334 Shares 4183 views

Smartphone "Lenovo A606": opis, opis

Niewątpliwie jednostka budżetowa – jest to jeden „Lenovo” spółka z najmocniejszych stron. Firma wie, jak sprawić, że telefon jest nie tylko tańsze, ale również wydajne. Te cechy można znaleźć w modelu A606.


projekt

Etniczność „Lenovo A606” dość powszechne i zagubiony wśród braci. Szczególna uwaga do projektu budżetu producent nie płaci, ale ogólnie nie jest frustrujące. ostrości firmy idzie do wykonania i wygląd idzie w zapomnienie.

Smartfon jest wykonana z tworzywa sztucznego, i całkiem dobrej jakości. Chociaż taniego materiału, urządzenie posiada powłokę olejo-. Właściciel nie będzie musiał martwić się o odciski palców i zabrudzenia na gadżecie.

dane wejściowe zajęli standardowych lokalizacjach. devaysa przedni zlokalizowane wyświetlacz, głośnik, czujniki, logo, przyciski dotykowe i frontalka naturalnie logo. Dolny koniec jest osłonięta przez mikrofon, a górna – 3,5 jack oraz złącze USB. Tylna strona znak nabył firmę, główny aparat, głośnik i lampy błyskowej.

Faktycznie, zmiana nie stało, to nawet lepiej. Każdy szczegół zajmuje najbardziej optymalne miejsce. Trochę zdezorientowany przycisku głośności oraz włączenia które są bardzo blisko, ale praca nie jest naruszona.

Poza tym przeciętny wygląd różnych kolorach są również rozczarowująca. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp tylko czarno-białe wersje urządzenia. Więcej kolorów znacznie osłabi konstrukcję szarości.

pokaz

Duży wyświetlacz „Lenovo A606” realizowany jest całkiem zła. Pomimo pełnych pięciu cali po przekątnej, wrażenia nie sumują się najlepiej. Powodem tego była niższa rozdzielczość, mianowicie 854 do 480, że na tak małym rozmiarze. Wyświetlacz pikseli widoczne, faktycznie, nie jest zaskakujące w 196 ppi.

To wygładza ostre krawędzie trochę IPS-matrycy. Technologia oprócz poprawy jakości dodanego urządzenia i kąta patrzenia. Teraz obraz nie jest zniekształcony, a zachowanie słońcu znacznie lepiej.

Innym nieprzyjemnym czujnik chwila będzie działać tylko z dwoma elementami. Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość wsparcia sektora publicznego, jak dużo jak 5 punktów jednocześnie, opcja ta wygląda rozczarowujące.

Część sprzętu

Wyposażony telefon „A606 Lenovo” mocny „wypełnienie”. Procesor zainstalowany MTK dostarczył nie tylko na wydajność urządzenia, ale będzie znacznie obniżyć koszty. Smartfon ma aż cztery rdzenie każdy z 1,3 GHz. Wśród konkurentów telefon jednoznacznie odróżnić od jego pojemności.

Oszczędności procesor spowoduje zwiększenie ilości pamięci RAM. Urządzenie nabył cały gigabajt pamięci.

Urządzenie zasilane jest ze zwykłymi wideo akcelerator Mali-400 MP. To wystarczy dla wszystkich smartfonów potrzeb.

Najgorsza sytuacja z wbudowanej pamięci. Smartfon ma tylko 8 GB i jest dostępna dla użytkownika będzie tylko 4,7 GB. Znaczna część pamięci „Android” i jego wbudowane aplikacje. To rozjaśnia stanowisko tylko możliwość zainstalowania karty pamięci flash o pojemności do 32 GB.

kamera

Dostarczone „Lenovo A606” ulubione osiem megapikseli. Prawie wszystkie z serii A jest podobna do kamery, a co za tym idzie, jakość obrazów. Rozdzielczość 3264 na 2448 pikseli na niedrogi dobry smartphone, ale zdjęcie z przeciętne. Niniejsze urządzenie i cienkie regulacji automatycznej regulacji ostrości. Niestety, wiele oczekiwać od zdjęciach „Lenovo A606” Nie warto.

Smartfon jest w stanie nagrywać wideo z HD. Powstały wideo o rozdzielczości 1280 na 720. kilku pracowników państwowych mogła się pochwalić taką funkcję.

Urządzenie obzavolsya frontalki dwóch milionów pikseli. Oczywiście dla pełnego autoportretu, który nie jest mało, a dla wideo – dużo. Producent może łatwo ustalić normalne oko 0,3 i poprawy innych parametrów.

system

Uruchomiony gadżet na „Android” nie jest najnowsza wersja – 4.4. Jednak konieczne jest, aby oddać hołd: system działa prawidłowo i rozbrykany. Interfejs działa bez zahamowań i błędów.

Przez producenta powłoki zainstalowanego systemu. Już zaznajomieni Vibe UI pochodzi z zainstalowanych programów. Niektóre z nich są przydatne, inne będą spędzać czas martwy ciężar. Jak w jego poprzednik, usunąć wiele zastosowań bez uprawnień Ruth niemożliwych.

Jeśli to konieczne, nowy firmware „Lenovo A606” dostępny jest do montażu przez FOTA. Trudności w instalacji bezprzewodowych powinno powstać. Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie aktualizacji custom firmware.

Opcje

Wraz z urządzeniem użytkownik otrzyma zasilacz, zestaw słuchawkowy, kabel USB, akumulator, instrukcje oraz folię ochronną. W niektórych przypadkach, pakiet zawiera osłonę dla „Lenovo A606”. Będzie to miły dodatek, w stanie chronić przed uszkodzeniem gadżet.

powiązanie

Ciekawym elementem w A606 była obecność LTE. Niewielka liczba pojazdów klasy średniej oferuje pracę w 4G, ale jest ogólnie bardzo dla pracowników państwowych.

Poza nową technologią smartphone i działa w bardziej znanych sieciach 2G i 3G.

cena

Na jego koszt wydajność devaysa dość demokratyczna. Zostań właściciel urządzenia może być zaledwie 6000 rubli. Oczywiście, niektóre modele mają niższe koszty, ale nie ma LTE i wysoka wydajność.

pozytywne opinie

Część sprzętu – jest najsilniejszą stroną „Lenovo A606”. Przegląd cech „wypełnienia” pozwala zrobić wrażenie na jej wydajność. A606 ustawiony w sprzęcie poza zwykłe dla ograniczeń budżetowych.

Miłym zaskoczeniem dla użytkownika będzie dostępność 4G. Prawdopodobnie sieć nie jest przydatna, ale akcji nie ciągnąć kieszeni.

Znamienny jest również udane wdrożenie systemu. Wszystkie drobne usterki, które występują w prekursorów, poprawione i wyrafinowane. Nawet kwestia aktualizowania się znika.

Jednym z najbardziej istotnych powodów, aby wybrać ten A606 jest jej koszt. Nawet według standardów low-end cena więcej niż dopuszczalne.

negatywne opinie

Pierwszy ekran przyciąga wzrok. Duża przekątna uszkodzony niskiej rozdzielczości, a nawet matryca IPS nie poprawi.

Niemożliwe jest pochwały i projektowania honoru. Oczywiście, z tanim gadżetem czekać niesamowity wygląd nie jest konieczne, ale różnorodność kolorów nie zaszkodzi.

wynik

W modelu A606 jest wyraźnie przejawia się brakiem „Lenovo”. Poprawa jedną cechę, firma obniża drugiego. Na przykład, poprzez zapisanie się na wyświetlaczu powstał upgrade „farsz”. Ogólne wrażenie urządzenia jest ładne, ale małe nieścisłości smucić.