337 Shares 4760 views

Firma „The Messenger”: adresy sklepów w Moskwie dzielnicach

Technologie informacyjne wchłania świat. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie w stanie sprostać dzisiaj, którzy nie korzystają z telefonów komórkowych lub nie wiem co jest Internet. Sklepu, który sprzedaje specjalistyczny sprzęt, to jest możliwe, aby zarobić nie jest zły. firma „The Messenger”, jeden z największych w tej dziedzinie jest dzisiaj. Adresy sklepów w Moskwie wie prawie każdy metropolitalny. Dzięki znacznych sum corocznie uzupełniane z budżetu państwa.


Trochę historii

Dzisiaj specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej sprzedaży usług dla operatorów komórkowych i dostawców dostępu do Internetu obejmuje ponad 3000 punktów sprzedaży. Tylko w Moskwie działa 175 dużych sklepów. Codziennie pomoc do firmy „The Messenger” jest rysowany około miliona ludzi. Historia marki rozpoczęła się w 1995 roku. Następnie Maksimom Nogotkovym firma powstała «Maxus», która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej dostawy osobistej technologii audio i standardowych telefonów.

W 2000 roku zarząd był w stanie zawrzeć umowy z największych producentów urządzeń komunikacyjnych oraz sprzętu audio. Należą do nich takie firmy jak "Motorola", "Philips", "Erickson", "Siemens". Dodatkowo zakupiono sieć sklepów zajmujących się sprzedażą telefonów komórkowych. Zaczęło się nie tylko hurtownia, ale sprzedaży detalicznej. Aw 2003 roku został uruchomiony sklep internetowy svyaznoy.ru. W tej formie istnieje on do dziś. Zaczęło aktywny rozwój sieci stacjonarnych sklepach we wszystkich regionach Rosji. Ale najczęściej odwiedzanych pozostawała Spółka „The Messenger” w Moskwie. Adresy sklepów znali zaawansowanego użytkownika mobilnego.

W 2008 roku został uruchomiony program lojalności „The Messenger Club”, który do tej pory pozwala nabyć środki komunikacji po obniżonej cenie. W 2012 roku „The Messenger” zawarł bezpośredniej umowy z Apple. Obecnie tylko w sklepach „The Messenger” można nabyć legalnie produktów amerykańskiej marki.

Że firma oferuje „The Messenger” dzisiaj?

To właśnie ta firma może być słusznie opisany jako lider w zakresie sprzedaży sprzętu łączności na terytorium Federacji Rosyjskiej. W trybie online lub stacjonarnych sklepach można kupić telefony w każdym przedziale cenowym, komputery, laptopy, tablety, e-książki, przenośny sprzęt audio i wideo. Popularna odmiana pomocniczych gadżetów, które znacznie ułatwi istnienie osób prowadzących aktywny tryb życia. Jest to „SmartWatch”, „biuro w kieszeni”, muzyki, gier i gadżetów.

W „The Messenger” sklepach można kupić nie tylko wysokiej jakości sprzęt czy technikę, ale także akcesoriów. Telefony komórkowe i tablety oferuje wysokiej jakości skórzane pokrowce, ładowarki, uchwyty, adaptery i karty, szkło ochronne i wiele więcej. Właściciele wideo jest również warto odwiedzić sklep „The Messenger” w Moskwie. Adres łatwo być w stanie znaleźć w pobliżu stacji metra. Dla posiadaczy sprzętu audio i wideo oferuje doskonałe statywy, obiektywy przypadki. Prezentowane akcesoria zarówno dla profesjonalistów i dla amatorów. Sztuki

W sklepach są regularnie rozmieszczone sprzedaży. Ponadto znacznie zmniejszone koszty wyposażenia można kupić z małym defektem. Na przykład, tabletka lub smartphone małą podstaw otrzymanego podczas transportu do hurtowni, wyniesie 40-50% mniej.

Firma ceni swoich lojalnych klientów. Dlatego istnieje specjalny program lojalnościowy, który pozwala na znaczne oszczędności.

"The Messenger Club"

Otrzymać kartę lojalności może być ktoś na pierwszy zakup w sklepie „The Messenger”. Co oferuje? Za każdym razem skontaktować kartę będą gromadzić punkty, które mogą być wykorzystywane nie tylko w sklepach „The Messenger” w całym kraju, ale również w sklepach partnerskich. Obecnie firma współpracuje z takich sklepach jak „l”, „dwór”, „Ozon.ru”, a także kawiarni „dom Czekolada do kawy.”

Otrzymać kartę lojalnościową, można również w trybie on-line, zupełnie za darmo. Musimy tylko wypełnić formularz na oficjalnej stronie. Tu można znaleźć aktualne oferty aukcji. Z kartą „The Messenger Club” można również zapisać i usługi. Punkty są zgromadzone mogą być wykorzystywane kupując bilet do jednego z biur podróży lub kupując abonament na basenie.

Jak zacząć oszczędzać już dziś? Wystarczy skontaktować się z firmą, „The Messenger”. Adresy sklepów w Moskwie dzielnicach zostaną przedstawione poniżej.

Centralna jednostka administracyjna

To jest w centralnej części Moskwy skupia największą liczbę sklepów „The Messenger”. Nie daleko od stacji metra „Arbatskaja” działa największy sklep z telefonu komórkowego. Znajduje się pod adresem: ulica Arbat 1. Jest to sklep statystyk jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Moskwie. Tutaj odnosi się nie tylko do mieszkańców stolicy, ale także gości. W sklepie znajduje się 300 metrów od stacji metra. Może on służyć jako punkt odniesienia restauracji „Praga”. Hotel ten usytuowany jest naprzeciwko sklepu „The Messenger”.

„The Messenger” blisko „Pushkinskaya” stacja metro działa inną firmę sklepu. Znajduje się przy ulicy Tverskaya, budynek 17. Aby osiągnąć cel, można również na stacji metra „Tverskaya”. Po wyjściu skręcić w prawo. Sklep działa przez całą dobę, bez przerw i weekendy.

Gdzie indziej w środkowej części można znaleźć „Messenger”? sklep komórka w Moskwie? Lokalne urzędy są najczęściej znaleźć na ruchliwych ulicach. To działa sklep w pobliżu stacji „Park Kultury” metra. Po wyjściu z przejścia podziemnego skręcić w lewo i iść 300 metrów. Landmark sklep może służyć jako „Letual”. reprezentacja adres – Zubovsky Boulevard, budynek 35. sklep jest otwarty siedem dni w tygodniu i łamie się codziennie od 9:00 do 22:00. Można również odebrać zamówienie, wystawione w sklepie internetowym. Jeśli to konieczne, pracownicy mogą konfigurować i zakup maszyn dopłatą zainstaluje wszystkie potrzebne programy.

jest sklep „The Messenger” w pobliżu stacji „Metro” marksista „przy ul Taganskaya, house 1. benchmarku jest centrum handlowe” Zvezdochka „w centralnej części stolicy. Sklep działa bezpośrednio w pobliżu przejścia dla pieszych. Dostać się do biura codziennie od 9:00 do 22:00. W weekendy, sklep zaczyna się od godziny 10:00. Sklep zainstalowany bankomat partnera bankowego, a także terminal, który może być wypłacona dla zamówień złożonych w Internecie.

Zachodniej powiatu

W pobliżu dworca kolejowego w Kijowie działa kilka biur firmy, „The Messenger”. Adresy sklepów w Moskwie wie co drugi użytkownik. Po tym wszystkim, trzeba umilić długie godziny pociągów czekających. A niektórzy specjalnie przyjechać do stolicy, aby zakupić sprzęt wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nie daleko od stacji metra „Kijewskaja” działa centrum handlowego „europejski”. sklep „The Messenger” znajduje się na czwartym wejściu. Dokładny adres – stacja kolejowa placu Kijów, 2. Oświadczenie jest otwarta codziennie od 10:00 do 22:00. Innym małe biuro istnieje na czwartym piętrze centrum handlowego. Kupić telefon komórkowy może być bezpośrednio obok windy.

Pomiędzy dwoma stacjami metra „Kuncewskaja” i „Słowiańska Boulevard” to kolejny sklep „The Messenger”. Od stacji metra „Kuncewskaja” trzeba iść 100 metrów do skrzyżowania Mozhaisk autostrady i Kutuzovsky Prospekt. Reprezentacja czynna jest codziennie od 9:00 do 21:00. W sklepie można płacić za zamówienia złożone w internecie za pośrednictwem terminala i je odebrać. Ponadto, istnieje ogromny asortyment przenośnych elektroniki, nowych modeli smartfonów i tabletów. Przez kasjera sklepu może spłacić kredyt wcześniej urządzone.

Gdzie indziej w dzielnicy zachodniej, można znaleźć firmę „The Messenger”? sklep komórka w Moskwie działa na Alpine Village Street, blok 3, budynek 1. Oświadczenie znajduje się w centrum handlowym „Festival”. Na parterze znajduje się ogromny wybór smartfonów, Sprzęt audio i wideo. Sklep od 10:00 do 22:00.

Wschodniej powiatu

Gdzie indziej można znaleźć sklep „The Messenger” w Moskwie? przez stacje metra wymienione na oficjalnej stronie firmy. Każdy może łatwo znaleźć reprezentację w najbliższym otoczeniu. Nie daleko od „Highway Miłośników” stacja metra prowadzi dużą reprezentację spółki. Uważają, że każdy będzie mógł bez żadnych problemów. Dokładny adres – Prospect Budionny, dom 53, pawilon A8. Z podziemia do sklepu można dojechać w ciągu 30 10 minut. Reprezentacja jest otwarta codziennie od 10:00 do 21:00. Tutaj można zamówić dowolny model sprzętu elektronicznego za pomocą katalogu, lub zakupić swój ulubiony model dostępności.

Co zaprezentował „The Messenger” magazynu w Moskwie adresów? „Wychino” – stacja metra z dużym przepływem osób. To ze względu na położenie w bezpośrednim sąsiedztwie kasach kolejowych. To nie przypadek, w pobliżu stacji znajduje się także przedstawiciel firmy. Są tam sklepy przy ulicy Hlobystova, 9. Oświadczenie znajduje się w pobliżu dworca autobusowego. Większość kupujących – ludzi, którzy przybyli z innych regionów Rosji. Każdy model sprzętu elektronicznego można zamówić przez internet i zabrać go w biurze.

W pobliżu stacji metra „Semenovskaya” działa innego telefonu Shop „The Messenger” w Moskwie. Skontaktować się z tą reprezentację bez żadnych problemów może być podana na oficjalnej stronie firmy. Sklep znajduje się przy placu Semenovskaya 1, w centrum handlowym o tej samej nazwie. Podobnie jak w innych misjach, gdzie można odebrać zamówiony towar za pośrednictwem Internetu, należy zwrócić pożyczkę za dodatkową opłatą, aby skonfigurować niezbędne oprogramowanie na tablecie lub smartfonie. Tutaj można wybrać dostawcę i zawrzeć umowę na połączenie z Internetem.

Northern District administracyjne

Jednym z najczęściej odwiedzanych w Moskwie jest stacja metra „Rzeka Station”. Tutaj, od kilku lat działa na kompleks handlowo-rozrywkowy o tej samej nazwie. W budynku działa również sklep „The Messenger” w Moskwie. Tryb pracy jest taka sama, jak w wielu innych misjach – od 10:00 do 22:00. Sklep ma własny katalog elektroniczny, a także terminal do zamawiania odpowiedni model w Internecie. Oznacza to, że jeśli chcesz, smartphone lub tablet nie był dostępny, można go zakupić na życzenie. Towar zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Istnieje wiele reprezentacje „The Messenger” w Moskwie. Adresy w pobliżu stacji metra są najczęściej odwiedzanym. To nie przypadek, w pobliżu stacji „Timiryazevskaya” działa tylko dwie kabiny. Duży sklep działa na ulicy, dom Yablochkov 21. salon działa na pierwszym piętrze centrum handlowego „Timiryazevskiy” codziennie od 10:00 do 21:00. Tutaj jest ogromna gama przenośnych elektroniki, można kupić osobistych akcesoriów komputerowych gadżetów.

Nie daleko od stacji metra „Timiryazevskaya” uruchamia kolejny magazyn „The Messenger” w Moskwie. Adres Telefon najbliższy przedstawiciel zawsze można znaleźć na stronie internetowej firmy lub w podręczniku. Duży salon znajduje się przy ulicy Dmitrovskoe, dom 13-A. Dowiedzieć się ciekawych informacji infolinię 8 (800) można pod numerem 700 43 43. Centrum pracuje w centrum handlowym „Metro-Market” codziennie od 10:00 do 22:00. Gdzie można odebrać swoje zamówienie, wykonywane przez Internet, do wypłacenia kredytu, skonfigurować wszystkie niezbędne programy.

Północno-wschodniej dzielnicy administracyjne

Co tam jeszcze jest „The Messenger” magazyn w adresach Moskwie? „Miedwiedkowo” metro jest uważana za jedną z najbardziej aktywnych stacji kapitałowych. Dlatego też, w bezpośrednim sąsiedztwie jest również reprezentacja sieci detalicznej. Wszystko, co musisz zrobić – przy wyjściu z przejścia, skręcić w prawo i iść 100 metrów wzdłuż Broad Street. Sklep czynny jest codziennie od 9:00 do 21:00. Tutaj można kupić tablet, smartphone, wysokiej jakości wideo i audio, specjalistyczne akcesoria.

Często na billboardach przedstawił adresów przedstawiciela „The Messenger” w Moskwie. sklepy Kontakt może być określony, a przy wyjściu z metra. szyldy reklamowe można zauważyć, jeśli opuścić stację „Dmitrov” Metro i skręcić w lewo. Sklep znajduje się przy ulicy Butyrskaya, 95. jako przewodnik może służyć jako instytucji finansowej, „Alfa Bank” lub kawiarni „Coffee-house”. Shop „The Messenger” na podany adres jest otwarta codziennie od 9:00 do 22:00. Reprezentacja może zamówienia online, należy zwrócić pożyczkę, do zapoznania się z modeli zaprezentowanych w katalogu elektronicznego.

Inną ważną funkcje reprezentacyjne w centrum handlowym „Złote Babylon”, znajduje się na Prospect Mira, 21, blisko do stacji „Ogród Botaniczny” metra. Przewodnik może również służyć jako magazyn „Kostroma”. W reprezentacji każdego można znaleźć w katalogu elektronicznym odebrać swoje zamówienie, zakup modelu elektronicznej dostępne. Salon słynie z wystarczająco szerokim zakresie. Pracuje codziennie od 10:00 do 22:00.

Północno-Zachodni Okręg administracyjny

Jednym z najbardziej popularnych jest dziś sieć sprzedaży firmy „The Messenger”. Adresy sklepów w Moskwie wie prawie każdy mieszkaniec stolicy. W powiecie północno-zachodniej jest bardzo popularny sklep, który znajduje się w pobliżu stacji metra „Schukinskaya”. Dokładny adres – ulica Schukinskaya dom 42 biura znajdują się na pierwszym piętrze centrum handlowego „Pike”, która jest otwarta codziennie od 10:00 do 22:00. Tutaj, podobnie jak w innej firmie salonach można zorganizować zamówienie on-line, należy zwrócić pożyczkę, aby kupić elektronikę. Zakres ten jest regularnie aktualizowany.

Nie daleko od „Tuszynskaja” stacja metro działa kolejny magazyn „The Messenger” w Moskwie. Adresy w pobliżu stacji metra są zwykle najczęściej odwiedzanych. Biura firmy znajduje się pomiędzy dwoma zjazdami z metra. Sklep codziennie od 8:00 do 22:00. Można spłatę odsetek od kredytu, zbieranie zamówień złożonych w Internecie, przeglądać katalog elektroniczny. Jest to dość szeroka gama produktów.

Nie daleko od stacji metra „Tuszynskaja” działa „Holiday” centrum handlowego. Na parterze jest również przedstawienie „The Messenger”. Sklep jest otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00.

Południowo-Wschodniej powiecie

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej można łatwo znaleźć sklepy „Posłaniec” w Moskwie. obszaru jak wymienione w specjalnej sekcji. Duże biuro znajduje się w pobliżu stacji metra „Aviamotor”. Wszystko, co musisz zrobić – jest przejść przez szklane drzwi na prawo i iść około 100 metrów do restauracji fast-food «» KFC. Przewodnik może również służyć rynku Lefortovo. W sklepie znajduje się bezpośrednio po straganach. Pracuje codziennie od 9:00 do 21:00. Gdzie można odebrać zamówień złożonych w Internecie, należy zwrócić pożyczkę, w celu zbadania katalogu online. Asortyment jest na tyle obszerna.

Innym biuro znajduje się w pobliżu stacji metra „Roman”. Szybciej będzie mógł dostać się do sklepu, jeśli po wyjściu z metra usiąść na minibus numer 762 i iść do centrum handlowego „City”. W przypadku braku zatorów drogowych zajmie nie więcej niż pięć minut. Przedstawienie „The Messenger” znajduje się naprzeciwko kasie, „Auchan”, a sklep jest otwarty codziennie od 10:00 do 22:00. Podobnie jak w innych sklepach, gdzie można uzyskać kredyt dla towarów, do zapłaty minimalnej wpłaty na umowę na studia katalogu online, pick zakupu dokonanego w Internecie.

Gdzie indziej mają sklep „The Messenger” w Moskwie? Adresy w pobliżu stacji metra są najczęściej odwiedzanym. Nie daleko od stacji „Lublin” południowo-wschodnia dzielnica administracyjna ma kilka misji. Pierwszy sklep znajduje się zaledwie 60 metrów od wyjścia z metra. Trzeba iść po prawej stronie, po przeniesieniu z centrum. Reprezentacja czynna jest codziennie od 9:00 do 22:00.

Nie daleko od centrum handlowego operacyjnego metro „Passage Lublina”. Reprezentacja „The Messenger” znajduje się tuż przy wejściu do centrum handlowego. Sklep czynny jest codziennie od 9:00 do 22:00. Tutaj można zbadać katalogu online, do zapłaty odsetek od pożyczki, wybrać produkt. Ale tutaj jest zakup pick wykonana przez Internet, niestety, nie mogę.

Southwest powiecie

W prawie każdym mieście znajduje się sklep „The Messenger” w Moskwie. Adresy w pobliżu stacji metra „Leninsky Prospect” znany wielu, którzy mieszkają w powiecie południowo-zachodniej. Na Vavilov Street, budynek 2, działa centrum handlowe "Gagarin". Reprezentacja „The Messenger” znajduje się na parterze, naprzeciwko kas sklepu „Auchan”. Reprezentacja „The Messenger” działa tak samo dobrze jak w centrum handlowym, w godzinach od 9:00 do 22:00. Gdzie można uzyskać kredyt, odebrać zamówienia online, kupić smartfon lub tablet dostępny w magazynie.

Inna reprezentacja można znaleźć na stronie: Leninsky Prospekt, 60. Sklep znajduje się w pobliżu „Akademickiej” stacja metra. Od przystanku trzeba iść około 15 minut. I tylko dwóch minut można dostać się do sklepu z komunikacją miejską. Salon znajduje się w osobnym pawilonie i jest otwarta codziennie od 9:00 do 22:00. W weekendy biuro jest otwarte tylko do godziny 20:00. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów. Ten film i sprzęt audio w różnych kategoriach cenowych, smartfony, tablety, akcesoria do przenośnych elektroniki. Istnieje możliwość zakupu towarów na kredyt.

„The Messenger” blisko „związkowej” stacja metra znajduje się zaledwie trzy reprezentatywne firm. Jeden z nich znajduje się przy ulicy Profsoyuznaya, dom 129-A. Może też dojść i od stacji „Teply Stanem” metra. Sklep działa na pierwszym piętrze centrum handlowego „Plaza” Książę jest w samym środku pokoju. Czynne codziennie od 10:00 do 22:00.

W domu №56 na Union Street uruchamia kolejny sklep "The Messenger". W pobliżu stacji metra „Novye Cheryomushki” prowadzi do centrum handlowego o tej samej nazwie. Sklep znajduje się w hali 1-A. Działa biura codziennie od 9:00 do 21:00. Gdzie można uzyskać kredyt, podnieś zamówień złożonych w Internecie, bada katalogu online, wybierz model dostępności.