616 Shares 7309 views

Indian leczeniu nadciśnienia jodu. Przepisy na zdrowie i długowieczność

Obecnie istnieje wiele różnych leków, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju chorób. Jednak ludzie są coraz częściej do medycyny alternatywnej. Dlatego teraz chciałbym rozważyć znaną indyjską metodę leczenia nadciśnienia jodu.


Specyfika leczenia

Jaka jest specyfika terapii w tym przypadku? Indian leczeniu nadciśnienia jodu, pozwala na stosowanie tylko jednego tylko korzystny środek odzyskiwania. Chodzi o to, że sama w sobie jod nie szkodliwe dla organizmu. A jeśli to jest również wykorzystywane prawidłowo, może poradzić sobie z wieloma problemami i chorobami. Oto tylko metoda na pozbycie się z nich będzie inna.

Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz korzystać z indyjską metodę leczenia nadciśnienia w jod? Jest to z pewnością dwa razy w roku powinny mieć świadomość, że sama procedura powinna być przeprowadzona.

  • Po pierwsze, na wiosnę, a dokładnie – w marcu, od 1 do 10 cyfr. Następnie trzeba będzie zrobić przerwę i kontynuować leczenie z 21 do 30 marca.
  • Po czym następuje drugi etap, które powinny być przeprowadzone na jesieni. Aby to zrobić, należy rozpocząć leczenie od 1 września, po ukończeniu 10. miejsce. Po przerwie, to nadal musi przechodzić kursu – od 21 do 30 dnia miesiąca.

Sposób obróbki

Indian leczeniu nadciśnienia jod jest dość prosta. Lek nie trzeba pić lub jakiś specjalny sposób, aby gotować. Tylko na tyle, aby spowodować jodu do pewnych obszarów ciała z linii specjalnych, na jeden dzień. To powinno być wykonane zgodnie z harmonogramem (wykres), należy przed snem.

Schemat stosując linie

Skutecznie Indian leczenie nadciśnienia tętniczego? Komentarze pokazują, że jeśli robisz wszystko dobrze, to wynik na pewno będzie widoczny. Jeśli zheyavnogo poprawa i nie przychodzi, nie będzie dokładny, a pogorszenie. Metoda ta jest doskonała profilaktyka zaostrzenia choroby. Warto wiedzieć i pamiętać.

Tak, jak stało się jasne, bardzo ważne jest, aby zastosować specjalną linię na organizm człowieka. Aby to zrobić, należy użyć następującego schematu.

Pierwszy dzień leczenia: potrzeba linii okręgu wokół lewej ręki, to na pewno uzależniony.

Drugi dzień leczenia: linia jest zasysane wokół prawej kostki. Należy również wycofać.

Trzeci dzień leczenia: w taki sam sposób jak z lewej strony, otoczone prawica.

Czwarty dzień leczenia I: Koło się zamyka drugi już w lewo, w kostkę.

Piąty dzień leczenia: konieczne jest, aby zamknąć pierścień na jego lewym ramieniu.

Szósty dzień leczenia: błędne koło należy zwrócić pod prawym kolanie.

Siódmy dzień leczenia: potrzeba narysować pierścień na prawym ramieniu.

Ósmy dzień leczenia: błędne koło jest zasysane poniżej lewego kolana.

Dziewiąty dzień: linia ciągła jest zasysane, które nie powinny być ograniczone. Rozciąga się od lewego obojczyka bezpośrednio do prawego uda.

Dziesiąty dzień leczenia: jako nie zamkniętej linii jest rysowane, ale jest już w toku na prawym obojczykiem i rozciąga się na lewym udzie.

Ramach tego samego programu potrzebne do rysowania linii i dla trzech innych kursów leczenia.

Ostrzeżenie!

Trzeba powiedzieć, że często podczas korzystania z indyjską metodę pozbycia nadciśnienia stosować tzw niebieski jod. Oddzielnie, kupić to nie będzie działać. Ale tu zrobić sobie jod z nadciśnieniem, jak to możliwe. Szczególną kolor dostaje lek, jeśli wymieszać ze skrobią.

Tybetańska metoda długowieczność

Istnieją różne przepisy na zdrowie i długowieczność, który jest wykorzystywany przez ludzi w różnych krajach. Tak, jeden z nich okazał się bardzo skuteczny i wydajny. Ta tak zwana technika tybetańskiego, który jest używany od niepamiętnych czasów mnichów, aby utrzymać swoje zdrowie na odpowiednim poziomie. Tak więc, do przygotowania tego cudownego leku trzeba wziąć 100 gramów następujących składników: Helichrysum, rumianek, dziurawiec i brzozy pąki. Wszystko dokładnie zmielony (może być w młynku do kawy) i umieszczone w szklanej, zamkniętej pokrywie słoika. Są to wszystkie składniki i przechowywać. Każdej nocy trzeba przygotować specjalną leku. Aby to zrobić, wlać łyżkę kolekcji pół litra wrzącej wody. Wszystko nalegał jedną trzecią godzinę, przecedzić off. Oczyszczoną ciecz zatem konieczne jest dodanie łyżeczki miodu, wszystkie dokładnie miesza i napój przed snem.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli nie jest to zalecane mieć coś do picia lub jedzenia. Równowagi ciecz rano konieczne jest ogrzewanie w łaźni wodnej, a pozostałość rozpuścić w 1 łyżeczka miód. Wszystko spożywane 30 minut przed posiłkiem. Weź to prosty, ale skuteczny lek jest konieczne, o ile bank jest pusty. Oczywiście powtarzane co pięć lat.

eliksir nieśmiertelności

Uważamy dalsze różne przepisy na zdrowie i długowieczność. Więc pamiętaj, aby porozmawiać o znanym indyjskim eliksiru nieśmiertelności. Nazywa się tak, ponieważ jest to długi czas, aby zachować młodość i doskonałą stanu zdrowia danej osoby. Rano na dnie emaliowanego garnka umieścić około 2 główki czosnku, uprzednio oczyszczone i rozdrobnione. Wszystko wypełnione jednym litrem mleka, stopniowo doprowadza się do wrzenia, a następnie gotowane na bardzo małym ogniu przez około 6-7 minut. Następnie trzeba środki nalegać na 60 minut w ciepłe miejsce. Lek jest gotowy. Teraz musi być podzielone na 4 równe porcje, biorąc je w ciągu dnia przez taką samą ilość czasu. Jeden zabieg trwa pięć dni (co trzy miesiące). Mówi się, że gdy lek ten nie jest bardzo przykre, ponieważ czosnek jest doskonała ostrość jest usuwany poprzez mleko.

Chiński trunek dla długiego życia

Różne kraje mają różne kultury i nietradycyjnych metod leczenia i utrzymania ich zdrowia na odpowiednim poziomie. Chiny – nie jest wyjątkiem. Tak więc, w kraju do podjęcia długowieczność napar przygotowany w następujący sposób. Half-litrowa butelka z najbardziej usta być wypełniona zgnieciony czosnek. Ponadto wszystkie wylano dwie lampki rozcieńczonego alkoholu (w tym przypadku – zwykle wódki). Wszystko umieszczone w chłodnym, ciemnym miejscu na dwa tygodnie. Po co oznacza, że trzeba dodać jedną łyżeczkę do części jadalnej żywności. Przyjmować tego leku może być na stałe.

„Zdravushka” – słowiański napój długowieczności

Nasi dziadkowie, pradziadkowie są bardzo szeroko używane różne nietradycyjne metody leczenia i utrzymania ciała. Tak, że przez długi czas być zdrowy i dobrze wyglądać, używane napój lekarza, który jest nazywany „Zdravushka”. Aby go przygotować, trzeba podjąć równą liczbę owoców jarzębina i dzikiej róży, zmielić je w młynku do kawy. Mieszanina ta została uszczelniona na jednej łyżeczce jednej szklance wody. Infuses wszystkie nie więcej niż 15 minut. Jest przyjmowany dwa razy dziennie w postaci herbaty.

Środek przeciw starzeniu

Jeżeli dana osoba ma wysokie ciśnienie krwi, nadciśnienie tętnicze, zaczął naturalnego procesu starzenia się organizmu, aby poradzić sobie z tymi wszystkimi problemami można przy użyciu produktów anti-aging. Aby go przygotować, trzeba wziąć równe części suszonych lawendy i liści szałwii, wlać litr całego czerwonego wytrawnego wina. Mieszaninę umieszcza się w ciemnym i chłodnym miejscu w ciągu 14 dni (do infuzji okresowo wstrząsając). Po tym, wszystko jest filtrowane. Przyjął pić około 40 gramów rano i wieczorem na pół godziny przed posiłkiem.