406 Shares 6990 views

Jak otworzyć Edytor rejestru: krok po kroku

W Internecie znajduje się zestaw instrukcji do konfigurowania systemu operacyjnego Windows. Często są to kroki, które wykonują rejestr systemowy, który chcesz edytować. Jednak tematem jego drodze do uruchomienia nie zawsze ujawnione. Ten artykuł ma na celu niedoświadczonych użytkowników, to jest napisane o tym, jak otworzyć Edytor rejestru.


edytor rejestru

Z grubsza rzecz biorąc, ustawienia rejestru można nazwać repozytorium. Jest ono organizowane w bazie danych i zawiera informacje, takie jak informacje o komputerze użytkownika, danych o ustawieniach sprzętu i oprogramowania PC. Ponadto, posiada pełną konfigurację systemu operacyjnego. Struktura rejestru wielopoziomowe. Często do przechowywania edycja konfiguracji uciekają kiedy chcesz włączyć lub wyłączyć ukryty z cech użytkownika systemu Windows.

разделен на два поля. Edytor rejestru systemu Windows 7 jest podzielony na dwa pola. Lewe sekcje wyświetlacz. Ich wygląd przypomina drzewo i jest podobny do układu katalogów na dysku twardym w starych wersjach „Explorer”.

System operacyjny automatycznie tworzy pełną kopię zapasową rejestru. Okresowość tego procesu – 10 dni. Folder, który przechowuje kopię można znaleźć, podążać ścieżką „Produkt OS system32 config Regback”. Ewentualnie użyj punkty przywracania utworzone przez system Windows. Registry Editor oferuje możliwość ręcznego tworzenia kopii zapasowej.

Task Manager

Sposób, aby uruchomić program za pomocą Menedżera zadań jest jednym z najprostszych i najbardziej popularnych. Jego główną zaletą – możliwość otwierania edytora, nawet gdy nie są niepowodzenia w Eksploratorze oprogramowania, co z kolei sprawia, że niemożliwe do wyświetlenia pulpitu i paska narzędzi. с помощью диспетчера задач? Jak uruchomić Edytor rejestru za pomocą Menedżera zadań?

 • Naciśnij kombinację klawiszy Shift + Ctrl + ESCAPE. Na ekranie otworzy funkcji „Menedżer zadań”.
 • W górnym menu, kliknij na słowa „plik” i wybierz „Nowe zadanie” w bieżącej listy.
 • To otwiera standardowe okno dialogowe zatytułowane „Run”. W swoim wierszu wejścia skopiować słowo regedit i naciśnij „ENTER”.
 • Zgadza się dostarczyć użytkowych uprawnienia administratora.

Szukaj Menu "Start"

instrukcje napisane poniżej najlepiej nadają się dla niedoświadczonych użytkowników komputerów PC. при помощи строки поиска? Jak otworzyć Edytor rejestru za pomocą paska wyszukiwania?

 • Rozwiń menu „Start”, naciskając przycisk znajdujący się po prawej stronie paska narzędzi.
 • W polu tekstowym wpisz regedit słowo. Po kilku sekundach na górze menu spowoduje wyświetlenie bloku „program” z pojedynczej etykiecie.
 • Jedno kliknięcie na niego otworzy niezbędne narzędzia.

dyrygent

„Explorer” ma menedżera plików w dowolnym z Windows. с его помощью? Jak otworzyć edytor rejestru z nim?

 • Dwukrotnie kliknij na ikonę „Komputer”, znajduje się w obszarze pulpitu.
 • Na górze okna wynikającej jest pasek adresu. To napisać c: windows regedit, pod warunkiem, że system operacyjny został zainstalowany w katalogu C: Windows.
 • Kliknij „Enter”.
 • System operacyjny zapyta, czy chcesz dać uprawnienia administratora otwiera program. Odpowiedź twierdząca.

Ewentualnie wykonać dyspozycję za pomocą przycisku „Przeglądaj”. Tę samą czynność można wykonać w prawie każdym innym menedżerze plików.

Bądź ostrożny

и начать выполнять в нем любые действия, найдите информацию о том, какие изменения в работе ОС случаются после редактирования конкретных разделов. Przed otworzyć edytor rejestru i zacząć nosić żadnych działań, uzyskać informacje o tym, co zmienia się w systemie operacyjnym wystąpić po sekcjach poszczególnych edycji. Zazwyczaj, aby zmiany odniosły skutek, nawet nie trzeba ponownie uruchomić komputer.

Wysypka działania w rejestrze może wpłynąć na stabilność systemu Windows lub poszczególnych programów. Czasem rekonfiguracji niewykwalifikowanych wyniki ekspertem w awarii systemu operacyjnego. Przed każdą zmianę danych w rejestrze, należy utworzyć punkt przywracania. Pozwoli to zaoszczędzić od niepotrzebnych problemów w sytuacjach krytycznych.