857 Shares 8657 views

Piękne przemówienie na ślub. mowy akceptacja młody

wydarzenie ślub tradycyjnie związane z gratulacjami i prezenty dla nowożeńców. I to jest prawda. Rzeczywiście, podczas wesela w nich brzmi dyspozycję masowej, miłe słowa i tosty. Jednak przychodzi taki moment, kiedy młode pary trzeba wstać od stołu, podnieść mikrofon i powiedzieć dziękuję. Do kogo są skierowane? Planuje piękną mowę na weselu? Co mam powiedzieć podczas tej akcji, dowiesz się z tego artykułu.


Dlaczego i co powiedzieć nowożeńców

W trakcie ślubu nowożeńcy być, jak mówią, aby odpowiedzieć na swoich gości, rodziny, przyjaciół, współpracowników i kolegów. Wszystko wydarzenie one tylko zrobić to, czego słuchać pozdrowienia, ale w końcu po prostu trzeba powiedzieć słowa wdzięczności do wszystkich obecnych na gratulacje, prezenty, pożegnanie, a co najważniejsze, bo to jest ważne dla nich dzień odwiedzający rzucił wszystko i przybył do uroczystość. I oczywiście, narzeczeni zwykle podziękować moim rodzicom za całą dobroć i miłość, że wprowadzone do nich.

Te nowożeńcy ślub może być słusznie nazywany najbardziej wzruszające i słodka chwila. I w celu uczynienia go piękne i spójne, należy przejść do naszkicować ostry tekst i, oczywiście, być zawarte w ogólnym scenariuszu uroczystości. Przykłady różnych wniosków będą rozpatrywane poniżej.

Jak można podziękować?

Istnieje kilka opcji, jak mówią słowa wdzięczności dla gości i krewnych. Na przykład, może być piękna poezja, dostosowane przez osobę, do której zostały one pierwotnie skierowana. Albo można powiedzieć, prozę, ale będzie to brzmieć naturalnie i od serca. Oryginalnie wygląda i wersja musicalu z wdzięcznością, na przykład w postaci utworu. Jednocześnie może realizować się nowożeńcy, a profesjonalny śpiewak lub muzyk.

Między innymi, piękne przemówienie na ślub może być wspierany przez takie przyjemne drobiazgi jak pamiątkowy dyplom i medal. Choć mogą one wykonywać przy użyciu śmieszne kategorię i rangę. Na przykład: „Karta za pomoc w wychowaniu córki”, „Medal za odwagę w walce o uwagę jego córki”, „Certyfikat szkolenia jego syna”, etc …

Przyjemne dzięki rodzicom

Przez pierwszych ludzi, którzy zasługują nie tylko słowa wdzięczności, ale także niski ukłon, są rodzice. Dbają o ciebie, podnieść, wyspać w nocy, a w większości przypadków mają do czynienia ze wszystkich momentów organizacyjnych dla nadchodzącego ślubu.

Piękne przemówienie na weselu – to świetny sposób podziękować swojej matce za wszystko, co zrobili. Zdarza się tak: wiodący lub toster daje znak muzykom, a muzyka zostanie zatrzymana, a następnie narzeczeni stać. Następnie przemówienie zaczyna narzeczonej: „W tym niezwykłym dniu chciałbym podziękować mojej matce, że przy jej pomocy urodziłem. Ze swej dobroci i czułości. To dzięki jej staraniom, stoję przed wami dzisiaj. Dziękuję, kochanie! "

Potem odwraca się do boku swego ojca i mówi: „W tym dniu chcę wam podziękować, mój ojcze! Za to, co zawsze było wsparcie i pomoc dla matki. Za to, co jest zawsze wypełniana przez ramię swojego mocarza, kiedy to było potrzebne. Dziękuję i łuk! „W odpowiedzi na ten apel można usłyszeć, a to matka. Na ślubie córki lub syna – jest to jeden z głównych punktów. Nad przygotowaniem takiej wypowiedzi nie należy zapominać.

Mowa na weselu: sprawa dla rodziców pana młodego

Po jego lakoniczne, ale wypełnione wielkim poczuciem mowy narzeczonej wyraził słowa wdzięczności do ślubu pana młodego rodziców – trudne i kłopotliwe. Dlatego w tym dniu pragnę podziękować wam (imię i nazwisko rodowe rodziców męża) za szybką pomoc w rozwiązywaniu większości aspektów organizacyjnych. Dziękuję za pełne wsparcie i pomoc. "

Ponadto, według scenariusza młodej siedzi na krześle. Teraz mowy akceptacja na weselu – jest, aby dbać o jej młody mąż. Okazuje się też najpierw do rodziców i mówi: „Jaki jest Twój ulubiony mama i tata! Bardzo się cieszę, że przyszedłeś do mnie wspierać w tej ważnej i niezapomniany moment. Dziękuję za to, że dorósł, dowiedział się i pomógł na nogi. Bez ciebie bym nie powiodło się. Zawsze byłaś przy moim boku, wspierany i chroniony. Dzisiaj miałem własną rodzinę, o której będę dbać o swój obraz i podobieństwo. Dziękuję za wszystko! "

mowy akceptacja dla rodziców panny młodej

Po oczyszczenie będzie miał szacunku do rodziców, musi zwrócić się do matki i ojca narzeczonej: „Drogi (imię i nazwisko rodowe rodziców)! Na tej słoneczny dzień, ja chętnie chcą dziękuję za wysiłki zostały wykonane w trakcie kształcenia córki. Dzięki Wam poznałam i zakochałam się w tym uroczym stworzeniem (imię panny młodej). Ona – najlepsze i dobrze, że mam w życiu. Dziękujemy za pomoc zorganizować ten festiwal, na uczucia, troski i miłości. Niski łuk do ciebie. "

Jakie słowa wdzięczności do matki mówi córce?

Często w odpowiedzi na szczere pochwały swoich kochanych rodziców uczynić wzajemny gest. Na przykład, może to być jej matkę do córki wesele:

„Dziękuję bardzo za miłe słowa uwielbienia i serca! Cieszę się, że doczekał się czas, kiedy moja córka będzie mi podziękować za wszystko. Oczywiście, jak w każdej rodzinie jest kompletna i bez ekscesów. Ale chciałbym, aby tak małe, jak to możliwe w swoim życiu. Bądź szczęśliwy i zachować to, co masz. Rada i love you! "

Jakie są słowa ojciec mówi do swojego syna?

Odpowiedź na długiej i szczerej słowem dzięki ich dzieciom będzie pamiętną mowę na ślubie syna ojca. Na przykład, mógłby powiedzieć:

„Mój drogi synu! Cieszę się, że doczekał się ten wspaniały dzień. Dziś można stać się prawdziwą rodziną człowiek, a człowiek z dużej litery. Pamiętać i docenić wszystkie wskazówki, które kiedyś dał wam. Niech przydatna moje doświadczenie i pożegnania. Jesteśmy z matką, z kolei obiecują wesprzeć i pomóc we wczesnym stadium swojego życia razem. Rada i kocham cię!”.

Alternatywne przemówienie ojca na ślubie syna: „Synu mój! Gratuluję wam na ten wspaniały dla nas wszystkich dzień – dzień ślubu. Życzę wielkie szczęście, miłość i powodzenie we wszystkich sprawach rodzinnych. Niech utrzymuje siebie i swojej rodziny anioł stróż. Bądź szczęśliwy! "

Wyrazy wdzięczności dla rodziców chlebem i solą

Jeśli wesele odbywa się dla wszystkich tradycyjnego scenariusza, w którym rodzice przedstawił wam chleb i sól, nie należy zapominać, aby podziękować im za to. Proponujemy Państwu przykłady tego słowa. Narzeczeni razem powiedzieć: „Nasza droga i ukochana mama i tata! Wierz nam na słowo serdeczne podziękowania za to, że to ważny moment dla nas, my przedstawiliśmy ten wspaniały bochen. Jest to najlepszy posiłek, jaki kiedykolwiek jadłem razem. Obiecujemy, kochać siebie i nigdy nie zapomnę o tobie, naszą rodzinę! "

Kolejny piękny mowy na ślubie nowożeńcy miłością nasi rodzice! Ja i moja żona dziękuję za ciepło, z którymi dałeś nam ten chleb weselny. Obiecujemy, aby kochać i miłować się wzajemnie, tak jak zostały przedstawione nam ten wspaniały dar. Mamy nadzieję, że nie zostawi nas w trudnych chwilach i zawsze będzie z nami. "

Mowa Dziękczynienie od młodych gości

Specjalne podziękowania dla pary mają obowiązek poinformować swoich gości, który przybył pogratulowała i dał dużo prezentów. Przykład akceptacja przemówienie: „Nasi drodzy goście! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przyszedł do naszego ślubu. Dziękuję za miłe słowa za piękne i znaczące grzanki, prezentów i innych łask. Doceniamy i szanujemy was! Dziękuję za to, co masz! "

Oto kolejny nowożeńcy pytanie na ślubie skierowana gości:

„Cieszymy się wszyscy goście zgromadzeni tutaj. Mamy dziś święto – dzień uroczysty małżeństwa. W tej chwili chcemy powiedzieć wam wielkie dzięki za to, czego nie zapomnieli o nas, bez względu na to, przyszli i pogratulował, dał wiele ładne i miłe słowa. Szczególne podziękowania chciałbym powiedzieć do tych ludzi, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w projektowanie i organizacji ślubu. Bez nich nie byłoby zwrócić triumf. Dziękuję wszystkim! "

Odpowiedź jest jednym z gości na gratulacje

Odpowiedź na miłych słowach Dzięki nowożeńcy będą omawiane na gościa weselnego. Na przykład, może to być grupa współpracownik lub mat. On mówi: „Dziękuję za miłe słowa od wspaniałej pary. Wiem, że masz bardzo długo, niemal od dzieciństwa. Zawsze byliście wspaniali ludzie: uznanie i szacunek dla starszych, są rzetelne i uczciwe, udostępnić najnowszy z przyjaciółmi, uhonorował swoich bliskich. My gratulujemy małżeństwa. Pragniemy, aby pobyt jaki jesteś, i przenieść wszystkie umiejętności ich wiedzy i mają swoje dzieci i wnuki. "

Jakich słów do wyboru dla przyjaciela ślubu?

Jednak może się zdarzyć, że ślub nie ty i twój przyjaciel. Załóżmy, że są zaproszeni do tego wspaniałego wydarzenia, aw pewnym momencie, gratulacje okazało się, że to trzeba było gotować gratulacyjny mowy na ślubie przyjaciela. Tak więc, można powiedzieć, co następuje: „Drogi (imię pana młodego) i słodkie (imię panny młodej)! Cieszę się, że dostałem się do ślubu. Jest to wspaniały dzień dla obu stron, które chcę życzyć wam szczęścia, powodzenia, niewyczerpane źródło miłości, radości i dobrobytu. "

Podsumowanie: Słowa podziękowania – to jest coś, bez czego nie można zrobić żadnego ślubu. mowy akceptacja będą zadowoleni usłyszeć zarówno dorosłych jak i dzieci. Najważniejsze – starannie przygotować się do roli, aby przygotować go do znajomego ślubu, dziewczyna, jak również zadbać o przyjemnych chwilach dla rodziców, krewnych i gości.