757 Shares 9072 views

Wycieczka do Izraela w grudniu, pogoda, opinie morze urlop

Ziemia Obiecana jest piękny o każdej porze roku i każdej pogodzie, przepływ turystów w tym regionie nie wysycha w mróz. Zwłaszcza, klimat jest stosunkowo łagodny i ma podobną podróż. Doświadczeni podróżujący powiedzieć, że jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce na pobyt, to jest to możliwe na święta nie tylko zobaczyć wszystkie zabytki, ale również rozkoszować się słońcem i łagodny nawet pływać. Osób planujących podróż do Izraela w grudniu, nasz artykuł będzie bardzo przydatna, ponieważ tutaj staraliśmy się zebrać tylko najbardziej niezbędne i ważne informacje.


Liczne zalety zimowej rekreacji w Ziemi Obiecanej

Wakacje w Izraelu w grudniu, ma wiele cech, które należy uwzględnić podczas wchodzenia w taką podróż. Co więcej, wielu turystów, że w tym czasie kraj oferuje zupełnie inny kąt niż w miesiącach letnich, kiedy duszno ciepła sprawia, że niemożliwe, aby docenić piękno tych miejsc i zabytków kultury.

Jeśli pójdziesz do Izraela w grudniu, to będzie w stanie odwiedzić wszystkie święte miejsca, i spędzić tam tyle czasu, ile będzie trzeba. Nie możemy powiedzieć, że turyści w tym czasie w Jerozolimie, na przykład, trochę, ale liczba tras dla pielgrzymów wzrasta, co zapobiega zgniatać i długi okres oczekiwania na wejście do tych lub innych miejscach.

Nie zapominajmy, że prawie wszystkie plaże są puste w zimie. Jednak to nie oznacza, że nie będą mogli opalać się i pływać. W Eilat nasi rodacy często spędzają pierwszą część dnia na plaży i tuż po obiedzie iść na różne wycieczki. Wiele osób mówiło nam, że mieli przyjść z wakacji z wielkim tan.

W Izraelu, w grudniu odbyło się ogromną liczbę zdarzeń, które mogą uzyskać wszystkie turystów, bez wyjątku. Mają okazję do wzięcia udziału w barwnym pochodzie, co niewątpliwie znacząco dywersyfikuje żadnej wakacje.

touroperatorzy powiedzieć, że w miesiącach zimowych, koszt zezwoleń w ziemi obiecanej jest znacznie zmniejszona. Stają się one bardziej przystępne dla przeciętnego rosyjskim, więc kupiłem dużo bardziej aktywne. Przecież każdy chce mieć dobry odpoczynek, nie wydając dużej ilości pieniędzy z budżetu rodzinnego.

Pogoda w Izraelu w grudniu

To naturalne, że każdy turysta, który jedzie na wakacje do plaż granicą, warunkach pogodowych procentowych w danym miesiącu. Zwłaszcza, gdy mówimy o okresie, który uważany jest za niski sezon.

Grudnia w Izraelu charakteryzuje się dużymi wahaniami temperatur w dzień iw nocy, zmniejszenie liczby godzin słonecznych oraz obfitych opadów deszczu w towarzystwie silnych wiatrów.

Nie zapominaj, że warunki pogodowe są bardzo zależne od regionu, gdzie pojechać na wakacje. Na przykład, w Tel Awiwie i Hajfie zawsze dość wietrznie. Nie może obejść się bez kurtki i ciepłym dresie. Zwłaszcza jeśli planujemy długie wieczorne spacery.

W Jerozolimie w grudniu rzadko pada, ale mogą być kompensowane śniegu. Często przychodzi kilka dni w miesiącu, a następnie nocnych temperatur w spaść do +10 o C.

W rejonie Morza Śródziemnego, w pierwszym miesiącu zimy jest zawsze bardzo wilgotne i często pada z burz może trwać 10-12 dni w miesiącu.

Niewiele osób wie, że w Izraelu w grudniu, można pojeździć na nartach. Wielki ośrodek sportów zimowych znajduje się na górze Hermon. Atmosfera jest zerowa temperatura, która pozwala dusza cieszyć się świeżym powietrzu w tym okresie.

Reżim temperatury w grudniu

Najczęściej nasi rodacy są wysyłane w pierwszym miesiącu zimy w Eilat. Ośrodek utrzymuje bardzo ciepłej pogody z minimalnym opadów. Średnia temperatura zazwyczaj nie spada poniżej 24 ° C W ten sposób jest możliwe, aby wygrzać na plaży i opalania.

Temperatura morza w Izraelu w grudniu nie zawsze muszą pływać. Na przykład, w tym samym wody Eilat w pierwszym miesiącu zimy często nie wzrosła powyżej 22 ° C dla niektórych podróżnych jest to dość dopuszczalnych granicach, ale z drugiej strony jest bardzo niewygodne.

Większość naszych współobywateli staramy się iść do Izraela w grudniu do Morza Martwego. Jednakże, kąpać się w niej nie dostaniesz temperatura wody waha się w granicach od osiemnastu stopni Celsjusza. I to jest zbyt mały, aby pływać na morzu. Ale w zimie na kurortów Morza Martwego , turyści mają możliwość kąpieli w basenach z podgrzewaną wodą morską i zrobić okłady z błota.

Temperatura w Izraelu w grudniu na plaży w Tel Awiwie, również nie pozwala kąpiel w wodach otwartych. Morze nie jest wyższa niż 18-20 stopni Celsjusza, oprócz pierwszego miesiąca zimy jest często burzliwe, ale ratownicy nie nosić ich obsługę, aż do wiosny. Ale temperatura powietrza pozwala na opalanie, jak w Tel Aviv rzadkie deszcze, również spada dużo słonecznych dni.

Rzeczy potrzebne do ferii zimowych

Jeśli wakacje planowane jest na grudzień, to należy być ostrożnym z rzeczy, które muszą być koniecznie w walizce:

  • kalosze;
  • płaszcz;
  • Wiatrówka;
  • niektóre ciepłe kurtki.

Nie zapomnij o wodoodpornych przypadkach do aparatów fotograficznych i kamer. Z wszystkich tych elementów Twój urlop grudnia nie zostanie zepsuty przez wszelkie kaprysy natury.

Święta w grudniu

Jeśli pójdziesz do Izraela za pierwszy miesiąc zimy, a następnie przygotować się do jednego z najbardziej kolorowych żydowskiego święta – Chanuka. Nazywana jest również triumf światła i świece, które trwa co najmniej osiem dni. W pierwszym dniu obchodów specjalną lampą świeci, sygnalizując nadejście światła. Mieszkańcy świętują Chanuka w stylu: wszystkie koncerty, fajerwerki i grzmot zorganizowany pochód. Ci, którzy go zobaczyć na własne oczy, inspirujące wydarzenie zostanie zapamiętany na całe życie.

Od połowy miesiąca do turystów noworocznych spodziewać różnych uroczystości religijnych, tradycyjnych przedstawicieli trzech religii żyjących w Izraelu. Dosłownie codziennie odwiedzić kraj może uczestniczyć w taki czy inny sposób wypoczynku.

Rozrywka w pierwszym miesiącu zimy

Zwykle turyści w grudniu, starając się dzielić swoją wycieczkę na dwie części: kulturalnych i rozrywkowych. Pierwsza część obejmuje obowiązkową wizytę w następujących miejscach:

  • Wzgórze Świątynne;
  • Grobu (Jerozolima);
  • Narodzenie (Bethlehem);
  • Zwiastowanie (Nazareth) świątynia.

Ale każdy może się bawić, jak mu się podoba. Na przykład fani hałaśliwych i tętniących życiem stron może udać się do stolicy, gdzie najlepszych klubów w kraju. Miłośnicy potraw znajdzie coś zrobić w dowolnej części Izraela, ponieważ w każdym ośrodku istnieje więcej niż tuzin zakładów gastronomicznych z smakoszy kuchni. W Eilat doświadczony podróżujący powinni odwiedzić podwodnego restauracja, która znajduje się pod wodą. Jego goście są zanurzone przez pięć metrów i są w głównej sali luksusowych i niezwykłych miejscach. Jeśli pojedziesz na wakacje z dzieckiem, należy udać się do parków rozrywki. Wśród najlepszych są uważane za „Keyftsub” i „Manara” to dzieci będą naprawdę szczęśliwi.

Wycieczki do Izraela w grudniu

Wielu Rosjan planuje iść na wycieczkę do Izraela za pierwszy miesiąc zimy, korzystając z ostatniej chwili. Ich liczba jest w przededniu świąt noworocznych znacząco wzrosła. Na przykład, tydzień wakacji dla dwóch osób może kosztować nie więcej niż dwadzieścia pięć tysięcy. Należy jednak pamiętać, że te wycieczki są wyprzedane niemal natychmiast, więc zadbać o swoje wakacje z wyprzedzeniem.

Jeśli zaczniesz odebrać bilet na dwa lub trzy miesiące przed wyjazdem, można go kupić na średniej czterdzieści pięć tysięcy. Cena ta obejmuje przelot dla dwóch osób, transfery lotniskowe, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym i wyżywienie (śniadanie). Rosjanie zwykle iść do Izraela jest siedem do dziesięciu dni. To jest zupełnie wystarczające do początku zimy, aby cieszyć się kawałek słonecznym latem.

Opinie o reszcie

Ci, którzy mieli szczęście zobaczyć Izraela w grudniu, opinie o swoich rozrywkach pozostawić w bryle entuzjastyczny. Prawie wszyscy turyści powinni rozstrzygać w Ejlacie, gdzie można z powodzeniem połączyć wypoczynek na plaży z licznych wycieczek.

Wielu podróżnych podziwiany mówić o wizycie w Petra, Jordania, Jerozolimę i Tel Awiwie. Także w komentarzach częstych porad na wycieczki Netanya, gdzie można spędzić czas bardzo ekscytujące.

Jeśli twój urlop przypada w grudniu, nie martw się i czuć się swobodnie udać się do Izraela. Nawet w zimie tutaj znajdziesz mnóstwo ciekawych i niezwykłe.