111 Shares 2709 views

Aplikacja „Miś”: niezbędne materiały, etapy tworzenia, aplikacja

Co handstitched dzieło najbardziej popularne wśród studentów? Oczywiście, ta aplikacja „Miś”! Ulubiony bajkowy bohater zawsze jak dzieci i zazwyczaj daje im najbardziej przyjemnych wspomnień. Dlaczego on jest? Prawdopodobnie dlatego, że jest miły, ładny, cute, i jest główną postacią w wielu bajkach.

Kto może wykonać zadanie?

Aplikacja „Miś” z papieru – to dość łatwe zadanie, aby radzić sobie z nim można każde dziecko od trzech lat. Jednak jakość rzemiosła mogą się różnić w zależności od wieku. Ogólnie rzecz biorąc, ich praktyka w starszych i średnich grup przedszkole i gimnazjum.

Czego potrzebuję?

Standardowa aplikacja „Miś” jest wykonany z papieru, trzeba będzie następujące czynności, aby go utworzyć:

 • Papier lub karton do podstawy. Nadaje się białe, szare, lub dowolny jasny kolor. Dopuszczalnych działań i pejzaż.
 • Opakowanie kolorowy papier, najlepiej dwustronnie.
 • Kolorowe kredki, farb lub pióra w oparciu żelu.
 • PVA klej, lepiej Fingerlinga.
 • Nożyczki.

Główne prace

Gdy wszystkie materiały są gotowe, można zacząć tworzyć swoje arcydzieło. Aplikacja „Miś” składa się z kilku podstawowych etapów:

 1. Przede wszystkim należy wziąć brązowy papier i wyciąć z niego kilka okręgów o różnych rozmiarach. Nawiasem mówiąc, kolor niekoniecznie muszą być w ten sposób można stworzyć fantastyczny charakter z każdym innym odcieniu.
 2. Jeśli nie można narysować idealne koło lub skaleczyć, lepiej jest używać kompasu. Na odwrotnej stronie arkusza narysować okrąg, a następnie ostrożnie wyciąć jej kontur.
 3. Wszystko, co musisz dziesięć okrążeń. Jeden – największy – dla ciała, następnym – trochę mniej – na czele. Sześć wykroje potrzebne do tworzenia łap i uszu. I dwa najmniejszego okręgu będzie przyszłość pysk.
 4. Teraz musimy podjąć fundament pod tkaniną nad i dołączyć go do głównych części z klejem.
 5. Pierwsza głowica jest utworzony powinien być przymocowany bezpośrednio nad środku górnej krawędzi nie powinna być przyklejona do końca, jest konieczne uprzednio pod otaczają dwa ucha.
 6. W dolnej części koła powinny być umieszczone dwa małe okręgi – to przyszłość pysk niedźwiedzia.
 7. Pod głowę trzymać ciało. Na jej stronach będą łapy klamki i na dole – pryszczycy łodygi.
 8. Niektóre dane skończyć marker, taki jak do nosa, jamy ustnej i uszu płaszcza.
 9. Oczy mogą być również zakończyć lub uczynić je z papieru lub koralikami. Nawiasem mówiąc, to najlepiej kupić specjalne plastikowe części ciała. Będą tworzyć naturalny sposób.

Aplikacja „Miś” papier gotowy. Teraz konieczne jest, aby dbać o dodatkowych cech przyszłego produktu.

Dodatkowe dekoracje

Dodaj dodatkowe komponenty do rzemiosła, a aplikacja „Miś” będą jeszcze bardziej kolorowe, piękne i stylowe. Na przykład, postać może być w lesie. Wokół niego można dokonać drzew i zielonych drzew. Miś może również zwrócić wśród kwiatów pola, aby utworzyć sylwetka słońce, kałuży albo Tuček. Nogi bohatera będzie dobrze wyglądać z koszem kwiatów, zabawki lub kwiat. Wszystkie te dodatkowe części mogą być wycięte z książki stworzonej z kolorowego papieru, lub narysować własne.

W ostatnich latach stała się popularna aplikacja, „Masza i Niedźwiedź” wśród dzieci. Jak widać, ta dziewczyna jest dość trudna do ustalenia, to najlepiej wyciąć gotowy charakter karty czy dziecięca komiksy i wklej go w pobliżu niedźwiedzia. W razie potrzeby, można tworzyć i Masha sama, pre-cut każdy kawałek kolorowego papieru.

Obecnie tworzyć dowolne aplikacja nie jest tak trudne, wystarczy kupić gotowy zestaw do kreatywności. Zazwyczaj składa się z kilku elementów, które łączą, można stworzyć piękne rzemiosła. Co więcej, można go kupić w przystępnej cenie – w promieniu 300 rubli.

Co można zrobić z gotowych rzemiosła

Istnieje kilka sposobów, aby korzystać z takich rzemiosła:

 • Najbardziej popularnym sposobem korzystania z niej – tworzenie kart dla członków rodziny lub krewnych. Aby to zrobić jako podstawa trzeba wziąć liść podzielony na pół, przednie zewnętrzne potrzeby trzymać niedźwiedzia. Od wewnątrz, napisać lub dołączyć gratulacyjny wiersz. można złożyć wniosek na wewnętrznej karcie składany na pół w razie potrzeby.
 • Można również dać piękny obraz charakteru bajki. Na przykład, jeśli jest on oferowany w Nowym Roku, a następnie obok lepiej jest przedstawiać bałwana przebrany choinkę lub wieniec. Jeśli jest to prezent na 8 marca lub urodziny, zaleca się, aby ozdobić obraz z kwiatów. Pocztówka poświęcony 23 lutego, musi istnieć samoloty, czerwona gwiazda lub czapka pole.
 • Można ozdobić ten wizerunek szkoły, notebooka lub podręcznika okładce czasopisma.

Liderzy środowisk twórczych powiedzieć, że najpiękniejszym, ciekawe, jasne, ale prostego wniosku – „The Bear” Starszy grupa dzieci przedszkolnych i szkolnych można łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. Małe dzieci powinni dokonać wstępnej.