135 Shares 3313 views

Aktorka Valentina Titova: biografia, życie osobiste, dzieci, filmy

Aktorka Valentina Titova biografia, która jest związana z nazwiskami takimi znanymi postaciami kina radzieckiego, jak Władimir Basow i Georgij Rerberg, urodził się w dniu zimowego 6 lutego 1942 r. Miejsce urodzenia – Moskwa miasta Kaliningrad (teraz Korolev). Dwa lata później, ewakuacja, a rodzina przeniosła się do Titow Swierdłowsku (obecnie Jekaterynburg).


W szkole, jest aktywnie zaangażowany w inicjatywę. Służy Youth Theatre i jest zaangażowana w różnych grupach twórczych Pałacu Kultury. Z biegiem czasu, młodzieńczy entuzjazm dla teatru doprowadziły do wyboru zawodu.

młodzież

Po ukończeniu szkoły średniej, przyszła aktorka Valentina Titova, biografia, która zawiera dużą ilość prac w teatrze i filmie, przychodzi na studia w szkole teatralnej w Swierdłowsku. Ale los wziął kolejny zakręt i celowy Valentine po przeanalizowaniu dwóch kursów bierze dokumenty ze szkoły i zamierza podbić północnej stolicy. Poszedłem nie była sama, ale razem z kolegą, który również chciał zostać aktorką. To było w Leningradzie było więcej możliwości wyrażania siebie i osiągnąć wyższy poziom kariery. Ona idzie do studia dramatu w Teatrze Dramatycznym Gorkiego, który pomyślnie ukończył w 1964 roku. W tym czasie, studio prowadzone przez Georgija Tovstonogov, który zawsze był rygorystyczny w stosunku do uczniów. Dyscyplina w swojej grupie była doskonała. Wszyscy wiedzieli, że zabrania studentów do działania w filmach, a niewielu odważy się iść przeciwko znanego nauczyciela.

Uciec do Moskwy

Ale aktorka Valentina Titova, biografia, która wykazuje silną wolę i determinację, to jednak naruszył zakaz. Kiedy został zaproszony do wypróbowania za rolę w filmie „Garnet Bracelet”, potajemnie udał się do Moskwy na studia „Mosfilm”.

Zły Tovstonogov, dowiedziawszy się o tym, wziął Valentina z głównej roli w jednym z występów

I choć nie wszystkie role są głównym …

Jej role grane były z wyjątkowej intuicji, to do sięgnięcia głęboko w naturę każdego z jej bohaterki, za każdym razem przechodzi pełną emocji. Pomimo faktu, że wśród Titova prace nie są zbyt wiele głównych ról, ona Valentina Antipovna powiedział wiele razy, że był dumny, że była w stanie odgrywać dużą liczbę ról drugoplanowych. Według niej, części bitowe pozwalają artyście wykazać całą gamę swoich działających możliwości, aby pokazać się na różne sposoby.

Została zaproszona na jego obrazach takich sławnych reżyserów, jak Stanislav Rostockiy, Mihail Shveytser, Leo Kulidzhanov, Gieorgij Danelija Igor Talankin, Jurij Jegorow. Ale przede wszystkim, że został zastrzelony przez Władimira Basov, który był jej pierwszym mężem. Ich znajomość kręcił film „Blizzard”, gdzie Titova Valentina Antipovna zagrała Maszy.

Filmografia

Najsłynniejsze role: „Blizzard” (1965), „Dni turbin” (1976), „Zbrodnia nie zostanie rozwiązany” (1994) i wielu innych. Należy zauważyć, udział w filmie Evgeniya Matveeva „Miłości po rosyjsku” w dramacie Aleksandra Hvana „umieranie jest proste,” show Helen Paradise „Another Life” oraz komedia Martiros Fanosyana „Unexpected Joy”.

Od 1970 do 1992 roku, Titova Valentina Antipovna świeciły na scenie teatru studio filmowym aktora w Moskwie. Ona na scenie wciela dużo jasnych obrazów.

Życie osobiste: małżeństwo z Władimirem Basov

Życie osobiste aktorka Valentina Titova bezpośrednio związane z jej pracą. Pierwsza miłość była młoda Valentina aktor Wiaczesław Shalevich. Poznali się w Swierdłowsku, kiedy przyszedł do swego rodzinnego miasta, aby odwiedzić matkę. I Wiaczesław w tym samym czasie był w Swierdłowsku w trasie z Teatru Wachtangowa. Ich relacje rozwijają się bardzo szybko, pomimo faktu, że Wiaczesław był żonaty. Uczucia do Shalevich były tak silne, że Valentine chce przenieść do dowolnego moskiewskim teatrze, aby być bliżej ukochanego. Może osobista relacja stała się jednym z powodów, że tak niespodziewanie spadły Titov w Moskwie, aby wypróbować w filmie „Garnet Bracelet”.

W stolicy, tam jest jego znajomość z Władimirem Basov, który niespodziewanie zaprasza ją do wiodącej roli Maszy w filmie „Blizzard”. Bas był znacznie starsze Titova (18 lata). Pomimo faktu, że stosunki z Shalevich to było ponad rok, a on nigdy nie rozwiódł, Valentine nie z miłości. Jednak zacząłem zdawać sobie sprawę, że jego żona nie zamierza rzucić. Dlatego Titow zaczął akceptować zalotów namową reżysera, który po pierwszym spotkaniu z młodą aktorką powiedział, że konieczne jest, aby ją poślubić. I rzeczywiście, zostali mężem i żoną. Dziennik małżeństwo miało miejsce po tym jak urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Aleksandra. A sześć lat później urodziła się córka Valentina Antipovna Elizabeth.

Życie osobiste aktorka Valentina Titova w małżeństwie z Władimirem Basov nie było łatwe. Był rzadko w domu, ciągle znikają w pracy. Na opiekę nad dziećmi po prostu nie miał ani siły, ani czasu. Wszystkie jego myśli były zajęte w działaniach twórczych, a rodzina gdyż cofnął się w tło. W domu często miał gości: wielu przyjaciół i kolegów Basov. Często pozostawały niemal do rana niż dostarczona już zmęczony młoda matka, na którego barki nie tylko dbanie o dzieci, ale także cała gospodarka, wiele kłopotów. To był jego genialnego męża i żony, a sekretarz i psychologa, a gospodyni …

Kryzys w ich związku przyszedł, gdy obraz wyszedł z Basov Titova udziałem „Dni turbin.” Film został źle odebrany przez przedstawicieli partii, która stała się poważna trauma psychologiczna dla uparty Basov. Zaczął znowu pić, chociaż od tamtej pory się nie ożenił, nie dotykać alkoholu. Praca nie idzie dobrze.

Valentina Titow i Gieorgij Rerberg

Prawdopodobnie ze względu na brak zainteresowania ze strony męża i alkohol problemów, ich małżeństwo jest nadal złamał. Inicjatorem rozstania był zmęczony licznych kłótni Valentine. Żyjąc razem 14 lat, Titow i Basov rozwiedli. Dla Valentina Antipovny był prawdziwy szok, że przez sąd dzieci musiały zostać z ojcem.

Drugi raz Titova żeni operator i scenarzysta Georgieya Rerberg, co było całkowitym przeciwieństwem pierwszego męża. George otoczyła ją z miłością i troską. Dzięki niemu aktorka Valentina Titova, biografia, która nie zawsze była wypełniona tylko pozytywne momenty, udało się przetrwać jeden z najtrudniejszych okresów jego życia. Wtedy, w pierwszych latach małżeństwa, musiała ciągle iść w Piotra, gdzie córka studiuje w Szkole Baletowej w Swierdłowsku, aby pomóc rodzicom. Żyli razem przez 21 lat, aż do swojej śmierci. To był najszczęśliwszy okres w jej życiu, była uznawana za Valentine. Georgij Iwanowicz Rerberg zmarł w 1999 roku. Wdowa i nadal mieszka w mieszkaniu Rerberg. Mimo zaawansowanego wieku, wciąż wygląda dobrze i zachwyca wszystkich swoim szlachetnym wyglądzie.

Dzieci Valentina Titova

Syna i córkę, a także ich sławni rodzice poświęcili swoje życie pracy. Alexander, podobnie jak jego ojciec, Vladimir Basov odbyło jako reżyser i scenarzysta. Ale Elizabeth została tancerką. Moskwa syn żyje, ale córka mieszka w Grecji, gdzie została żona kompozytora, i urodziła córkę Ariadne.

Babcia często odwiedza wnuczkę i pobytu w Grecji. Również Valentina Titova mieć wnuka przez jego syna Aleksandra.