816 Shares 4511 views

Specyfikacja Renault Duster – rozjazd rodzina

Prezentacja nowego crossovera samochodu Renault Duster odbyła się w grudniu 2009 roku na Geneva Motor Show. Wcześniej, podobne zmiany w koncernie „Renault” nie było. Maszyna teren ma jednak szereg charakterystycznych cech samochodu rodzinnego. Dlatego parametry techniczne Renault Duster, połączone z tych funkcji umożliwiają nowy wóz pewnie zajmują niszę w sektorze uniwersalnych modeli klasy średniej. Jest to dość rozsądne ceny przyczyniły się do tego. Jego rolę odgrywa także zalet konstrukcyjnych rozjazdu i wytrzymałej obudowie , w połączeniu z doskonałą zwrotność.

funkcje

Specyfikacja Renault Duster dość wysokie, ponieważ samochód jest oparta na popularnej Renault Logan. System -wheel napęd zwrotnicy został opracowany w japońskiej firmy Nissan, a przede wszystkim z powodu tego urządzenia ma imponującą zwrotność. Kompaktowy samochód znajduje się przestronny salon z wygodną wysoki poziom ergonomii. Siedzenia są wygodne, półautomatyczne i wyściółka wykonana z jakości weluru.

Możliwości prędkość pojazdu

Renault Duster zwrotnica nie jest maszyną o dużej prędkości. Jego miejsce dla rodzin określa styl jazdy, wybór granicach drogowych i prędkości. Mimo, że samochód może przejść dość znaczną odległość z prędkością około 120 km / h. Specyfikacja Renault Duster ułatwiają wspierać maksymalne obciążenie, który znajduje się w bagażniku, który pod względem ponad 1500 litrów. Jedynym warunkiem, który musi być spełniony, gdy pojazd porusza się z dużą prędkością – to równomierne rozłożenie obciążenia.

Cechy motoryczne

Elektrownia Renault Duster jest 4-cylindrowy silnik benzynowy pojemność 102 litrów. a. Każda butla jest wyposażona w cztery zawory. Silnik pracuje w trybie ekonomicznym, zużycie paliwa wynosi nie więcej niż 9,5 litra w mieście i 6,4 litra na autostradzie. Instrukcja KP, pięć-speed. Od 2013 roku na zmodyfikowanej wersji samochodu jest ustawiona automatyczna skrzynia biegów wraz z silnikiem benzynowym dwulitrowym. Ale te same podstawowe cechy techniczne Renault Duster pozostała taka sama. Podczas montażu pojazdu stosuje wielowymiarowe podejście do maszyny, silnik wysokoprężny i automatyczna skrzynia biegów może być ustawiony, jeśli to konieczne.

Crossover w Rosji

Renault Duster na rynku rosyjskim, specyfikacje, które są ciągle ulepszane, przychodzi w postaci elementów i podzespołów do dalszego montażu w zakładzie w Moskwie „Avtoframos” – przedsiębiorstwa, powstała w 1998 roku pod auspicjami rządu Moskwie na terytorium JSC „Moskvich”. W 2012 roku fabryka została całkowicie wykupiony Francuzów. Obecnie „Avtoframos” głównie produkuje Renault Duster. Ceny dla samochodów montowanych w Rosji stosunkowo niska, wahają się od 450 000 do 720 000 rubli. Cena sprzedaży Renault Duster standardowej konfiguracji, jeśli w ogóle, wybrany przez klienta, może 600 tysięcy rubli. Od grudnia 2013 roku Renault Duster oferowana jest Rosjanom ulepszoną wersję napędu na wszystkie koła z silnikiem 2,0 litra, automatyczną skrzynią biegów i superkomfortabelnym wnętrza.