248 Shares 8426 views

Fishcakes szczupaki – szybki i łatwy przepis

ciastka rybne z szczupaki jak nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Po tym wszystkim, to danie jest inny delikatny smak i aromat specjalny. Ponadto, nie ma potrzeby na długi czas, aby stać przy kuchence, ponieważ jest w pełni pieczony na pół godziny, aby przygotować tę rybę.


Fishcakes szczupaki: niezbędne składniki

 • Filet Pike – funt;
 • cebula – duża głowa;
 • Marchew – jedna mała rzecz;
 • Ser (po rosyjsku) – 100 g;
 • egg – dwie sztuki;
 • zmiękczona masło – dwie duże łyżki;
 • mąka pszenna – dwie duże łyżki;
 • panierka – pięć łyżki;
 • olej słonecznikowy – smażenia klopsiki;
 • sól i pieprz – smak;
 • zieleni – do dekoracji i dodać do hamburgerów.

Fishcakes szczupaki: proces gotowania mięsa mielonego

Aby uzyskać smaczne i soczyste hamburgery, trzeba dokładnie umyć szczupaki, wyciąć wszystkie płetwy, ogon i głowę, i usunąć wnętrzności i skórę. Dodatkowo, do przygotowania tego dania jest to bardzo ważne, aby usunąć wszystkie kości. Po tym wszystkim, którzy kiedykolwiek tej ryby wie, że jej filet dość kościsty.

W ten sposób, poprzez przygotowanie podstawę klopsiki, można bezpiecznie wykonać obróbkę pozostałych składników. W tym celu muszą zostać oczyszczone warzyw w skórze, a następnie drobno je (marchew pożądane kratki) ścięcie. Następnie filet Pike zmielić w blenderze i umieścić je w oddzielnym pojemniku. Jeżeli po tym, trzeba zauważyć, że farsz jest zbyt cienki, zaleca się, aby przezwyciężyć wiele ryb przez kilka warstw gazę. Ma to zapewnić, że hamburgery nie są przesunięte w czasie pieczenia.

W nawiązaniu do mielonego ryby powinny dodać drobno posiekaną cebulę, marchew puree miękkiego masła, bita za jaja blender, mąki, soli, ziół (opcjonalnie) oraz pieprzem. Otrzymaną masę mieszanki potrzebna jest całkowicie ręcznie.

Przygotowanie farszu na klopsiki, można od razu rozpocząć swoją formację.

Fishcakes szczupaki: proces formowania

Jak wiadomo, szczupak filet nie mają dużo tłuszczu, więc po upieczeniu nie kurczy. Fakt ten powinien być brany pod uwagę przy tworzeniu pasztecików.

Tak więc należy wziąć w dłoń trochę mielone i uformowanego go do kuli o średnicy pięciu centymetrów. Ponadto, wymagane jest spłaszczyć trochę, o koło w dwóch cm grubości. Łowić szczupaki kotlety nabytych nietypowy smak w swoim sercu powinien trzymać kawałek sera. Podczas pieczenia nadzienie topi się, a potrawa będzie bardziej delikatna i oryginalna.

Kotlety rybne filet szczupaki: proces pieczenia

Przed podsmażyć mielone mięso ryb w patelni, miska z odrobiną oleju słonecznikowego muszą być ciepłe. Następnie każdy kotlet powinien być po obu stronach kąpieli w misce krakersów, a następnie wysłany do pieczenia.

pomocnych wskazówek

Przygotuj danie musi być gotowana nie mniej niż pół godziny. Aby kotlety okazało chrupiące i chrupiące, a gotowanie nie jest zalecana do pokrycia ich pokrywy.