języku obcym powinny być w sekcji Profile.

cechy osobiste

Ten element, który zawiera szablon CV, wydawałoby się, jednym z najłatwiejszych do wypełnienia. Nie zawiera liczby, daty, nie jest konieczne dokumenty uzupełniające. Co jest tak trudno opisać swoją postać? Ale osoby poszukujące pracy powinny pamiętać, że trzeba pisać bardzo uczciwie. Po tym wszystkim, najmniejszy sam okrasa bardzo szybko otworzyć, a następnie można nie tylko uzyskać żądaną pracę, ale także stracić siebie.

Że można napisać w tej części kwestionariusza? Poświęcenie, pracowitość, skrupulatność, trainability. Te cechy są wysoko cenione przez pracodawców. Przydatne w niezawodność, umiejętności komunikacyjne, umiejętność analizy, aby przekazać władzę. Nie powinno się pisać listy cech, tylko dwa lub trzy osobowych cech. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę obowiązki, które muszą wykonać w nowej lokalizacji. Programista, aby lepiej podkreślić ten analityczny umysł, i księgowego – uczciwość i opieki.

Hobby

Ta sekcja profile są również mnóstwo informacji jest nie do przyjęcia. Wystarczające dwa lub trzy punkty. Jak przypuszczam, że podobnie jak pracodawcy? Jest udowodnione, że dobre wrażenie można zrobić zajęć intelektualnych – pasja historia, malarstwo, teatr i muzea. Duża szansa, ze fani sportów zespołowych. W rzeczywistości ten punkt kwestionariusza nie jest mniej ważna niż inni. Wszakże cechy przyszłego pracownika, który nie pojawia się powyżej, można znaleźć tutaj. Hobby robótki charakterystyczne wnioskodawcę jako spokojny, cichy, ale nie pozbawiony wyobraźni natury. A lekcje nurkowania nieodłączne w fizycznie silnym i odważnym człowiekiem.

Resume Pisanie Secrets

Przed napisaniem należy wziąć pod uwagę ogólny styl kwestionariusza. musi spełniać następujące wymagania:

– Short. dane osobowe muszą być wyrażone w sposób zwięzły, bez szczegółowych transkryptów. Należy pamiętać, że średni czas przeglądania CV pracodawcy – 2-3 minut.

– Koncentruje. Pisanie główne punkty dla danej pozycji. Brak zbędnych informacji.

– Uczciwość i alfabetyzacji. Niedopuszczalne jest przesadą lub podanie nieprawdziwych informacji. Po wywiadzie wnioskodawca może zostać poproszony o dostarczenie dokumentów potwierdzających deklarowanej informacji.

– aktywność. szablon Resume nie powinny zawierać czasowniki przeszłym, takie jak „udział”, „rozwijać” i innych. Są one najlepiej zastąpić czasie teraźniejszym – „doskonale wiedzą”, „mieć” i tak dalej.

– Przejrzystość i dokładność.

W ogóle, CV powinno ukazać pozytywne cechy wnioskodawcy i ujemnego maski. Lepiej jest nie starać się wprowadzić w formularzu wszystkie swoje osiągnięcia i pozytywne aspekty. Lepiej jest zrobić kilka podsumowanie dla każdego opisu stanowiska niektórych jej cech. W ogóle, pisanie profili dla pracodawcy – jest to poważne zadanie. Resume pomaga napisać agencja rekrutacyjna, ale nie są ekspertami, którzy są zaangażowani w tej pracy za opłatą.

rejestracja

Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości w liczbie elementów, to najlepiej szukać szablonów CV praca. Przykładowe profile mogą dostarczyć pracodawcy lub agencji rekrutacyjnej. Jednakże istnieją ogólne wymagania dotyczące profili. Wypełniony podsumowanie powinno przyjmować jedną do dwóch wydrukowaną stronę A4. Optymalne czcionki – numer 12. Lepiej jest używać różnych czcionek dla nagłówków i akapitów tekstu ciało. Pod koniec napełniania CV należy sprawdzić pisownię. Test powinien być umieszczony na stronie równomiernie.

Odchylenie od standardowego typu CV jest do zaakceptowania dla kandydatów kreatywnych stanowisk. Ale jeśli wnioskodawca chce pracować księgowy, inżynier, technika, to najlepiej się do powyższych zasad.